• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    AZA_: to je Ovcacek before he was cool.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    AZA_: nn,ten míval vlasy zelený
    AZA_
    AZA_ --- ---
    KEPASO: to je Ovčáček?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MIKEFINDER: myslis, ze vazne nafotil na kinofilm 35k fotek/rok??? :D


    DEEFHA: pred ctvrtstoletim??? :D to je moda 80's, plisnaky z tuzexu nebo od houpackaru...
    jinak ten typek na fotce mi vyrazem evokuje obecniho debila z malomesta.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KEPASO: Ha, plísňáky! Jasně, ty jsem nosíval před čtvrt stoletím, takže to teď stopro bude hipsta stájl :-)
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    W E L I N x B R A T I S T Y L E
    https://www.welinna.com/mbpfw17

    BANANZLUTY
    BANANZLUTY --- ---
    GANDHI: Jo, ten pějou taky. Hrozivej folk a do češtiny špatně přeložené/přetextované country.
    MIKEFINDER
    MIKEFINDER --- ---
    ONITSUKATIGER: Vymlouvat ti to nebudu. Ale doteď jsem myslel, že hipsteři fotěj na kinofilm... A udělat 35 tis. snímků/rok na kinofilm je teda docela brutal ;)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    BANANZLUTY: nepletes si to spis s folkem?:)
    FOO
    FOO --- ---
    BANANZLUTY: chápu.
    BANANZLUTY
    BANANZLUTY --- ---
    FOO: No jo, to je pravda, ale kdykoliv ještě dneska nějaký potkám, tak většinou ve vlaku pějou úděsný písně tohohle žánru...
    FOO
    FOO --- ---
    ONITSUKATIGER: navíc se pokouší redefinovat epilepsii.
    FOO
    FOO --- ---
    GANDHI: nevím, jestli mu to chci udělat :)
    Vlče
    http://www.vkbrasnarstvi.cz/vlce.php
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    FOO: tak rozjed se svým lokalnim brašnářem byznys:)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    MIKEFINDER: Trochu? Plnovous, velký brýle, 35 000 fotek...to je pro mě Hipster 3000
    FOO
    FOO --- ---
    BANANZLUTY: country není podmínkou trampingu, ten ostatně vznikl o dost dříve, než nějaký kántry bylo :)

    každopádně abych stylově přešel od trampingu k tématu: koupil jsem si v lokálním brašnářství tornu "Vlče" asi za 600, a řeknu vám, že přidělat na to patřičně designovou cedulku, dal by se s tim la Letný votevřít concept store a střílet to po třech litrech.
    MIKEFINDER
    MIKEFINDER --- ---
    ONITSUKATIGER: To vypadá na mého spolužáka ze základky, viděl jsem ho naposledy před x lety na Mezi plotech. Býval to takový tichý, klidný klučina, žádný pozér. Ale trochu hipstersky vypadá.
    BANANZLUTY
    BANANZLUTY --- ---
    FOO: Country?
    FOO
    FOO --- ---
    DOKKTOR: co máš proti trampingu?!
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Z fb stránky Humans of Prague....

    „Poslední dobou hodně fotím. Přemýšlím o tom, že mám za minulý rok 35 000 fotek a že bych z nich rád vybral ty dobré. Ale těch bude možná tak deset. Deset fotek z pětatřiceti tisíc, za které bych se postavil. Byl bych rád, aby jich bylo víc, ale já jsem byl vždy hodně sebekritický. V jakékoliv tvorbě, ve všem, co se nedá popsat číslem. V děství jsem vždy něco nakreslil nebo vyrobil, máma mi říkala ‚Péťo, vždyť je to hezký!‘, ale mně se to prostě nelíbilo. Dnes pracuji různě u divadla a po festivalech, neživím se obrazem, ale tvorba je pro mě strašně důležitá, hluboká věc. A pak je tu ještě jedna věc, která s tím souvisí – před deseti lety mi diagnostikovali epilepsii. A zjistil jsem, že nedostatek sebedůvěry je jedna z věcí, která mi způsobuje záchvaty. Protože já nemám epilepsii v mozku, ale mívám záchvaty, které jsou způsobené extrémní přecitlivělostí. Je to, jako bys měl angínu, ale přitom neměl horečku a nebolelo by tě v krku. A stejně byl ležel doma a byl úplně vyřízený. Když by se pět mých dobrých kamarádů rozešlo se svýma holkama a řekli by mi to v jeden den, tak mně to bude fakt hodně líto. A je možné, že večer dostanu záchvat.“

    „První tři měsíce po té diagnóze jsem se srovnával hlavně s tím, že můžu každou vteřinu umřít. Jednou jsem v té době stál na Černém mostě, čekal na nástupišti metra. Projížděl kolem mě první vagón a já najednou dostal záchvat. Spadl jsem dopředu a hlavou do toho vagónu narazil. Do nemocnice mě dovezli téměř mrtvého. Byl jsem z toho potom opravdu špatný. Následující měsíc jsem v zrcadle viděl strup, co jsem měl na čele. Připomínal mi, co se stalo. A co se může stát kdykoliv znovu. Po čase jsem si řekl, že to tak prostě musím vzít. Protože jinak bych mohl přemýšlet, že každý další krok můžu být můj poslední. A chcípnul bych v úzkosti a v depresi. Zešílel bych. Místo toho jsem začal hodně malovat a chodit na desetihodinové procházky s foťákem. A to fakt pomohlo. Pomohlo chodit, pomohlo vidět, vnímat, přemýšlet o jiných věcech. Pomalu a jistě se od té doby stavím na nohy. Věřím si dnes mnohem víc, než před deseti lety. Často si vzpomenu na to, co mi vždy říká máma: ‚Zkus si víc věřit!‘ V první třídě na základce jsem pro ni udělal linoryt, můj autoportrét. Máma ho má dodnes doma, hned vedle vstupních dveří. Vidím to pokaždé, když za ní jdu a pokaždé si říkám: ‚Ježišmarja!‘ Ale na druhou stranu jsem rád, že to tam je. Protože skrze to vidím, jak se posouvám. Nedávno jsem se na to zadíval a řekl si, že na to, že mi tehdy bylo sedm, je to vlastně dobré. Mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale z toho jsem měl radost. Protože minulý rok bych si to ještě neřekl.“


    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    VYHULENY_UFO: moderní městský život už 150 let generuje jenom smutné trendy. deal with it
    BIRLIBAN
    BIRLIBAN --- ---
    Kytičky pro moderní lidičky, s nezbytnou kvalitní elektroinstalací za výlohou, nově v Pasáži U Nováků..

    FLOZ
    http://floz.cz/

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam