• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    MILANLXR: je fakt , že by se z několika set těhle betonových budek, které stojí často uprotřed pole mohly udělat nějaké hipster kavárny nebo muzea. Teď jsou úžasně opečovávané, vetšinou se zavařenými vchody a nebo prosraný od čundráků a plný zbytků od vařičů co v nich produkují národní produkt ;)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ZUZKAOU: koukam, ze v cesky televizi nejspis někdo redefinoval pojem "kresba":)
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    ERIKK: Historii zavést kupou hliny,tak ty máš dost.
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    FOO: :*
    FOO
    FOO --- ---
    ERIKK: už jsi domluvil?
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    FOO: ješte bych rád dodal, že ano, cením si toho že tenkrát šlo přes milion kluků a chlapů bránit hranici, ale z těch bunkrů se ani nevystřelilo .. takže nechápu proč si něco do prdele nestrčíš ty s těma hákáčema v ikonce ... sieg
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SKA_P: práce s lanovou pilou není v takových úhlech snadná
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ERIKK: no, to by mohli rikat i frantici se svoji slavnou obranou linii...
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    FOO: ale prosimtebe ... celé české opevnění bylo k hovnu, bylo dokončené pozdě, ne celé a němci ho pak rozebrali a ještě v něm trénovali. Pane swastiko...
    FOO
    FOO --- ---
    ERIKK: přečti si něco o záříjové mobilizaci, jednom z největších vzepětí tiohoto národa za posledních několik set let a pak si strč do prdele něco hodně nepříjemného. Děkuji.
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    ze to nekoho furt bavi resit... zasranej kus betonu, ktrerej byl hnusnej a knicemu uz predtim a je hnusnej a k nicemu i ted. Zavezt kupou hliny a bude klid
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    SKA_P: 'se podiv cim to rezali, to asi neni tak jednoduchy jak kdyz si chces ukrojit chleba.
    SKA_P
    SKA_P --- ---
    ZUZKAOU: Pokaždé, když vidím fotku tohodle díla, tak se ptám, proč to doprčic nemohli apoň uříznout rovně a musí to být takhle zubatý.... Nebo snad jde o redefinici rovných ploch?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: teda já myslím, že ledvinky v módě nikdy nebyly, a proto z ní ani nemohly vyjít.
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    ZUZKAOU: jsem se díky tomu naučila něco novýho. nejdřív jsem se děsně smála vlastencům, že namalovali tu vlajku blbě, protože přece červená je pod bílou. Můj muž mě ovšem včas uzemnil, že když je vlajka svisle, tak je to přesně opačně. No totok!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---


    Rozřezaný bunkr zdobí kresba české vlajky. Úřad přikázal zakrýt chybějící roh — ČT24 — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/...kr-zdobi-kresba-ceske-vlajky-urad-prikazal-vratit-stavbu-do-puvodniho
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    Jídelna Košíře-místo pro "nevypucované" hipstry :)
    Hipsterská nabídka od kuchařek bez domova | starty
    http://starty.cz/clanky/projekty/kucharek-bez-domova/#.WWNDujDjfe0.facebook
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NICOLE: objednas z ciny za par kacek
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    VYHULENY_UFO: a já jsem ji vyhodila! ale pravda, já jsem stejně neměla gucci
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //nevim jestli to sem patri, ale jsem rad, ze uz zase prijde ma ledvinka do mody a nebudu vypadat jako dyler.

    Hit 90. let se vrací. Ledvinky mají úspěch, prodávají se jako luxusní zboží | Móda | Lidovky.cz
    http://relax.lidovky.cz/...h-prodavaji-se-jako-luxusni-zbozi-1mt-/moda.aspx?c=A170709_190221_moda_dv
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam