• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUULLUU: viz ostatní obrázky - jen barman.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    DAHY: no, "letenskyho stylu" - je to asi pata podobna sracka v okruhu 200 metru
    DAHY
    DAHY --- ---
    MOUNTBATTEN: Bohuzel uz pasou velice blizko. Na Vinohradsky, asi 200m od Dna Pytle, nedavno otevreli barber shop letenskyho stylu s nazvem "The Hipster".
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Dno Pytle je dira v zemi kde bydlel Bilbo v knizce Hobit od Tolkiena :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    N_I: desis mne! Dno pytle s vnitroblokem nema nic spolecneho? :O A panove, co tam obsluhujou v bavorskejch rajtkach, s temito ??? na plakatu uz vubec :O
    (jinak mne desis jeste vic, ze Dno pytle objevej hipstri, prec jen, redefinou putyku tim, ze nenabizej starouse, ale bavorsky piva a to je divny, to by se tem drevoruzbcum s jabky mohlo libit!)
    N_I
    N_I --- ---
    FRK_R23: bavil by me do treti minuty presne..:) nemuzu ho...neni to vtipne ani zabavne ani hudebni...nic...

    dno pytle si asi pochopil dobre..:)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    N_I: Aha, ja myslel ze "dno pytle" je eufemismus pro nejnizsi moznou zabavu :D

    Demo je v poradku, koncert (dobre pulka na plejbek) by te bavil :)
    N_I
    N_I --- ---
    FRK_R23: tvoje bába je dobrá a demo je dobrej tak na tri minuty
    Dno pytle neznam jako pivnici - pokud je normalni tak se timto omlouvam
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    N_I: Teď mě trošku zamrazilo - Dno Pytle je přece docela normální Nehipsterská pivnice :-)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    N_I:
    FOO:

    Kapitan Demo je dobrej :) Burian stoji za picu no
    FOO
    FOO --- ---
    N_I: ze dna pytle byly ty spermie...
    N_I
    N_I --- ---
    dno pytle

    KEPASO
    KEPASO --- ---
    INK_FLO: to jsou takzvane hippies na dva tydny v lete z pribehu casopisu cosmopolitan.
    MHO
    MHO --- ---
    FOO: a zde ukazka magora co jede na fixce a jeste na ni jede jako magor. Ale hipster to nebude.

    The Superman's Return - Michael Guerra is back on bike to fight road cyclists' crimes
    https://www.youtube.com/watch?v=3Iz7ZMALaCY


    Timto koncim cyklisticke okenko.
    FOO
    FOO --- ---
    INK_FLO: ste asi nezaregistroval, ze pojem hippie uz byl taky redefinovan!
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    MDFK: "Měla jsem touhu tvořit pravdivě, bez přetvářky, od srdce a pro lidi, kteří jsou stejně unavení hloupostí a povrchností, jako já." - prodávat předražený vafle je opravdu chytrý a moudrý čin, kterým vybočuje z tupého stáda

    "Nevezeme jen kávu a vafle, ale hlavně atmosféru. Jsme hippies, milujeme boho věci. Náš tým vlastně tvoří spousta lidí, je to naše rodina a přátele, se kterými tvoříme komunitu už od dob Coffee Corneru a vzájemně si pomáháme a podporujeme se." - takže taky "parťáci" kteří to nedělají kvůli penězům

    "Nejlepší je, že si práci sami tvoříme a můžeme být neustále hippie, nemusíme dodržovat žádný dresscode, pracovat v korporaci a sedět denně v openspace. Jsme hodně v přírodě" - na to jak tam pořád opakuje jak je hippie, tak její look je teda spíš modelkovsky vyleštěnej, stejně jako celej ten van. A vůbec - hippíci prodávali drogy, ne kafe a zákusky

    ale jejich business plán do budoucna renovovat maringotky je taky dobrej - natřeš jí duhovou barvou, dovnitř pověsíš lapač snů a z cigošské mariny za dvacku máš luxusní bydlení za sto litrů
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    každopádně to vysvětluje, proč mě v Indii opice několikrát okradli o ovoce - narozdíl ode mě byli nafrčený kávou....radši nemluvit o tom, že příběh je to sice hezký, ale obecně myslím indická káva nebývá považována za nějaký terno (nevím teda jak ta konkrétní z Karnataky, odkud je ta opičí)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    ZUZKAOU: "After the monkeys spit out the coffee beans, workers painstakingly harvest the chewed seeds. "

    ten pocit, že produkce této kávy přináší více bolesti, musí při jejím pití hřát u srdce
    FOO
    FOO --- ---
    MHO: měl jsem to dát do uvozovek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam