• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    mozna uz probehli ...ale pekne kousky k zopakovani :)



    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    VYHULENY_UFO: Nazvem to Sobiska :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FRK_R23: chapes, ze si tedka zahodil svoji sanci vydelat na hipsterech milion? :D
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    VYHULENY_UFO: imho staci vrazit sobi riditka na esku a mas vyhrano :))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FRK_R23: kombinace sobi a skladacky, za to by mohli hipstri utracet nesmyslny prachy
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    XINDLX: Tyvole na Sobi se hralo na chopper, jak rika tady pan Dahy :)



    Skladacka byla epicka, hlavne kdyz se takhle po ceste najednou slozila :D

    DAHY
    DAHY --- ---
    XINDLX: Sobi skládačku neznam. Jen Eska. Sobi je takovej ten chopper.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    DAHY: to je skládačka?
    DAHY
    DAHY --- ---
    Me stejne nejvic hip prijde kolo Sobi 20, ale vidam ho podezrele malo. Vlastne vůbec.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Při dnešním pohledu na mojí pavlač, opět zastavěnou kolama s nálepkama bajkazyl jsem si všiml zajímavý věci - už ani ten favorit není dost hipsta, ty kola skládaj z více druhů - tělo favorit, řidítka ukrajina, šlapky nejspíš z drogerie + ze 4 kol mělo jenom jedno jednu brzdu - na předním kole a myslim, že s ní brzdil ještě TGM. Zajímalo by mě, jestli maj furtošlapky, nebo jsou to takový střelci a jezdí na těch poskládanejch retromašinách bez brzd.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: tode

    Bidesová, vnučka jednoho z přeživších z Osvětimi, se hájí, že předměty jsou důležitou součástí jejího uměleckého projektu, který má mimo jiné připomínat holokaust. Odvolává se přitom i na absurditu dávných nacistických zákonů. „Cítila jsem, že to musím udělat. Miliony lidí byly zavražděny na základě jejich morálních zákonů a pod vládou určitého režimu a jeho zákonů. Já jsem se tedy řídila podle vlastních zákonů. Zákony vymýšlejí lidé a mění se v závislosti na době a kultuře," citoval prohlášení Bidesové list The Guardian.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    KEPASO: ten font, co z něj vyskakují znaky s háčkama bude asi ironie, což?
    MATT
    MATT --- ---
    INK_FLO: jsem si pustil, cos posilal predtim (newmagicmedia), a aspon jsem si tak nejak utvoril predstavu, jak bude znit hudba, kterou me budou srat vlastni deti.. ;)) takovej spatne zredefinovanej diskobreakcore
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    tahle kniha dopočovaná Michelle bude asi dost zásadní

    Hitmakeři - Tajemství popularity v éře rozptylování - Derek Thompson | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/232544/hitmakeri-tajemstvi-popularity-v-ere-rozptylovani/
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    TALPENNY: jj uplne vsechno + co si pamatuju, toci se v kruhu "mam chlapa a pisu o takovych tech starostech a radostech s nim vs. nemam chlapa a pisu o takovych tech starostech a radostech bez nej". freelancerka copywriterka, co pise o svym dementnim zivote s ambicema napsat bestseller, coz se ji klidne muze stat, protoze sracky jdou na dracku dycky.
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    KEPASO:
    :D :D
    To má úplně vše.
    Oda na život na vesnici doplněná fotografií na stole umně naaranžovaných retrobrýlí,jabka a retrievera,
    nostalgie směrem v řece času nenávratně ztracenému dětství a report z prznění Slováka.

    Naprosto nepochybuju že až to trošku vybrousí tak jí sebere něco ála Story anebo Betynka
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    KEPASO: kdo dodnes nezavadil a chce si rezat vnitrnosti, pak si muze pocist. je to jeste horsi nez pravidlene posty radky trestikove na fejsbuku http://ruzovapanda.blogspot.cz/
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MATT: tvl mišel losekokot, hyper zlo.
    MATT
    MATT --- ---
    nadhazuje něco ke studiu ;) https://www.bezjablka.cz/

    SKRU
    SKRU --- ---
    ADAMIRA: lol. ty sli aspon v 21:30 spat vozraly, todleto ma energii do rana diky tomu kafi z vevercich prdeli no..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam