• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    JAYME
    JAYME --- ---
    JONY: to je Vaclav Upir Krejci, kdyz mu bylo 12
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    INK_FLO: Jste ve firmě sám, nebo máte společníky? Firmu jsem založil s kamarádem, ale ten si nakonec našel jinou formu podnikání, začal vařit pivo.
    Priceless.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    STEMBUS: Bio-eko-recyklo-triiiico (tricko)? Nejsou ty ceny nejak podezrele nizke?
    SYDO
    SYDO --- ---
    Snad nebylo
    John Reed Fitness  Club Praha
    https://johnreed.fitness/cz/club-praha/
    JOHN REED ti nabízí nekonečný mix tréninkových možností v unikátním designovém prostředí za doprovodu energizujících beatů našich DJs. Začni svůj trénink v klubu, který nikdy nespí: otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

    Z interiérového designu JOHN REED dýchá kosmopolitní duch. Vlivy exotických kultur, designové prvky historických epoch a street art městských metropolí se společně mísí ve stylovém koktejlu, který fascinuje a inspiruje. Kombinace barev, tvarů a materiálů vytváří kontrasty, které tě pohltí. Každý klub je unikátní, každý detail vyjadřuje názor. Co se líbí, je povoleno. A v JOHN REED se nám toho líbí opravdu hodně.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    Před pěti lety se pustil do podnikání. Dnes dělá milionový byznys - iDNES.cz
    http://finance.idnes.cz/...63031_podnikani_sov#utm_source=idnes&utm_medium=text&utm_campaign=kolotoc
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VYHULENY_UFO: no tak jako tak měli na začátku velký kus drahého šutru a teď mají děravý a hladký kus šutru, který drží.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: vysochali nejakym strojem, je jisty ze je to rucni prace?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ERRTU: no von je to fakt mramor a vysochat to muselo dát strašnou fušku. A přitom je to taková kravina.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ZUZKAOU: ty vole to neni kod produktu, to je fakt cena?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    filtr mlčí, tak... kdyby nejakej začínající buznarubec nevedel co na sebe ;)

    TrueHipster
    https://www.truehipster.cz/
    FOO
    FOO --- ---
    N_I: hoši vole, chcem zrůdy, né kuracao!
    N_I
    N_I --- ---
    ZUZKAOU: neverim, nevidim malibu a...

    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ZUZKAOU: ok :) ...ja rikam barman kazdemu :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A ten martini bar jsou staré dobré devadestáky věčně živé. Neironické...

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Respektive majitel Natury je regulérní barman, ale na pultem už hodně dlouho nestál.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAESTRO_007: Tak Robert (makrobiotik)už velmi úspěšně prodává celožiťák v jeseníku ve zdravé výživě a rozšíří sortiment o pšeničné pečivo.

    Barman? Ty si někde v jeseníkách viděl barmana? Pravda, hlavní mafián si teď na náměstí otevřel martini bar, ale jinak tu potkáš výčepáky a nebo servírky ;-)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ZUZKAOU: to je vtip nebo realita? ve Vidnave jsem stravil sice jenom tyden, ale libilo se mi tam a vesnice mam rad :) ....ale kdyz si predstavim "zapomenutou" Vidnavu v pohranici a ktomu brazilskeho kuchare, ktery pece ve spolupraci s makrobiotikem... tak mi to prijde jako slusny bizar.... kdo to tam bude kupovat a komu tim prospeje? pokud to neni mysleno jako "zakladna" s vyvozem do CR (jinak jim fandim, at se peceni dari :)

    ....a stou kavou je to podobne, Jesenik je uz aspon mesto, tak tam ta kavarna lepe zapadne. Ale nemam teda pocit ze bych si v jesenikach nemohl dat dobre kafe v prijmenem prostredi a zaroven barman nevypadal jak debil :)
    FOO
    FOO --- ---
    ZUZKAOU: jenže voni jsou ten nejtupější, nejnudnější a nejbezcennější mainstream... to, cio popisuješ, jsou marginální výjimky.
    CEKANKATERKA: "Třeba oni o sobě ani moc takto nepřemýšlejí" - jasně, to je velmi pravděpodobný u skupiny lidí (úmyslně nepíšu subkultury), pro který je sebeprezentace alfou i omegou veškerý jejich činnosti :)
    MATT
    MATT --- ---
    TOMBRIDER: mě teda jako hipsteřina přijde mnohem víc (z toho audítka) tohle [ LEDGE @ Hudebni masochismus aneb to nejotresnejsi z hudebni produkce ] . mandrage a podobny sragory jsou takovej ceskej agropopík. nedavno jsem se chtel jen ubezpecit, ze rybicky48 jsou to co si myslim a youtube mi pak podobnejch silenosti nabizel neuveritelny mnozstvi.. dve jsem zachytil zde [ MATT @ F2J - bug fixes and performance improvements ] . nejsmutnejsi je, ze si rikaj, ze hrajou punkrock :((
    AMANT
    AMANT --- ---
    CEKANKATERKA: tak jeste obejdi ostatni kluby na temata, ktera te nezajimaji a sup sup nekam na vokurkovy kafe za 59,-
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam