• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VYHULENY_UFO: jenže většinová veřejnost v jejich době to to nich tvrdila... A pak je tu samozřejmě DADA, žejo.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: no, zrovna u impresionistu bych nerekl, ze maluji fleky, ale debatu o umeleckem odpadu fakt prenecham hipsterum a fanouskum, jako vysypat na podlahu hromadu starejch pocitacovejch soucastek neni umeni, ale jenom a pouze bordel.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VYHULENY_UFO: protože bez toho abys jaksi viděl co Kintera s Rudolfinem udělal, tak je tvoje kritika sice ne neobvyklá, ale poněkud irelevantní. Ale používáš argumenty, které se poprvé objevili když teda impresionisti začaly malovat "fleky".
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: nevim proc bych se chodil divat na elektroodpad, kteryho mame v praci hromadu.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VYHULENY_UFO: a už si na té výstavě byl?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: se priznam, ze tomuhle druhu umeni fakt nerozumim. dotahnout do rudolfina odpad, ktery je mozne spatrit v kdejakem sbernem dvore...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    jinak pár slov proč je Kinterova "odpadková" výstava dobrá.

    Vyždímané Rudolfinum • RESPEKT
    https://www.respekt.cz/tydenik/2017/37/vyzdimane-rudolfinum?issueId=100239
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Ulovil jsem veganské auto hehe :))

    DAHY
    DAHY --- ---
    COLBEN: Tak tam je tetovani spis tradice, nez moda :)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    MARIHAI: tak staci si na dovce dobre vsimat starsich panu a dam z uk :) zadne odstranovani neprobehne
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    INK_FLO: pěkná představa ale bojim se že když tý generaci předtim nevaděj ty rozpitý tribaly nad zadkem a přes biceps tak ani tý další to vadit nebude
    JAYME
    JAYME --- ---
    jako prdol mrdol dobry, ale pro neco, co proste a jednoduse vypada jako hovno, jsou to porad jeste milosrdny nazvy
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    hlavně počítám, že do pár let začnou studia na odstraňování tetování vynášet víc než tattoo studia....
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    ZUZKAOU: Ještě ad man bun...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    ZUZKAOU: Já to znám jako "prdol" - pánský drdol :-)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    POZITRON: Nejsem si jist, jestli se jedná o uměleckou instalaci nebo náhodné seskupení bordelu.
    AMANT
    AMANT --- ---
    ZUZKAOU: vypada uplne jako nejakej sanskrtskej general
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    JAYME: od té doby co jsem zjistila, že se jmenují mrdol, se při jejich spatření naživo poněkud uchechtávám.

    mrdol | Čeština 2.0
    https://cestina20.cz/slovnik/mrdol/
    JAYME
    JAYME --- ---
    jako ja uz jsem si na vsechno zvykl, nic me nedrazdi, az na ty tocenaky na hlave
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ehm..

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam