• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GREGI: to asi ziju v jiny realite :D
    GREGI
    GREGI --- ---
    VYHULENY_UFO: no jasny:) a jeste casteji sou nadseny z dreveny vrtule na krk:))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GREGI: pockej, on si nekdo 40+ na sebe vezme drevenyho motylka? 8-0
    GREGI
    GREGI --- ---
    MATEEJ: no vidis... u me si na trzich jeste zadny hipster motylka nekoupil... resp hipstri u me nakupujou max v procentu v jakym jsou zastoupeni v populaci. Vetsinou ty motylky kupujou pritelkyne a kdyz uz chlap, tak vetsinou turista 40+
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ZUZKAOU: no za danych okolnosti by to asi bylo bezpecnejsi. jinak ti hrozi ze te v ty krizovatce nekdo sejme
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    INK_FLO: já si furt nejsem jistá, jestli se přitom podle toho návodu má a nebo nemá masturbovat...
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    ZUZKAOU: tak jsem zkusil meditovat v pohybu se zavřenýma očima, a mé tělo se dovlnilo na červenou do křižovatky :-(
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    JONY: protože jsi nadržený prase!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: hrozny blaboly.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    KOZLIKK: Spálíš kroasanty a pak je necháš čtrnáct dní zapomenutý v troubě, dokud se to nezačne množit sporama. Ok.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ALONSY: Oni to tam píšou dál a je to teda 890,-. Za podložku pod hrnec ze starejch trik dost dobrý!
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Rolling Hooks mě fakt zaujaly! Ale teda nepovedlo se mi dohledat cenu, jestli jsou pod pětikilo, tak jsou měkký. Ale dost o tom pochybuju.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tohle je fork vegety naroda ne ?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    JONY: původně jsem měla pocit, že bod 7. je od autorky doporučení zákeřný trolling. Ale pak se ukázalo, že jde o sexkoučku Denisu a ta imho není něčeho takového jako sarkasmus schopná.

    Cesty vášně, díl 6: Denisa Říha Palečková: Mou vášní je učit lidi o sexu
    https://www.youtube.com/watch?v=loOjcxJQCM4
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    ZUZKAOU: bod 3. si predstavuju nejak takhke
    JONY
    JONY --- ---
    MOUNTBATTEN: Proč to vlastně doprdele dělám?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: bod 7 po bodech 5 a 6 , předpokládám-li, že se to má dělat v průběhu sexu, by měl odpověď : "já vám nevím, partner mi po čísle s meditací utekl"
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LOPIK: to si pletou, pane lopik.

    Tantra je dlouhé pošukávání bez orgasmu.

    Cituji z 3. slou čísla

    Z tipů, jak začít a nepřestat meditovat při sexu

    1. zvolte si klidnou a nenápadnou formu, kterou lze snadno vsunout do běhu každodennho žívota. Ideálně několikát za den. Udělejte 10 vědomých nádechů a výdechů. Soustřeďte se jen na svůj dech a své nitro.

    2, zkuste meditaci v pohybu, oči nechte zavřené, dech příjemně hluboký a volný, nechávejte k tomu pohybovat své tělo, sledujte jakým směrem se chce kývat a vlnit.

    3. vyčleńte si pro sebe třeba jen 5 mintu denně a travte tento čas o samotě, ideálně v přárodě, v sedě, ve stoje či intitivním pohybu.

    4. Vyberte si nějakou konrétní část těla, například srdde, břicho nebo pohlaví. Začněte vnímat prociťovat, uvolňovat a poznávat sebe sama.

    5 mediutuje při milování, pozorujte svůj dech,... (moment, teprve teď píšou o sexu?
    (já jsem asi neměla přeskatovat dvě strany keců mezi titulkem a tipy, asi mi něco uniklo )


    6. dovolte vyjít na provch emocí, které jste si možná někdy dříve zakázali cítit a vyjádřit. Neanalyzujte, odkud s eberou, nesnažte se daný pocit nemít - to je marný boj. Může ukápnou pár slz, tělem projet zlostn ýzvuk. Nechejte ho prosvištět svým tělem a vnímejte jak se ve vás utváří prostor pro nové. (a to pořád při sexu?)

    7. uvědomte si svou vlastní motivaci. Položte si otázku: Proč to vlastně dělám?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LOPIK: tantrické bičování!
    Jo, in je být subík, ale jedině tantricky! :))

    Tento pojem (tantrické bičování), který měl být obsahem nějakého duševně rozšiřujícího semináře, mne nedávno dost zaujal.
    (pan lektor už míň, když mi vysvětlil, že si mám vyguglit, co je BDSM a uvidím ty fotky, co jsou sadistickej hnus. Podle něj, kdo se nenaučí BDSM na jeho kurzu a nedělá tedy "vědomé", tak je asi pudové nemyslící zvíře a jen tanrik jde za nástroj, vnímá hranice svého a partnerova těla :/ Prostě prodat tu sodu bikarbonu s nálepkou vegan a bezlepek!)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MOUNTBATTEN: no šak vidíš - prodej stylového pláště na jízdu na kole po městě a tak.

    tady máš první tři čísla

    SLOU MAG - SLOU DAYS
    http://www.slou.cz/sloumag.html
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: ja si ho prave pustila, viz ty citaty. Casopis bude ohleduplny k planete i spolecnosti a musime tvorit spolecne.... oukej a coze bude ten obsah? :)))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam