• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    INK_FLO: nj, ale když na rozdíl od palmovyho oleje je dobrý. :D a je to divný, že by spotřeba byla srovnatelná, avokádo jmse necpe všude jako levná náhražka, ne?
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    INK_FLO: Tak jako avokádo je dobrý, že z toho místní v oblastech, kde se pěstuje mají prd a že multinacionál, co
    mu patří distribuce a plantaže někam zasantrocii příjmy a nezdani je, to je celkem jasné.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    Nový palmový olej? Kvůli avokádu dochází voda a kácí se lesy, Češi ho ale nakupují stále častěji | Firmy a trhy | Lidovky.cz
    https://byznys.lidovky.cz/...puji-stale-casteji-idf-/firmy-trhy.aspx?c=A180618_172521_firmy-trhy_pkk
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MOTTE: lol :D

    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    INK_FLO: ten clanek je vybornej a ten casak taky...
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    je to delší než fotka s fousama, ale stojí za přečtení

    Twenty-First Century Victorians
    https://www.jacobinmag.com/2016/10/victorian-values-fitness-organic-wealth-parenthood/
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    STICKYGREEN: Jasně. Craft beer jede.

    Ale nevím jestli je u nás česká alternativa Pabst Blue Ribbon...
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    STICKYGREEN: neni, pokud ti ho naservirujou z papiru a s pribehem...
    STICKYGREEN
    STICKYGREEN --- ---
    já bych se chtěl zeptat, pijÍ hipsteři PIVO? btw to menu z Fieldu mě rozsekalo... vína po skleničcce 0,15l 1490 Kč atd..gastro hispters mě fakt dostali..jiná galaxie. chápu dobře, že jít na guláš se šesti knedlama a orošenou Plzní je pod hipsterskou úroveň?
    AMANT
    AMANT --- ---
    nazdar hosi, jedno rohlikove creme brulle a rozmarinovou kavu.
    pro pejska nic, bral jsem si jen petikilo
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    22 Minutes: Pop-up Celebrity Chef
    https://www.youtube.com/watch?v=wR5pj1BccKU
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NOIK: a verny pocitac prispevku a fanousek si o me udrzuje prehled. a vis, kde sem se narodil?
    NOIK
    NOIK --- ---
    KEL: on ale není mileniál, ale Husákovo dítě z Přelouče
    KEL
    KEL --- ---
    VYHULENY_UFO: z toho si nic nedělej, v tom má zmatek víc takovejch mileniálů jako ty. A nejen v tom ;)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: prisaham bug, ze mam v tomhle deleni fakt zmatek. :D
    MATT
    MATT --- ---
    VYHULENY_UFO: nerek bych ani snaha zaradit se, ale snaha skatulkovat. a to se ti promita temer skrz vsechny obory lidske spolecnosti. s stejne to hejtujes jen kvuli tomu, zes zjistil, ze bys byl "Gen Xer" ;))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KVINKUNX: uf, takze buzerant :D

    //mezi nama receno, tyhle zkratky me docela unavunou, milenialove, generace x,y, z, w,... o cem to vypovida? snad jen o tom, ze snaha zaradit se a vypadat jinak vede k tomu, ze se stanes tuctovkou.

    // jsem rad, ze jsem obycejny malomestak. tam nejak vim na cem sem.
    KVINKUNX
    KVINKUNX --- ---
    VYHULENY_UFO: Young Urban Creative

    V podstatě je to hipster, kterej chce nezávisle tvořit a zároveň bejt úspěšnej, vlivnej a/nebo bohatej jako yuppie. Narozdíl od tuctovýho bohatýho snoba, kterej jde po drahejch značkách, yuccie jde po osobitosti a cena u něj nehraje roli. Když to chce, tak je jedno, jestli to stojí pětikačku nebo 10k.
    Může to bejt třeba blogger s tunou podporovatelů na Patreonu. Nebo majitel reklamky, kterej "dělá věci po svým a klienty si může dovolit odmítnout".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam