• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    PUGUSERES: logistiku zákazník nevidí, takže tuny strečový a bublinkový fólie
    DEB
    DEB --- ---
    PUGUSERES: recyklovatelne dopravni kontejnery vyrobene z lyka
    PUGUSERES
    PUGUSERES --- ---
    A to se naváží na mulách v proutěnejch koších?? bo jak maj řešenou logistiku?? :-O
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LA_PIOVRA: pekny, vyrobci vakuujou pytle se zradlem ze strachu ze salmonelly, ale tady se toho zjevne nebojej
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LA_PIOVRA: to je docela vostry, chybi akorat barbershop
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Hipstazverimex:

    V Praze se otevřela první bezobalová prodejna. Pro psy
    http://www.obnovitelne.cz/cz/clanek/491/v-praze-se-otevrela-prvni-bezobalova-prodejna-pro-psy/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SHIN: kdyby misto riditek byl volant, jako davali v dobach meho detstvi nejvetsi frajeri...
    XARGH
    XARGH --- ---
    punkeri mají jasno! :-D


    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SHIN: ja neco podobnyho zkusil s ramem RMX20 a je to naprd, zveda se predek.
    KVINKUNX
    KVINKUNX --- ---
    SHIN: Redefinovanej velocipéd.
    JONY
    JONY --- ---
    SHIN: místo sedátko mělo být dildo
    SHIN
    SHIN --- ---
    představu o tom, jak moc cool musí být jet na tomto, jsem nedokončil ...

    kololol !

    KEPASO
    KEPASO --- ---
    3, 2, 1. chvilku se zda, ze v galerii je jen 6 fotek, ale nakonec jich bylo nezdrave moc.

    „Teď uvidíte rychlost.“ Na Creepy Teepee naslouchali ravers 69letému pianistovi Lubomyru Melnykovi | Radio Wave
    https://wave.rozhlas.cz/...-rychlost-na-creepy-teepee-naslouchali-ravers-69letemu-pianistovi-7562920





    prciny I.



    prciny II. (svet je jeste ok)

    DEB
    DEB --- ---
    NOIK: jo

    NOIK
    NOIK --- ---
    tak co, už jste vybaveni k vodě?

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    INK_FLO: jestli je to zadarmo tak je to chudoba a ne hipsterstvo...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    DEB: žena mi ho voskuje mamutím lojem...
    DEB
    DEB --- ---
    INK_FLO: ty zijes v jeskyni? a kam chodis k holici voskovat knir?
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    vnímáte tu mezeru na trhu jo?.....stačí nalámat větvě lísky a střílet je po stovce

    jinak to vážně fajn, já jí pravidelně koušu u nás v jeskyni u ohně (mimochodem máme tu hroznej signál :-(....), když mi mezi zuby uvíznou kusy mamutího masa
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    substyl - lesana hipster



    LÍSKOVÝ KARTÁČEK NA ZUBY
    Většina z vás jistě už slyšela o přírodním kartáčku na zuby Siwak Miswak vyrobeném z větviček stromu salvadory perské. Možná ho dokonce mnozí z vás už používají (včetně mě).
    Je to prima věc, zuby jsou opravdu moc pěkně vyčištěné a lesklé a když po nich přejedete prstem, tak vržou. Trochu mi vadí podobné hity, protože to pak vede víte k čemu, všichni to chtějí a salvadory perské se začnou pěstovat i tam, kde byl dříve prales a podobně. Vzpomněla jsem si, že jsem kdesi četla o tom, že mladé pruty lísky se po sloupnutí části kůry a důkladném rozžvýkání obnaženého konce větvičky používaly úplně stejně kdysi dávno tady u nás ve střední a severní Evropě. A možná i jinde, ale o tom jsem nečetla. Tak jsem si vzala zahradní nůžky a zkusila si takový náš domácí větvičkový kartáček vyrobit. Je to o to lepší, že mám možnost srovnání s tím exotickým. Takže: tu naši lísku musíte kousat delší dobu a dost se do toho opřít, vlákna jsou tužší, ale zato se neodlamují a nezůstávají vám mezi zuby, jak je tomu u Siwaku. Zuby čistí naprosto stejně. Výhoda je, že tuhle větvičku můžete nosit třeba v kapse a zuby si čistit třeba u počítače v práci nebo při čtení knížky či sledování seriálu. Hezky zoubek po zoubku :)
    No, a nestojí sto korun, nestojí nic.
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    NAGASAWA:
    :D
    Momentální Víťa v legínách,s plnovousem a navoskovanym knírem tam sedí naproti prázdný židli v redefinovaným kabinetu a na stole má štos přihlášek na open minded Teambuilding s workshopem na Bali
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam