• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    NAGASAWA: Tak to jsme byli (minimálně) dva .-)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    kdyz si to tak zpetne srovnam, tak jsme byli v tech karovanych kosilich, martenskach a potrhanych jeansech v podstate protohipsteri...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    DEEFHA: ja je mel prave v roce 95, kdy jsem si myslel ze jsem Eddie Vedder.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    NAGASAWA: Ono to šlo do hajzlu až během posledních pěti-deseti let, co přestali postupně šít v Anglii. Když si vzpomenu na moje první Marteny z roku 1994, tak to bylo trochu jiný kafe... :-/ Snad jsem tehdy nebyl hipster!
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    jsou. mel jsem. strasny smejdy. podrazka v hajzlu za tri mesice.
    ILAB
    ILAB --- ---
    VYHULENY_UFO: ja myslim ze to urcite martensky budou
    MATT
    MATT --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: ale odpovidalo by to tomu pozerstvi, ktery z toho tece vsema pixelama.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Těžko říct. Ale pokud ano, tak to určitě bude ta veganská řada :-P
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    N_I: ma martensky nebo nema martnesky?
    N_I
    N_I --- ---
    narvem to do mládeže od 10 let!

    Černočerná unisex mikina, nic víc, nic míň, tak si zakryj oči, nebo se zamiluješ. Forget Love, Fall in MARAI

    N_I
    N_I --- ---
    VON_GILOTINE: od včera dumám esli sem patří nebo ne...má v něcěm moje sympatie / emma s. kukuč :) / jako všechno hipsterský, ale ty pohyby a kroužek povinnej naprosto pro tuhle generaci....a popis proč tetuje slovo láska no inu ale...
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    DEB: jau! no ty kráso, nemaj se tyhle věci provádět hodně rychle a po malých částech?
    DEB
    DEB --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    to je jako na nyxu. sem tam se taky objevi idecko s alternativnimi nazory, aby zamerne vyvolavalo emoce.

    hodne emocni byli treba retardi, kteri blabolili hovna o tom, ze na ukrajine vrazdi bruselsti fasiste. ci me zarazily teorie o tom, ze si americani dve veze obchodniho centra sundali sami. no a to nepocitam ezo pavedy a vyklady drogovych halucinaci. setkani s bohy, s mimozemstani ci rozhovory s mravenci.

    internet je misto, kde i blbec muze mit pocit dulezitosti.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    I mean #neplastuj, bitch.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    TOMBRIDER: Pobodat.
    SA_KRA_: Ať chcípne. Just do it. Oukej?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SADAKO: prijde mi, ze myslis trochu neco jinyho. tvuj priklad je furt ok. :)
    hodne vystiznej je ten forek s ortelem od xindlx viz [ XINDLX @ Ulov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky) ]
    anebo kdyby se doslova zapsal obsah videi ty kravy.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    SADAKO: tak tohle je ale v zasade hantyrka, ktera se pouziva v situacich kdy vychozi terminologie je primarne cizojazycna a bud neexistuje adekvatni ceska obdoba a nebo je natolik kostrbata, ze v zasade znemoznuje efektivni komunikaci - hraci pokeru by taky mohli vypravet:)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam