• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    DEEFHA: pseudofolklor to je, ale ne hipser. Ma to velkou odezvu treba na Ukrajine, kde se tim demonstruje "vlastenectvi".

    Ty obrazky co nesou je znak 14. Waffen-Grenadier Division SS - Galizien
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    LA_PIOVRA: Ty hele - nevím. Fakt mi to přijde spíš jako hadry na takovou tu pseudofolklorní hipsterskou svatbu, co se tady kdysi propírala:

    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    LA_PIOVRA: Třeba dekadentní pravopis, ten zaslouží boj.

    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    DEEFHA: to neni hipsterina, to je hledani identity a kolektivni povznesenosti kontrastijici s nebohosti individua. Takovi ti posuci s mnohoramennymi svastikami brojici proti prohnilosti dekadentniho Zapadu...

    Rodnověří – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Rodnov%C4%9B%C5%99%C3%AD
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Čuchám čuchám hipsteřinu... Rodu sláva! https://www.roduslava.cz/

    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    Tak jste si pokecali, já to smazal.. vrátíme se k hipsteřině..
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    SALAMAN: vyrábí a prodává
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    A on ty stoly prodává nebo kupuje?
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    až vydaj yaoi koudyxnoik dejte vědět *
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    Kupte si prosim uz nekdo od koudyho ten stul
    HOUSEFLY
    HOUSEFLY --- ---
    KEPASO: no vzhledem k tomu že vím k čemu krájecí prkna a stoly jsou tak ti i tady odpovím. Stůl slouží ke stolování a může být z různých materiálů. Když se ptáš jak blbec viď..
    NOIK
    NOIK --- ---
    KOUDY: ty ty věci vždycky dokážeš tak hezky přifouknout:) ...no ale o tom to celý je no
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Aha..Takze klicem k uspechu je abys me na celem nyxu pomlouval, vysmival se moji praci a ja se nijak nebranil a nechal si to libit. Zajimavy. Mozna ze kdybys tu priblblou poznamku o me firme a stolech vubec nenapsal. Tak sem do toho klubu ani neprijdu a nebude se to tu resit treti den Zkus se nad tim pro priste zamyslet.
    NOIK
    NOIK --- ---
    KOUDY: mno nevim hele, kdyby ses sem například nevlámal s tou svojí agitkou, tak moje přiblblá poznámka o kolotočářských stolech je už dávno utopená nějakýma fousáčema v řemeslně pletených kamaších

    ..ale už pátej den tu jede Kouďas a proč? ...přece protože jsou jím některý lidi posedlý!:))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NOIK: To sem udelal uz pred asi sesti lety a neprestali ste..Proto padla volba na DI..Rikal sem si ze kdyz vam sejde koudy z oci, tak vam sejde i z mysli..ale ocividne to tak neni.
    NOIK
    NOIK --- ---
    KOUDY: hele dám ti kamarádskou radu jo: zkus potlačit svoje hyperpřebujelé narcistní já a uvidíš, jak tě najednou přestanou lidi řešit

    ..zkus to a jestli to zafunguje, mám u tebe jeden malilinkej stoleček na lahváče jo (bez epoxidové řeky prosím) – platí?
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    HOUSEFLY: ok, prkynko jsi ohodnotila, ptam se, na co je takovej stul s pryskyrici? na kazdodenni stolovani asi ne.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    Nic člověka tolik nepotěší, jako pěkná diskuze o stolku.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NOIK: Jojo. Dovolil sem si podnikat a do toho delat truhlarinu..Coz tebe, Ezoouna a dalsi dva-tri lidi hrozne irituje..Tak to musite resit v kazdym druhym klubu na nyxu. Mozna je cas dospet a zit vlastni zivot. Ne resit neustale zivot a praci jinejch lidi.
    NOIK
    NOIK --- ---
    KOUDY: sklízíš jenom to co seješ Kouďas:)

    (doufám teda, že chápeš, jak to myslím, abys mi pak třeba neříkal, že sis na zahradě nic nezasel nebo něco takového)
    HOUSEFLY
    HOUSEFLY --- ---
    KEPASO: počkat ty se ptáš k čemu je stůl? No dobrá. Stůl je věc, která slouží k mnoha účelům a proto jich nalezneš víc druhů a velikostí, ale osobně nejvíc ho používám na stolování. Teď mi dokonce na jednom sedí el. piano! No a to prkno který furt obhajuješ stojí za hovno. Z povolání ti řeknu, že tlustý malý prkno s ještě zmenšenou krájecí plochou kvůli divnejm geometrickejm patvarům je na hovno a tečka. Na karotku z farmářek ty vole.. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam