• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LA_PIOVRA: já znal jednoho chlápka, co si pro to po revoluci jezdil do číny a vozil konťasy těch sraček a šlo to jen přes "váhu" :)
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    CDR: vokno je samozřejmě lokální ryzí hypsteřina, vtipný je, jak si kapacitně vypomáhá přilehlým parkovištěm :) ale fakt je, že ta devítka od Volta se pije sama
    S2FI
    S2FI --- ---
    Hipsteři zpomalují provoz na letištích, ukazuje britská studie | E15.cz
    https://www.e15.cz/magazin/hipsteri-zpomaluji-provoz-na-letistich-ukazuje-britska-studie-1360778
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    MATT: do vetsiny karlinskych podniku nechodi Karlinani...to jen tak mimochodem.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    PALEONTOLOG: cetl jsem kdysi rozhovor s Miroslavem Provodem mj. o tom, jak provozoval v polovine 80s sit prodejcu digitalek a ze vydelaval stovky tisic denne a te samozrejme ty penize nebylo za co utratit, ze byl i problem, jak a kde je skladovat.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Sem měl digitálky, který byly schovaný pod výklopným krunýřem želvy ninja. Ultimátní flex.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    CDR: lepsi nez "lidi" co rikaji "půla"
    CDR
    CDR --- ---
    VON_GILOTINE: ručičkové hodiny a interpretace zobrazeného času mi dělaly problém asi do čtvrté třídy :D
    JONY
    JONY --- ---
    Já neměl ani nu pagadi vejce videohru :), musel jsem si vystačit s dvěmi matematickými hrami na otcově vědecké kalkulačce co si tenkrát pořídil :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PALEONTOLOG: kdyz mel nekdo v roce 89 90 91 digihru.. stacilo ze to bylo digi, fascinace nebrala konce..
    DREEK
    DREEK --- ---
    V první třídě jsem měl digitálky, půjčoval jsem je spolužákovi, aby mi o přestávce půjčoval tetris. :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VON_GILOTINE: Digi věci měly svoje kouzlo. Člověk to dneska nemá jak pochopit. Hrál jsem obskurní videosky jen proto že dělají zvuky a něco se tam hejbe. Celkem zázrak :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    uz jedou digitalky, tak teda odhaduju, ze by do par let mohla prijit dalsi modni recyklace...

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    JONY: ale tak to spise souviselo s tim, ze mnoho pololidi nebylo schopno naucit se rucicky a myslelo si ze to ochcije skrz digitaly ne?

    ja byl schopen si je od otce pujcit a klidne na ne koukat celou hodinu. jak bezi, cisla.

    ok mozna jsem jen autista
    JONY
    JONY --- ---
    Vzpomněl jsem si na dětství, kdy jsme si se sestrou přáli mít digi a jinak velmi liberální matka nám sdělila, že jen přes její mrtvolu, že digitálky nosí jen kriplové :)))
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    CDR: jj kids co chodej na techno a housicky to ted posledni roky radi nosej. takze presne osazenstvo tehle podniku, rich enough to buy fakeretro digitaly
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CDR: to jsou takový, co se preprodávaly na kila, ne na kusy
    CDR
    CDR --- ---
    včera jsem po cestě domů ještě do sebe v rychlosti hodil v polohipsterském podniku Vokno malou devítku Volt.
    Digitálky na ruce barmana mě pobavily, hodil jsem nějakou hlášku.
    Vzhlédlo ke mně pobouřeně několikero párů očí, mužských i ženských.
    Pohlédl jsem na zápěstí okolo sedících a málem jsem vyprsknul smíchy.
    Uviděl jsem patero digitálek, takových, co jsem měl v šesti letech (1984).
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    ZUZKAOU: a to jsem myslel že Sheldon Cooper je fiktivní seriálová postava...
    Dozajista každý případný zájemce co projde sítem. Bude muset podepsat smlouvu spolubydlících..
    JAYME
    JAYME --- ---
    ZUZKAOU:
    V naději, že znovu zformuji svou otřesenou psychiku, jsem se dobrovolně přihlásil do léčebného programu s názvem PET — Perlemutterova egoterapie, pojmenovaném po jeho charismatickém zakladateli Gustavu Perlemutterovi. Perlemutter byl bývalý jazzový saxofonista a k psychoterapii se dostal až v pozdním věku, ale jeho metoda přilákala mnoho slavných filmových hvězd, které přísahaly, ţe je změnila mnohem rychleji a do větší hloubky než dokonce i astrologický sloupek v časopise Kosmopolita. Skupina neurotiků, z nichž většina prodělala neúspěšnou konvenční léčbu, byla
    odvezena do příjemných lázní na venkově. Asi jsem měl něco tušit, když jsem spatřil ostnatý drát a dobrmany, ale Perlemutterovi podřízení nás ujišťovali, že křik, který slyšíme, je čistě primální v duchu Janowovy psychodynamické teorie. Když jsme byli přinuceni sedět v ţždlích s tvrdými opěradly dvaasedmdesát hodin bez přestávky, začal se náš odpor hroutit a zakrátko nám Perlemutter předčítal úryvky z Mein Kampfu. Postupem času začalo být zřejmé, že je naprostý psychotik, jehož terapie se skládala ze sporadických výzev “Zvesela”. Někteří zklamanější pacienti se pokusili odejít, ale ke svému zármutku shledali, že ploty jsou pod elektrickým proudem. I když Perlemutter prohlašoval, že je doktorem duší, všiml jsem si, že mu neustále telefonují známí teroristé, a kdyby na poslední chvíli na tábor nezaútočili agenti lovce válečných zločinců Simona Wiesenthala, kdoví, co by se mohlo stát.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam