• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    PALEONTOLOG: Nekšeftoval s tím Rittig, Janoušek nebo jiný z pražských kmotrů?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LA_PIOVRA: já znal jednoho chlápka, co si pro to po revoluci jezdil do číny a vozil konťasy těch sraček a šlo to jen přes "váhu" :)
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    CDR: vokno je samozřejmě lokální ryzí hypsteřina, vtipný je, jak si kapacitně vypomáhá přilehlým parkovištěm :) ale fakt je, že ta devítka od Volta se pije sama
    S2FI
    S2FI --- ---
    Hipsteři zpomalují provoz na letištích, ukazuje britská studie | E15.cz
    https://www.e15.cz/magazin/hipsteri-zpomaluji-provoz-na-letistich-ukazuje-britska-studie-1360778
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    MATT: do vetsiny karlinskych podniku nechodi Karlinani...to jen tak mimochodem.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    PALEONTOLOG: cetl jsem kdysi rozhovor s Miroslavem Provodem mj. o tom, jak provozoval v polovine 80s sit prodejcu digitalek a ze vydelaval stovky tisic denne a te samozrejme ty penize nebylo za co utratit, ze byl i problem, jak a kde je skladovat.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Sem měl digitálky, který byly schovaný pod výklopným krunýřem želvy ninja. Ultimátní flex.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    CDR: lepsi nez "lidi" co rikaji "půla"
    CDR
    CDR --- ---
    VON_GILOTINE: ručičkové hodiny a interpretace zobrazeného času mi dělaly problém asi do čtvrté třídy :D
    JONY
    JONY --- ---
    Já neměl ani nu pagadi vejce videohru :), musel jsem si vystačit s dvěmi matematickými hrami na otcově vědecké kalkulačce co si tenkrát pořídil :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PALEONTOLOG: kdyz mel nekdo v roce 89 90 91 digihru.. stacilo ze to bylo digi, fascinace nebrala konce..
    DREEK
    DREEK --- ---
    V první třídě jsem měl digitálky, půjčoval jsem je spolužákovi, aby mi o přestávce půjčoval tetris. :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VON_GILOTINE: Digi věci měly svoje kouzlo. Člověk to dneska nemá jak pochopit. Hrál jsem obskurní videosky jen proto že dělají zvuky a něco se tam hejbe. Celkem zázrak :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    uz jedou digitalky, tak teda odhaduju, ze by do par let mohla prijit dalsi modni recyklace...

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    JONY: ale tak to spise souviselo s tim, ze mnoho pololidi nebylo schopno naucit se rucicky a myslelo si ze to ochcije skrz digitaly ne?

    ja byl schopen si je od otce pujcit a klidne na ne koukat celou hodinu. jak bezi, cisla.

    ok mozna jsem jen autista
    JONY
    JONY --- ---
    Vzpomněl jsem si na dětství, kdy jsme si se sestrou přáli mít digi a jinak velmi liberální matka nám sdělila, že jen přes její mrtvolu, že digitálky nosí jen kriplové :)))
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    CDR: jj kids co chodej na techno a housicky to ted posledni roky radi nosej. takze presne osazenstvo tehle podniku, rich enough to buy fakeretro digitaly
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CDR: to jsou takový, co se preprodávaly na kila, ne na kusy
    CDR
    CDR --- ---
    včera jsem po cestě domů ještě do sebe v rychlosti hodil v polohipsterském podniku Vokno malou devítku Volt.
    Digitálky na ruce barmana mě pobavily, hodil jsem nějakou hlášku.
    Vzhlédlo ke mně pobouřeně několikero párů očí, mužských i ženských.
    Pohlédl jsem na zápěstí okolo sedících a málem jsem vyprsknul smíchy.
    Uviděl jsem patero digitálek, takových, co jsem měl v šesti letech (1984).
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    ZUZKAOU: a to jsem myslel že Sheldon Cooper je fiktivní seriálová postava...
    Dozajista každý případný zájemce co projde sítem. Bude muset podepsat smlouvu spolubydlících..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam