• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    DOKKTOR: Já podobný koše prodávám, ale nůši jsem ještě v ruce neměl, tak jsem jí odhadl a odhadl špatně, moje chyba. Vim, kolik stojej ty pletený koše. Ptal jsem se kolegů a taková nůše v nákupce 500-800.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    BARTOK: možná až si zkusíš pogůglit, kolik stojí proutěný koš této velikosti bez těch popruhů, tak budeš fakt překvapený
    že je to ultrapíčovina, o tom žádná
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    PRASECI_SOIREE: jezdí elektrokoloběžkou
    AMANT
    AMANT --- ---
    BARTOK: nvm, to je random eshop po gugleni "nůše"..o spravedlivych cenach nusi nemam nejmensi potuchy.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    XINDLX: do komunitní sušárny
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    AMANT: Chtít za to 14 kil je fakt mega čůráctví a chtěl bych vidět ty dementy, co za to zaplatěj. Ten koš má cenu v nákupce max 2kila.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    XINDLX: tak bejt to za 200 tak to otcovi na houby koupim (jezdí na kole tak nemá košík a hází do to normálního batohu do igelitky) - stejnak by ho v tom viděl max. hajnej
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    AMANT: když chodíš věšet prádlo na druhej konec města
    AMANT
    AMANT --- ---
    JONAS3: toš to je dobré toto..možná na trhu aji devčicu namluvit oskúšám, včil s takó parádó
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    AMANT: toš baže, zemáky aj zelo z trha doneseš, a eště aj kačica sa ti tam vejde
    AMANT
    AMANT --- ---
    MATT: je tohle taky cool? pac za 14 kil s tim podle me clovek nadela plno parady
    MATT
    MATT --- ---
    jsem kolegum rikal o tech drevenejch batohach.. tak to hledam a oni uz to delaj dve firmy.. woodbag tu byl, tak ted SMAG
    https://www.facebook.com/smagwb/
    JONY
    JONY --- ---
    XINDLX: to bude borec, co hlídá, zda je ten eidam dostatečně uzrálý
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    N_I: to je zas nějakej Lil?
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    N_I: já to tak mám s makovým dortem, kterej prodávají v té zmrzlinárně na rohu na Výtoni...za ten mi 78kč není líto vyhodit jednou dvakrát za měsíc, protože obsahuje tolik máku a chuti jako dvě štangle makové buchty z penamu
    N_I
    N_I --- ---
    FRK_R23: píče to asi poskočilo zase ne :)

    fakt úlet..ale nejvíc mě drtí vždy na horách ty bufíky kdy sem za dva párky v rohlíku a limču platil dvoukilem a vrátili mi 23 Kč a ještě to bylo hnusný..:)

    přidám k pindům gabberhipsta a jdu si dát zákus do cafe sladkovski..

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    N_I:
    Smažený sýr vyzrálý šest týdnů s naší tatarskou omáčkou, 150 g - 175 Kč
    Nové brambory vařené ve slupce - 45 Kč
    ---------------------------
    220 Kč :))

    Ale je fakt dobrej a jednou za rok se to da :)))
    N_I
    N_I --- ---
    EATHAT: ten má Lokál za bratru 190kč, ale já si ho teda jednou za rok dám velice rád protože je to opravdová lahoda....nějak to smažej myslim na másle a zraje jim ten sejr nekde nevim placnu mesic...
    Mě ve stravování víc než hipsteři serou spíš starý komo provozovny, kde maj hotovku za 149 s malym pivem mas obed za 200 a je ti potom blbe, a kuchar je uplnej toj, hlad mas za hodinu. Vlastne mi nevadi si dat supr kafe za pade, chleba kerej mas fajn treba na pet dni za 80 a koblih kerej je z mouky na kameni mlety za pade....kdyz si aspon opravdu pochutnam..nic z toho nekupuju bezne krome kafe a jen obcas...
    / ale srat na me, me se jednou líbilo i v Cobře a v Berlíně v každý kafárně..:) /
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    a doprdele kde je vubec redefinovanej smazak...asi vyrazim do prahy na lov...to mi nerikej ze to nikdo neudelal este:D
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    JAYME: podle me je ten jogurt uplne stejna picovina jako ten smazak uprimne...nicmene kdyz si to lidi kupujou asi v tom nevidim problem...ja proste utratim svejch 120 jinde...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam