• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    JONY: Jednou svině - vždycky svině :-/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KONOPKA: tak pani je byvaka ezopica z korporatu, ktera se vydala hledat sama sebe....

    Ing. Bohdana Kabátová

    15 let jsem působila jako manažerka a podnikatelka. Ze světa podnikání a korporací jsem odcházela z pozice ředitelky společnosti SmartSelling a.s., ve které jsem společně s jejím majitelem budovala kulturu svobodné firmy.

    Od roku 2013 jsem vedla semináře a programy pro ženy v oblasti sebevědomí a ženského leadershipu.
    KONOPKA
    KONOPKA --- ---
    A este ke všemu tam pekne lžou. Není to ani v Krkonoších natož na úpatí Černý hory.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: Jen by mě teda zajímalo, jestli tam teda průvodci žijou v komunitě volné lásky, nebo co.

    A teda s hrůzou zjišťuju, že se mám koho zeptat, protože s nima mám vcelku dost společných známých a ano, spíše korporátní mrdky.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    JONY: jj, na hipstery co musí utáhnout nájem na letné je to moc drahé.
    JONY
    JONY --- ---
    MHO: tohle ale nejsou hipsteři, ale exmanažerské exkorporátní ezomrdky imho :)
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    MHO: toto je ovšem velmi pokročilý level!
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Sorry za kvalitu, pro představu co mi vyrostlo pod barákem.

    Cedule "tatto" samozřejmě bliká, kdyby zbytek tohodle uměleckýho díla nepřilákal dostatek pozornosti, v dolní části můžete spatřit bonsaj, zde má symbolizovat přesnost, chuť jít si vlastní cestou a moudrost, na sobě položené kameny mají symbolizovat majitelovu schopnost narvat si kýč i do prdele, slečna Maruška začíná ve výloze příští týden.

    Přiběh, vole...

    JON
    JON --- ---
    MHO: tykravojaro
    MHO
    MHO --- ---
    PRASECI_SOIREE: To jsou čučkaři. Co takhle noc ve vlastním stanu na louce za 4000,- ?
    Janovická louka - prostor a čas pro kouzla a zázraky života
    http://putovanisaharou.je/janovicka-louka/
    JONY
    JONY --- ---
    ZUZKAOU: kdo nemá včely, plácne do boudy vosy. Pro VIP potom sršně.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    PRASECI_SOIREE: já jsem myslela, že známý konečně rozjel to přespávání ve včelíně, ale vona je to jen ta bouda, ale bez včel!
    NOIK
    NOIK --- ---
    PRASECI_SOIREE: no ale právě ten suchej hajzl bude pro klientelu tohoto podnikatelského záměru možná ta největší atrakce:)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    kolem JzP jich taky vyrostlo asi 6 za posledni dva roky a asi maj vsechny naklady 0 nebo nevim z ceho to plati ty najmy.. zas treba tam sellej coke bo tak neco
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    ALONSY: já taky občas zajdu k holiči a je to i vidět, že mě ostříhal
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Relativně příčetnej antihipsta kamarád do barbershopu chodí pravidelně co měsíc. Taky mi bulvy málem vypadly, ale co by ne, když ho to baví a ještě je tam výsledek fakt celkem vidět.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    ZUZKAOU: Tak do toho jdu :-D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ADAMIRA: to zní jako zástěrka pro islamistockou buňku. je to nesmírně ošklivá myšlenka, ale kdyby se to podařilo tuhle ideu implantovat třeba Černohorskému a spol, tak by mohl ji páchat křišťálovou noc na barbershopy, ty by zavřely, Černohorského by zavřeli a chvíli by byl klid.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    DEEFHA: jezis, to je tohle papirnictvi, tam jsem chodival obcas taky, zejmena kupovat takove skvele micky pro fenu a tak. A tu drogerii za rohem cpici naftalinem a mucholapkami nastesti jen zmensili. Nebe byvalo modrejsi...
    Imho Yusuf cili na ten velkokapcitni hostel na spojnici Krymsky a Voronezsky..
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    ADAMIRA: Á hochu, tak to bydlíme podobně. Kolem toho bývalého papírnictví denně chodím, takže jsem přeměnu sledoval takřka v přímém přenosu a překvapený jsem nebyl. S mladou se teď sázíme, za jak dlouho to Yusuf zabalí. Já mu dávám čas do konce roku, mladá je optimista a dává mu celý rok. Tak uvidíme ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam