• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    MATT
    MATT --- ---
    VYHULENY_UFO: indie games
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Doom je trendy furt.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    VYHULENY_UFO: pixelartovy retro?

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LA_PIOVRA: ok. mimochodem, kdyz uz si to nakousnul. vime jaky hry hrajou hipsteri? (vynecham teda simulatory barbershopu). je doom trendy?
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    VYHULENY_UFO: Polka asi zbytecna, protoze se obrazek libi, chtel jsem upozornit na dve pekne PC hry:)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LA_PIOVRA: tahle poznamka byla zbytecna. nezalezi na tom jestli ses preoperovana polka nebo pravoverny heterosexualni cech ci dokonce vyvojar her pro android, hipsterstvi a barbershopy muze postihnout kohokoliv.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    EVILMIND: slysel jsem "poznavani sam sebe" a vypnul to. pravdepodobne predrazena ezopicovina pro debily a predpokladam, ze to cili na uzivatele fejsiku a instace, nyxaci se snad jenom zasmejou.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    LA_PIOVRA: je hezky, jak je to univerzalni, v sirsim okoli snad jen nevim o Barber Accessories Shopu.
    Jinak autorka obrazku je Polka, vytvarnice vybornych pocitacovych her s politickym presahem This War of Mine a Frostpunk.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    VYHULENY_UFO: tady slečna ti to řekne prej. Teda, neřekne, ale zato se dozvíš, jak se to řekne španělsky!

    Co je kariérový retreat? - Career Retreat: Zen & Surf Your Career
    https://www.youtube.com/watch?v=iq6hxv9J65Q
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    UNTOY:
    Když jsem byla malá, hrály jsme si s kámoškou na moderátorky v rádiu, přesně takový "cool správňačky" jak tahle holka (ve špatné náladě bych spíš řekla "dementní rádobyvtipný"), a nahrávaly jsme si to na kazetu .. už v těch asi deseti letech jsme měly dostatek sebereflexe, abychom zhodnotily, že tohle fakt není dobrý a navíc jsme v té době neměly internet (možná díkybohu).

    Chudáci dnešní hipsteři a influenceři ale takové možnosti nemají, sází to nepříčetně na net rovnou.
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    JOHY: na loji, když už... ;-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PRASECI_SOIREE: ja byt guatemalcem, tak sem dost nasranej, ze slouzim jako zoo pro debilni znudeny pipiny ze stredni evropy.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    UNTOY: co to je kurva "kariérový retreat" ????
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    "kariérový retreat Zen&Surf Your Career" sounds just like a string of buzzwords to me.

    Andy v Guatemale - co říká na kariérový retreat Zen&Surf Your Career?
    https://www.youtube.com/watch?v=lYyy8dUsl0c
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    ZUZKAOU: probůh, kdo psal ten článek?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    S2FI: K sebeobrane dobry, když to útočník vidí, hned ho přejde chuť. Navíc se může sám podívat, co všechno v kabelce není a nemusí útočit zbytečně. Banksy na to zase kapnul!
    S2FI
    S2FI --- ---

    Nechcete někdo prima kabelku?

    AMANT
    AMANT --- ---
    ja je mel a nosil je furt a vydrzely mi dva roky. vyhodil sem je proto, ze sem prosoupal podrazku, jinak na nich neprasknul jedinej sev. tedka mam druhy, nosim je rok a pul na stridacku a sou furt jako novy. sunt to teda imho neni, vyrobeny jsou dobre.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KAIRRA: mezi hiphoperem a hipsterem je nejakej rozdil? obe skupiny jsou pozeri v divnejch hadrech.
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    ZUZKAOU: Shodou náhod jsem byla u toho když to vzniklo, ti designéři jsou mí spolužáci z umprumky. Nechci stát na žádné straně, je fakt to, že firma tehdy byla před bankrotem a designová řada ji zachránila, navíc Kloss je hiphoper a ne hipster ;) Ale na druhou stranu se taky divím, že to vůbec vydrželo tak dlouho, vždycky mi přišlo že si to kupujou jen další umprumáci a je vlastně jen nabarvenej šunt
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    ZUZKAOU: Haha, nad tímhle jsem vždycky kroutil hlavou. Botas 66 mělo vždycky nejhorší barevný kombinace. Bylo to přeplácaný na úrovni fakes z Číny a dělal to snad někdo barvoslepej. To, že to všude prezentovali jako vrchol českýho designu, ale vlastně to nakonec patřilo spíš do Kauflandu bylo docela příznačný :-D nakonec to taky nosili snad jenom hipíci...

    Ale ten ředitel podle způsobu vyjadřování taky nebude asi žádná výhra.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A kromě favorita končí aj i hipsta botasky

    Barevná řada botasek končí po sporu s designéry. Nic nemají, jen kolem sebe kopou, tvrdí šéf firmy – Deník N
    https://denikn.cz/...konci-kvuli-sporu-s-designery-autorska-prava-nemaji-jen-umprum-tvrdi-sef-firmy/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam