• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    MOUNTBATTEN: příště jí dej pytel a řekni jí, ať ho nejdřív naplní kelímkama (v případě zálohovanejch kelímků může naplnit náhodnym odpadem)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    není to pravda, ale mohla by být :-D
    Já doufám, že to je ironická přeháňka ilustrující chování instažebráků. ale nedivila bych se realitě, taky sem už zažila požadovat volňásky nějakou instabitch (co stejně jí sledovali lidi, co fakt nebyli cílovka mojí akce, ale instalejdy jak sem pochopila, tohle dělá často a na spoustu akcí ty volňásky dostane); pro mne osobně, když někdo takhle zažebrá, tak just ani náhodou :-D
    HENTAIRUSH
    HENTAIRUSH --- ---
    No rozhodně to hlavně není hipsteřina, jen stupidita IG influencerů v rámci marketingu.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HENTAIRUSH:
    EZOUN: tak je to fejk nebo to neni fejk. sami nevite. lol
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    XINDLX: Imo fake a extremne podany ne uplne vzacny jednani IG zmrdu.
    HENTAIRUSH
    HENTAIRUSH --- ---
    XINDLX: Kéžby.
    viz. např.: https://www.boredpanda.com/social-media-influencer-hotel-free-stay-white-moose-cafe-elle-darby/
    Těch případů je ale bohužel fakt randál - když jsem ještě makal v musicshopu v Praze, tak tam se to taky občas stávalo alá: "Jdu se k vám podívat a udělat si selfie - chci slevu". Naštěstí to většinou byli uvědomilý lidi, kteří tušili že jejich 3000subs nikoho až tak nesere.

    XINDLX
    XINDLX --- ---
    UNTOY: tohle je snad fake ne?


    VYHULENY_UFO: tohle doufám taky
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    UNTOY: me u tehlech influenceru fascinuje jejich obliba pixel artu. ta ikona a naprosto necitelny jmeno je fakt husty.
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    jsou tu influenceri taky relevantni?
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    XINDLX: V současném světě to je většinou táta...
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    DAHY: trust fund je máma?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DAHY: coze ma spravnej hipster?
    DAHY
    DAHY --- ---
    VYHULENY_UFO: Správnej hipster má tzv. trust fund, takže ne, nebudou zklamaný.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    XINDLX: tam je patrna znamka sebereflexe - ja bych to modifikoval na "moje budoucnost je uzasna, protoze ja jsem uzasny/a"
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XINDLX: budou hodne zklamany az vyrostou.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    VYHULENY_UFO: tojo, jenže motto hipsterů je "moje budoucnost je stejně úžasná jako já"
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SHPAGIN: no future. to by nemelo dat problem vysit...
    SHPAGIN
    SHPAGIN --- ---
    DEEFHA: navíc taková debilní věta... zlatý punk's not dead aj. :-D
    SHPAGIN
    SHPAGIN --- ---
    DEEFHA: právě :-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam