• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    LA_PIOVRA: uz jsem videl i variantu J suis Charlie:)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LA_PIOVRA: solidni meta hah. vtip samozrejme oceni akorat F.F. Copolla fans.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    pardon, ale tohle JE vtipny:

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GANDHI: popripade escobara. uz sem videl par tricek s touhle smrtici legendou.
    NOIK
    NOIK --- ---
    jsem zvědavej kdy přijdou do módy trencle s Pol Potem!
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    dneska kdyz chces bejt cool, tak si nevezmes Che Guevarru ale Charlie Mansona:p
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    KUBIIK: A zase znova. Stalin i Hilter je dnes také starý a neškodný, jako Che. Co je spojuje, že to byli ve své době vrazi, nebo způsobovali smrt. Che vraždil sám, byl to masový vrah, Hitler na to měl své kapacity.
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    KVINKUNX:
    Je mi záhadou, jak to klíčuješ...
    Já jsem to zdůvodnění vypsal, začíná slovem starej a končí neškodnej. Netvrdím, že tomu nošení nikdo nebude přikládat význam, ale že dnes, po tak dlouhé době a míře zprofanování Guevarovského kultu, to přikládání významu je už blbost a za mně je v pořádku to ignorovat. Je to věc vkusu a citu. Dřív bylo tetování spojeno jen se zločinem, v některých zemích ještě je, u nás ho dneska maj běžně i mladý slušný holky.
    KVINKUNX
    KVINKUNX --- ---
    KUBIIK: No a tohle je přesně podstata toho ignorantství, o kterým mluvím. Ty z nějakýho důvodu předpokládáš, že když nošení Che Guevary nepřikládáš žádnej význam, tak že ho tomu nebude přikládat ani nikdo jinej, kdo ho na tobě uvidí.

    Zajímavý mi přitom přijde, že Stalina nebo Gottwalda bys nenosil, páč ty "samozřejmě z recese nosit nelze". Je mi záhadou, jak to klíčuješ... asi od určitý kvóty zabitejch. Nebo že Kuba je kdovíkde daleko a není to tak osobní.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    LA_PIOVRA: v BBDO jsem delal 5let...koukam ze to s ni slo dost do kopru...Jestli to prevzala proximity...sbohem a satecek.
    MATT
    MATT --- ---
    KUBIIK: Zrovna indický božstva se docela řešej, stejně jako tradiční oblečky nebo třeba dready. říkaj tomu culturejacking. mě to přijde přehnaný, ale děje se to.
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    KVINKUNX: Samozřejmě je teoreticky možný nosit Guevaru jako symbol terorismu, ale teď už to tak není, Guevara jako symbol je dneska starej, přeužívanej, vyčpělej a vlastně směšnej a neškodnej. Stejně jako retro tričko s Husákem je recese a nikdo, kdo ho oblékne, tím nedává najevo svoje osobní sympatie k ruské okupaci. Nebo třeba ty pravěký Ramones, který ta holka ani neznala. Když si vezmu tričko s nějakým dekorativním indickým božstvem, který ani neznám, dávám tím najevo svůj (neexistující) vztah k hinduismu? Musí se to posuzovat případ od případu, Stalina ani Gottwalda samozřejmě z recese nosit nelze. Předsudek je, že to něco musí znamenat vždycky.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: no jo, to mas tezky, ja osobne jsem ten typ cloveka, ktery uzna, ze nevermind je super deska, ale bleach je lepsi, cistej grunge. a navic kurt se odstrelil az v 94, ne? to uz sem byl pripojenej k internetu. super doba.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MATT: Já si náhodou o Nirvaně poprvý přečetl v Bravíčku, to byl ještě naživu :-P Odstřelil se až těsně po tom, co jsem si pořídil lístky na pražskej koncert ve čtyřiadevadesátým. Ještě je mám někde schovaný.
    MATT
    MATT --- ---
    VYHULENY_UFO: hehe, tou dobou jsem hejtil všechny, co se na nirvanu namotali až po té, co se kurt odstřelil ;))
    BANANZLUTY
    BANANZLUTY --- ---
    Fskutecnosti Ok, DOOMer
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    KUBIIK: asi nevěděli co to bylo za kreténa.. neboKVINKUNX:
    KVINKUNX
    KVINKUNX --- ---
    KUBIIK: Takže jinejma slovama, u vás v rodině se ignorantství dědí.
    L4MA
    L4MA --- ---
    VYHULENY_UFO: ok, boomer.
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    MATT: "Vrať se do hrobu" je naprosto přesný.

    Kolem 2010 jsem nosil brašnu přes rameno s touhle velkou fotkou a celá naše antikomunistická rodina ji považovala za skvělou a prďáckou.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    GREW: ok, boomer.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: tak ja sem taky na zacatku 90's nosil kostkovanou kosili, tricko s nirvanou a mikinu redhotchilli...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam