• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CDR: e můj kritický pohled na odívání teenegerů mi začíná konečně dokazovat, že opravdu stárnu.


    HOVNO :D :D :D :D :D :D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    CDR: To není stářím. To je tím, že ty hipstřice jsou prostě fakt děsně ošklivý. Dneska jsem jich ve městě potkával celý stáda - asi jak vylezlo sluníčko, tak se šly prezentovat. Težko říct proč :-/
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    KEPASO: nene fakt ne fakt ctyri (casak taky, jen na nej zapomnel a obcas ho nasel v knihovne)

    volne cituji

    mesic dva mesice ja jsem podar mel ten stativ, pak ubehl rok a ja jsem mel skvelej stativ, kterej se mi hodil, ale necejtil jsem se dobre, pokazde kdyz jsem ho vzal do ruky jsem cejtil takovej moralni dluh a tak jsem se po 4 letech odhodlal vzal stativ a sel ho do te fototechniky vratit vysvetlil jsem jim ten pribeh a ze to jako nebyla tak uplne moje chyba [zde si laskavy posluchac snadno vsimne, ze nejak neni zmineny, proc by to doprdele nemela byt jeho chyba] a ze u me holt vydrzel tak dlouho, protoze uz to bylo divnejsi a divnejsi jit ho vratit a nesetkal jsem se se spatnou reakci a naopak ty lidi byli prekvapeni a nejspise i poteseni
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    FONTAN: opravim te, stativ cca rok, casopis ctyri roky. :))
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    KEPASO: uz jsem to tu asi psal, ale pry (mozna teda ted uz min, jak se voholil a tak) hrozne smrdi...

    ale jako prezentovat jako uspech to, ze 4 roky pouzival stativ, kterej nezaplatil a pak ho dosel vratit je fakt znamka punku (teda nanestesti mu v tom obchode nedali delo...)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    včera nádhernej páreček v metru chodov, oba s kolem, nestihl jsem vyfotit :/

    Líbí se mi že v rámci toho jejich minimalismu sundavaj z kol i blatníky, oba vypadli po projížďce v tom dešti dost... Svěrákovsky :D
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    podivnej zpusob jak rict "kamo, potreboval bych vratit ten stan"
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    tyvole ta naléhavost v jeho očích, lidi fakt, teď na chvíli zhasneme a vraťte to
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    Jo, to je fajn, že s tím poselstvím někdo vyšel ven .. tohle je problém, kterej musí trápit velký množství lidí a JM vyloženě trefil hřebíček na hlavičku...sleduj instagram, splať si morální dluh, zachraň si život!
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    MATEEJ: coming out
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    V záhlaví nyxu na mě vyskočila tahle reklama:

    Sada pro růst vousů - 2 měsíce - | AngryBeards.cz
    https://www.angrybeards.cz/...-mesice/?gclid=EAIaIQobChMI9fGXw92N6gIVCwiLCh1UqgvREAEYASAAEgLT_PD_BwE
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    LA_PIOVRA: Asi to mel vsechno pujceny a musel to vratit.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    JM je zdejsi stalice. Hroznej chuj.
    Co je asi ale za tim, ze vyrazne znormalizoval svuj zevnejsek?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEPASO: jestli to dobre chapu, frajer pred lety neco ukrad, dodnes to pouzival a ted se jako omlouva nebo co?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    KEPASO: Nenávidím tě za ten proklik, nenávidím sebe, že jsem na něj kliknul!
    DEB
    DEB --- ---
    :D
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    v tomto je esence influencerstvi, jakub je takovej tata, nebo spis moudrej deda instagramu (jenom mu chybi fajfka, kterou ma urcite v supliku).

    jakub_marik
    Tak moje první mluvící video. A s ním i příběh, který se mi stal na začátku roku a dlouho jsem se odhodlával k tomu ho s vámi sdílet právě ve formě videa.

    Příběh o půjčování věcí, o morálním dluhu a o dobrém pocitu, když ten dluh srovnáte. Jednoduše pokud máte doma něco, co není vaše, tak to jděte vrátit. Uleví se vám.

    https://www.instagram.com/p/CAPX8WdHXSK/

    JONY
    JONY --- ---
    imho sem


    Grimes and Elon Musk's son has had the most controversial name of the year. Initially naming him as X Æ A 12, the couple left fans confused about the meaning and pronunciation of their son's name. The newborn made news several times. First, for his unusual name and then for its difficult pronunciation. Grimes and Elon Musk have already had to change their son's name twice and now it is the third time that the couple has altered their son's name. Grimes and Elon Musk had initially changed their baby boy's name from X Æ A 12 to X Æ A-Xii to comply with the Californian rule which allows only 26 letters of the alphabet along with an apostrophe to be used to name an individual and does not accept numbers, emojis, accents or other symbols in the naming convention. However, as per the child's birth certificate, Grimes and Elon Musk have made another alteration and now their son is named X AE A-XII Musk in his birth certificate.
    DEB
    DEB --- ---
    zase srkat makaronem bloody mary, az se to rozmoci rovnou poveceris
    SQUATBOSS
    SQUATBOSS --- ---
    CDR: motýle
    L4MA
    L4MA --- ---
    SALAMAN: a to ani nezminujes nutnost cucat mokrou testovinu. .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam