• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    FROSTACK
    FROSTACK --- ---
    JONY: Na konci června jsem takový model v zelené viděl ve vodáckém kempu na břehu Vltavy. Takže už možná doplul...
    MATT
    MATT --- ---
    CDR: nejdriv jsem premejslel, jestli je to nejakej predchudce fleshlightu ;)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    640x480 musi stacit. hlavne v dobe hidpi displeju.
    CDR
    CDR --- ---
    L4MA:
    MHO: myslím, že byste s tím v hipsta baru udělali dojem skoro jako s polaroidem.
    Já bych tam zas chtěl vytasit foťák nokia, šel nacvaknout na telefon, ale byl tak progresivní, že fotil i samotný.
    Vešlo se do něj asi 30 vga fotek.
    A měl docela cool hipsta design

    MHO
    MHO --- ---
    L4MA: Děláš si legraci, ale skutečně jsem měl Siemens s podobným externím foťákem. Dělalo to tuším VGA fotky. Nicméně tohle byl blbý úhel, jak stál blízko a širokoúhlý objektiv.
    L4MA
    L4MA --- ---
    MATEEJ: kdepak, MHO jen foti timhle

    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    MHO: Tywe ten je tak napřed, až se kolem něj kroutí časoprostor, ten sem musel propadnout z roku 2031.
    MHO
    MHO --- ---
    NOIK: proboha. Kliknul jsem na ten odkaz podpalubí. A od tě doby přemýšlím co to je. Deodorant na koule nebo mast na vlka?
    GREW
    GREW --- ---
    NOIK: A jeste by tam mohli mit podpalubi. https://www.youtube.com/watch?v=niumQLDL_k0
    NOIK
    NOIK --- ---
    MHO: doufám, že tam budou mít něco na podpalubí, jestli tam nebudou mít něco na podpalubí, tak tam nejdu
    MHO
    MHO --- ---
    A dnešní tramvajhipster.

    MHO
    MHO --- ---
    Aha. Takze ten barbershop prý někdo předělá na jiný barbershop. Ma to podtitul: přístav pro muže.

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MATT: ta story je nejpis navic vylhana, jsem to chtel zesmesnit na sve FB zdi, a jeden z mych pratel se tam priznal, ze si presne tyhle budky pujcuji na festival od toho cloveka uz dva roky. Takze hovno novinka co prichazi na trh, akorat se mu asi nahromadily, tak vetsi PR... :-)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    GHOSTDOGG: Kolik za ten kus chtěj?
    DEB
    DEB --- ---
    a takhle vsechny ty vynálezy vznikaji

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Takhle mají vypadat kurníky!

    30 Times People Got Creative With Their Chicken Coops And Built These Gems | Bored Panda
    https://www.boredpanda.com/creative-chicken-coops-designs/
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MATT: odtama jsem to ukradla, žejo :-D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MATT: mě by zajímalo, jak vypadají ty střeva zevnitř, protože když ti to vajgly s vodou zalepí, tak to můžeš vyhodit celý
    MATT
    MATT --- ---
    PALEONTOLOG: Mě na tom drásaj ty všude čouhající šrouby, i ve stříšce, imho tam bude zatejkat. Za tři roky vývoje by to ty vajgly mělo sbírat samo :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam