• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    Spíš se divím, že se někdo ještě pozastavuje nad lidmi jako z těch Luhačovic. To už je +- běžněj look mladých ne? Já bych se i rád pohoršil, ale to by chtělo něco novýho, šokujícího! :-)).

    Mimochodem když jsem se před chvílí snažil tohle postnout, tak nyx hodil tuhle hlášku, tak nevím, jestli to není nějaký znamení

    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    _IOB_: já myslel, že ten pramen kterým se otrávil ten Kačena je někde ve varech, ale už mlčim, jiný město, jinej pramen, jiný auditko a uplně jiný hipstři
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    NOIK: jestli ani nezavani "hip" modou a stravovacimi trendiky atp.

    CABOWITZ: ja se dokonce na jedne ze serky tech prvnich fotek nasel;) a teda neprijde mi ze vypadam nijak hip +sem tam ten rocnik hral (vetsinu poslednich let i pomaham trochu orgovat)

    kdo nebyl v luhackach (i jen mimo toto) prichazi o hodne, minimalne pohadkovou jurkovicovu architekturu a lazenske prameny (vzhledem k nedavne diskuzi tady, pocetnym osazenstvem zdejsich pivaru asi nedocenitelna vec:)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    bacha hoši, průjezd
    "MAZAČKA" Noční záznam,, 3x Vozovna Vokovice, Červený Vrch, 2x Podbaba
    https://www.youtube.com/watch?v=S_OPrVcJgGk
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    a vodhalej to v Elpíčku
    N_I
    N_I --- ---
    nakonec se ukaze, ze jim jeste udal trend tem hipsterum co neexistuji a je jejich kral:)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    já se rovnou přiznám - nosim maskáče už od časů rychet kamkoliv kdekoliv, to že teď hipstři přešli z tribal tattoo vzorů a acid-raver looku na ještěrství, nevidím jako problém, za rok budou nosit rapovou modu z devadesátek nebo rejoicácký kostkovaný gatě, a my staromilci můžeme chodit dál komplet v camo jak při okupaci, hezký den.

    Přirovnání k dlouhovlasímu cigošovi v antifa hadrech lol
    N_I
    N_I --- ---
    _IOB_: jsou to chabé pokusy což kdy se podíváš na fotku níže vidíš partu mladých lidí někde na vyletu, ale tak když si autonomní a i v teto fotce vidíš ty principy :) oni jsou totiz vsude kolem
    dumám esli sou třeba wixapol fans hipstas, nebo nikoli....
    podle mě třeba jeden nepič koka koly v\padá jak fcvk kvlt a to je ted taky dost trendy look a neni to teda vubec nezavisly a dost podle mustru...ale principy boomera a toho báče se kaváren tam cítím až sem...ikdyz se maskuje za trendy typka...

    naproti kavarne jel dnes nejaky sekac a up cycling..kdyz sem koukal jak se tam cvakaj snimky fitu bal sem se tam vlizt abych nesel do zaberu asi to neni podnik pro me ale esli to byli hipsteri bych take nerekl..

    ja bych rekl ze hipsta sou dost na ustupu a ohrozeny druh...skoro...ale kuzmart furt prosperuje a kupuje tam do klipu veci adam misik tak taky nevim..:)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    NOIK: já teda mám za to, že brejlatý kluci s knírkem a nevýrazné ženy se znuděným výrazem budou v tomhle ohledu vždycky trochu v nevýhodě.
    NOIK
    NOIK --- ---
    _IOB_: jak to myslíš toho pokrytce: jestli vypadaj něco jako hipstersky nebo jedou tzv. v normkóru?:)
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    FI_YOU: hh, letosni luhovany vincent, ta posledni foto je tusim ze cteni lubose svobody, chvili jsem sedel o jednu pozici doprava, ktera uz na te fotce neni :)
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    ...
    me by vzdy zajimalo jak vypada ten co se tu nekomu vysmeje, klidne bych zavedl povinne pastovat vzdy i sve foto, at vime jestli neni za pokrytce..)
    DEB
    DEB --- ---
    ad Matuska, hipsteri tam jezdej dokonce az z Vinohrad!
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    FI_YOU:

    2023







    JONY
    JONY --- ---
    FI_YOU: to ovšem nebudou hipstři, ale lídé z Berlína, kteří se motají kolem budovy lázeňského divadla již od roku 1986.
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    CABOWITZ: Pokusím se, nicméně poslední dva ročníky jsou spíše zklamáním.

    2022





    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    VON_GILOTINE: treba ja tu fskutecnosti chtel trochu potrolit ten pivni OT, no nakonec ze to nestoji za to..))
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    MATT: vidíš. a klubovna mi dneska přijde v aktuálním pražským výběru alt-scény jako jedno z nejlepších míst v rámci psychologie místa i society, která to tam navštěvuje
    MATT
    MATT --- ---
    OPERAHYPNO: je to tak. sli jsme tam s kamosem v patek a je to tam vekove horsi nez klubovna pred deseti lety.
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    (ted teda nevim jestli si nepletu tohle audito se swag - máš nemáš?, ehm...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam