• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANDRE3000True Detective

    S02E01: The Western Book of the Dead 22.6. 3:00
    S02E02: Night Finds You 29.6. 3:00
    S02E03: Maybe Tomorrow 6.7. 3:00
    S02E04: Down Will Come 13.7. 3:00
    S02E05: Other Lives 20.7. 3:00
    S02E06: Church in Ruins 27.7. 3:00
    S02E07: Black Maps and Motel Rooms 3.8. 3:00
    S02E08: Omega Station 10.8. 3:00 :(
    <span class="spoiler">obsah spoilu</span>
    rozbalit záhlaví
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    TWORBO: jo kdyby prochlastala. Ta megera mi přijde, že by byla schopná to propálit v 5 dolarovým bingu.
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    a co ten mladej detektiv puvodne motohlidkar co obcas pichne kluka, u toho se hezky vykreslil vztah s matkou po tom co mu prochlastala 20 tacu z afghanu...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ANDRE3000: proc by mel byt doma drsnej, miluje svoji zenu, chova se k ni pekne :)
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    Ani ted byla taky vtipna s "i like big dicks"
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    KUBAN88: jestli to neni spis frankova sefka a on jeji mrdac...prijde mi ze jak je frank normalne drsnej tak doma je takovej zakriknutej:))
    SITH
    SITH --- ---
    DRAGON: hehe, asi tak :) ale napadlo me ze to mohl udelat i pro sebe, proste se tak k ni lepe dostal.

    Mimochodem, ten frank a jeho mrdna se mi taky dost libi, jak mu rika vcelku silny veci a proto s ni je. A to jak pri mluveni ma polozavreny oci, to zeru :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KUBAN88: jako ok, on to nezvlad, ale chybu vidim spis na jeji strane, udelal strasne hustou vec pro ni a proto by ho mela podporit, misto toho si najde jinyho chlapa... ten serial je docela hodne podle skutecnosti :-)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Jinak Frank a jeho mrdna jsou uolne famozni postavy a jeste lepsi dialogy. A vubec je to dokonale. Ten serial ma atmosferu, pribeh vsechno... Mam u toho stejne pocity jak u jednicky, jen tam sli na to opacným postupem
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DRAGON: Tak jako ona se s tim musela vyrovnat a tohle ji moc nepomuze, spis ji nasere, ze sdili loze s vrahem...a on si tim pomohl, ale ve finale mu to imho zmenilo cely zebricek hodnot a vseho az se z toho zesral zacal lejt a fetit a ona uz tohodle detektiva nechtela... Asi by nrekla to je ale chlapa
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    DRAGON: doufam ze aspon toho spravnyho :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PHOBOS99: kdyby nejakej perverzak prepadl, zmlatil a znasilnil moji zenu, najdu si ho a zabiju taky.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    DRAGON: ne, rozvedeš se s člověkem, co je vrah. a ostatně, kdyby byla takový typ, co by ocenil to, co udělal, tak by si imo nenechala to dítě
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PHOBOS99: rozvedes se s manzelem protoze necha odklidit uchylaka, kterej te zmlatil a znasilnil? to mi teda prijde hodne divny
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    DRAGON: mně přišlo, ze to byl jeden z hlavních důvodů rozpadu jejich manželství.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ANDRE3000: ne? ja mel tedy za to, ze ho za to bere, sice se rozvedli atd, ale ona ho za tohle respektovala. Aspon to sem z toho vycitil ja..

    SARF: tak sem nelez, dokud to neuvidis, uplne jednoducha rada :-)
    SARF
    SARF --- ---
    5.díl jsem ještě neviděl, takže děkuji, že používáte spoiler alert. I když teda, moc jsem si tu dnes nepočet :--)
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    PHOBOS99: jinyho nevinnyho uchyla
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    DRAGON: a on kvůli ní teda zabil jinýho úchyla, nebo nevinného člověka?
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    ale to ze ho "zabil" mu prece pretim taky v jejich ocich nepomohlo
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ANDRE3000: to si nemyslim, vzdyt vedela ze ho zabil/nechal zabit kvuli ni (kdo by to neudelal, zejo), ale takhle ho ma za lhare, to je horsi nez vrah cloveka, ktery znasilnil tvoji zenu, mnohem horsi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam