• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANDRE3000True Detective
    SARF
    SARF --- ---
    FRDK: vyžile? Právě tak se tam skvěle hodí.
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    bude dalsi sezona?
    FRDK
    FRDK --- ---
    SAMMAEL: Co se týče Kelly Reilly, obsazení druhé série jsem předem neznal (kromě těch dvou zásadních jmen) a při sledování prvního dílu jsem měl malé milé překvapení jako bonus. Kely mám rád už od dob Erasmů a spol. a přestože v seriálu může působit ve svých sedmatřiceti už poněkud vyžile, alespoň pro mne zůstává stále velice zajímavým typem.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Líbí se mi ta Frankova manželka, jak jsou sehraný, i když na sebe občas štěkaj. Když tam nakráčela v župánku s revolverem v ruce, vypadala úžasně :-)
    SARF
    SARF --- ---
    Je velká škoda že je to tak neúměrně krátký :--)
    Taky potřebuju reprízu, ne všechno mi do sebe zapadá ...
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    KUBAN88: ja si spis udelam az to skonci jeste jednu osmidilovou smrst a kouknu na vsechny znova
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ANDRE3000: Njn , jsem zapomněl, aspoň to bude mít grady. Jen přemýšlím, že teď jak to má ok konec, tak si počkám na oba díly najednou a pak je sjedu hned po sobě
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    jsem nevedel ze kazdej dil reziruje nekdo jinej.. https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_True_Detective_episodes
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    KUBAN88: nechci ti kazit radost ale uz jen 2 dily ;)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ANDRE3000: Jj už mu dlouho serou na hlavu a je moc pozitivní, takže bude muset být hrozně krutý a zlý aby divák viděl, že je to padouch a nemá mu fandit... A já se těším... Mimochodem ten jeho blonďák tuším bude mít brzo asi problém. Kurva už jen 4 díly a je to fakt skvělý
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    KUBAN88: vypada to ze Frank co nevidet udela hroznej riot
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    KUBAN88: jj :D
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    A nejlepsi zaber


    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Nejlepší party


    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Jinak budu se opakovat, skvelej dil, zase
    Nekolik zasadnich udalosti
    Nejlepsi dialog filmu

    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ANDRE3000: Ja se hlavne tesim az Frank vypusti toho sveho ridice na mexikance
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    Uff..necekal jsem ze jim to vyjde a ze zmizej vsichni. A doufam ze se Frank nakonec dopatra svejch 5 mega, zacina mi ho bejt pomalu lito :D TD mi v hodne vecech pripomina Lynchovy filmy, tesim se na Twin Peaks az zas bude.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    TWORBO: jo kdyby prochlastala. Ta megera mi přijde, že by byla schopná to propálit v 5 dolarovým bingu.
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    a co ten mladej detektiv puvodne motohlidkar co obcas pichne kluka, u toho se hezky vykreslil vztah s matkou po tom co mu prochlastala 20 tacu z afghanu...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ANDRE3000: proc by mel byt doma drsnej, miluje svoji zenu, chova se k ni pekne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam