• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANDRE3000True Detective
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DRAGON: A to mi prijde teda druha serie dost akcnejsi oproti prvni, ktera byla na dlouhych dialogech v aute a zaberech na Matthewa jak medituje... Proste tohle je neco jineho a jedine co je spolecne s prvni radou je - detektivove a dokonalej serial :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SARF: proc? to neumis cist? je to hned v prvnim odstavci:

    Diváci i televizní kritici jí vyčítají rozmělněnost i fakt, že se v ní podle nich vůbec nic neděje.

    vlna kritiky tu bude vzdy, protoze je spousta archetypu divaka, nekteri chteji akci, jiny mysterium, dalsi sexbombu, dalsi nablejskany superkary.. nezavdecis se vsem. Ja sem velmi velmi spokojen.
    SARF
    SARF --- ---
    ANDRE3000: vlna kritiky na druhou sérii, proč? Ale možná je trochu chyba, že je to druhá série True Detective a ne úplně oddělenej seriál. Sice název v úvodu přitáhnul hodně lidí jen skrz jméno, ale pak to svádí kdekoho poměřovat s první sérií, což se nedá, protože všechno je jiný.
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    Bude třetí Temný případ? Tvůrce seriálu má u HBO dveře otevřené | True Detective (Temný případ) | Edna.cz
    http://www.edna.cz/...tective/clanky/bude-treti-temny-pripad-tvurce-serialu-ma-u-hbo-dvere-otevrene/
    SARF
    SARF --- ---
    FRDK: vyžile? Právě tak se tam skvěle hodí.
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    bude dalsi sezona?
    FRDK
    FRDK --- ---
    SAMMAEL: Co se týče Kelly Reilly, obsazení druhé série jsem předem neznal (kromě těch dvou zásadních jmen) a při sledování prvního dílu jsem měl malé milé překvapení jako bonus. Kely mám rád už od dob Erasmů a spol. a přestože v seriálu může působit ve svých sedmatřiceti už poněkud vyžile, alespoň pro mne zůstává stále velice zajímavým typem.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Líbí se mi ta Frankova manželka, jak jsou sehraný, i když na sebe občas štěkaj. Když tam nakráčela v župánku s revolverem v ruce, vypadala úžasně :-)
    SARF
    SARF --- ---
    Je velká škoda že je to tak neúměrně krátký :--)
    Taky potřebuju reprízu, ne všechno mi do sebe zapadá ...
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    KUBAN88: ja si spis udelam az to skonci jeste jednu osmidilovou smrst a kouknu na vsechny znova
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ANDRE3000: Njn , jsem zapomněl, aspoň to bude mít grady. Jen přemýšlím, že teď jak to má ok konec, tak si počkám na oba díly najednou a pak je sjedu hned po sobě
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    jsem nevedel ze kazdej dil reziruje nekdo jinej.. https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_True_Detective_episodes
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    KUBAN88: nechci ti kazit radost ale uz jen 2 dily ;)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ANDRE3000: Jj už mu dlouho serou na hlavu a je moc pozitivní, takže bude muset být hrozně krutý a zlý aby divák viděl, že je to padouch a nemá mu fandit... A já se těším... Mimochodem ten jeho blonďák tuším bude mít brzo asi problém. Kurva už jen 4 díly a je to fakt skvělý
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    KUBAN88: vypada to ze Frank co nevidet udela hroznej riot
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    KUBAN88: jj :D
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    A nejlepsi zaber


    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Nejlepší party


    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Jinak budu se opakovat, skvelej dil, zase
    Nekolik zasadnich udalosti
    Nejlepsi dialog filmu

    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ANDRE3000: Ja se hlavne tesim az Frank vypusti toho sveho ridice na mexikance
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam