• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANDRE3000True Detective
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    The Wire je top.
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    diky za ty serialy, to postupne skouknu, aspon mam ted neco na kraceni casu nez bude twin peaks nebo treba TD3 :))
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Must see
    Luther (TV seriál) (2010) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/274781-luther/
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ANDRE3000: Za me muzu doporucit Fargo.
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    True Detective: mrtví jsou těžší než zlomená srdce | A2larm
    http://a2larm.cz/2015/08/true-detective-mrtvi-jsou-tezsi-nez-zlomena-srdce/
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    PETINY: njn - ja to srovnavam s tim shieldem a tam je to napeti fakt o dost jinde
    PETINY
    PETINY --- ---
    CYBERKOTLIK: není to tak nervydrásající, ale oddychovkou bych to rozhodně nenazýval.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    PETINY: ro uz je srovnatelnejsi SHield, dejme tomu s dovjkou, kde to v druhy pulce serialu najede na hodne temnou downward spiral, kde se ty hlavni hrdinove propadaj porad niz a niz...Wire se mi libil, ale spis je to oddychovka
    PETINY
    PETINY --- ---
    ANDRE3000: nevím, do jaký míry srovnatelný (temnou/tajuplnou atmosférou určitě ne), ale co se příběhovejch linií a příběhu charakterů týče, tak rozhodně The Wire. Všechny série. Každá další lepší než předchozí.

    The Wire (TV Series 2002–2008) - IMDb
    http://www.imdb.com/title/tt0306414/
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    SARF: a The Fall je dost slusny
    SARF
    SARF --- ---
    ANDRE3000: ty severský, Bron a Forbrydelsen /Killing/ mají takovou tu ponurou atmosféru ... a taky jsou dobře natočený.
    SARF
    SARF --- ---
    JUSTIF: moc hezký ... v tom seriálu jsem ho ani moc nevnímal. Ale je to pokrok proti dodgi se kterým jezdil /případně ho tlačil/ Al Bunda. Tam byl dodge líčenej jako inferior značka ...
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    napadaji vas nejaky dalsi serialy srovnatelny s true detective, twin peaks apod.?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    JUSTIF: díky
    JUSTIF
    JUSTIF --- ---
    PHOBOS99: Dodge Charger

    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    nevíte, co to bylo za auto, kterým jezdil velcoro?
    SARF
    SARF --- ---
    LYNCH: vono když chceš natočit něco s temnou atmosférou tak je celkem obtížný nezakopnout o Lynche :--) Mně se o TD taky vybavil ...
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    ja v TD2 zezačátku cítil dost Davida Lynche hlavně když šlo o Woodrugha..pak mě to trochu přešlo. Když to vemu jako celek tak mě to bavilo i když s jedničkou se to moc nepotkávalo..začátek serie super a zakončení mě celkem otrávilo.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    SARF: to sem tak nemyslel, ze to ma byt klasicka detektivka:))
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Ale s titulkama je to tam hned v den premiery
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam