• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOHNNY_BOSCOSalesiáni Dona Boska
    CHORCHEOS
    CHORCHEOS --- ---
    JOHNNY_BOSCO: já už se lek, že seš taky budhista a tys zřejmě ten celibát přestal provozovat po tom zmrtvýchvstání....
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    ANGLAN: on už to bůh flákal driv.. Já verim protože jsem se s ním videl. Pokec a tak.. Par piv a vodek... Slovo dalo slovo a pak mi prozradil tu synovu fintu jak vstát z mrtvých no a jsem tu:):) rozhodne ti viru nenutim. To je každého vec.
    ANGLAN
    ANGLAN --- ---
    Heledte, ja vam toho boha neberu. Pro me je to proste zajimava dizkuse. Mam na to svuj pohled, prijde mit to... No to je jedno. Ale v tuhle dobu ve kterem zijeme, na to dost cumim kdyz nekdo veri v boha.
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    První foto na ochutnávku ještě z mobilu.

    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    KOCOURMIKES: sex provozuju. Celibátu jsem si za první život užil dost.
    HOUMAN
    HOUMAN --- ---
    Protoze ti to porouci Jezis samozdrejme...
    HOUMAN
    HOUMAN --- ---
    KOCOURMIKES: Ty chces verit aby to byl chlapec aby sis s nim moch delat to co chces delat i z panem Boscem !
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ANGLAN: a ty chces verit v Pana Jezise chlapce vid? :)
    HOUMAN
    HOUMAN --- ---
    KOCOURMIKES: Co mu to tady nabizis ty prase ?! Co ti to ten Jezis zase napovidal zkouset to na pana Bosca, styd se !
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    JOHNNY_BOSCO: a co sex? drzis celibat?
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    Jedno male neublizi. Jak jsem psal jsem dost sXe ale pivu se občas neubranim. :)
    ANGLAN
    ANGLAN --- ---
    JOHNNY_BOSCO: Ty pijes alkohol? Temer bych te zaradil k fetkam.. Ale v tomhle vedru te chapu ;)
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    GOBERS: hodinu sem koukal jak puk sam a pak sel na hradby na jedno chlazene. V kolik jsi tam byl? Já mam i foto. Dojedu domu a hodím je do kompu a hned sem..
    HOUMAN
    HOUMAN --- ---
    KOCOURMIKES: Se zeptej Jezise ne ?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    tak prisel nekdo na sraz?
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    JOHNNY_BOSCO: Dukazy misto slibu... Certuv sloup tam byl, ale ani Don, ani Bosco. Asi si odskocil nekam na hriste...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    No vida, salesiani. Nejezdite nahodou na tabory na chalupu Březovku v Orlickych horach? :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    JOHNNY_BOSCO: To byla zkouska, abych si overil, ze nekecas a byl jsi to opravdu Ty. Mel jsi rici modre polo s logem nalevo. Ale Ty to takhle zkazis...
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    *pak..ale pan je taky pekne..
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    Dnes od 13:00 na Vysehrade. Ráno si jen skočím na utopence a pan jsem jen Vas u Čertova sloupu. Beru merch a nějaké knihy. Těším se a UZIJEM SI TO!!!.... Ps: kdyby vzal někdo foťák bylo by to prima..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam