• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZEAVERUber - Everyone's private driver
    Primárně pro řidiče. Jak jezdit pro Uber as legal as possible? Kdy a kam jezdit? Jak dělat řidiče co nejefektivněji?

    Zkušenosti pasažérů vítány!

    Pro Uber

    30 hlasy od 30 respondentů

      rozbalit záhlaví
      COLBEN
      COLBEN --- ---
      muzu nejak zjistit jaky jizdny mi uber planuje napalit? objednal ksem si jizdu, uber odhadl cenu, pet minut predem prisla sms, ze cena bude vyssi, ale ne o kolik, platil jsem dvojnasobek odhadu.
      VENIKA
      VENIKA --- ---
      RAPHAEL_KOSMOS: Tak to bohuzel neporadim :(
      RAPHAEL_KOSMOS
      RAPHAEL_KOSMOS --- ---
      VENIKA: vim, neznam cloveka kteryho nabiral bohuzel...
      VENIKA
      VENIKA --- ---
      RAPHAEL_KOSMOS: Toho nekoho, koho nabiral, znas? Ten ma potom moznost naklikat v appce, ze tam treba neco zapomnel, a ono je to s ridicem propoji.
      RAPHAEL_KOSMOS
      RAPHAEL_KOSMOS --- ---
      Ahoj,

      exstuje nejaky customer support pro akutni pripady?

      Jeden ridic uberu mi dost asi nechtene sbalil my klice od auta a vim presne v kolik kde nabiral koho a potrebuju se ho dokontaktovat.
      Vim ze je to asi nonsence, ale treba nekdo pomuze..
      Podotykam ze ja nejsem zakaznik ani sem nikdy nebyl
      DRAGON
      DRAGON --- ---
      ahoj, prosimvas, potrebuju rano v mnichove nekde v okoli mnichovskyho letiste uber na letiste (budu nechavat nekde auto a pak se potrebuju dostat na letiste), nevite jestli se da objednat uber uz ted z Prahy?
      WERT
      WERT --- ---
      Ahoj, taky by me zajimalo zda jste nekdo Uber driver, kdyztak posta diky!!!

      Potreboval bych se na neco zeptat.
      KOCOURMIKES
      KOCOURMIKES --- ---
      jezdite tu nekdo za ubera nebo taxify aktualne?
      KOPRETKA
      KOPRETKA --- ---
      ahojda nemáte někdo nějaký kontakt na info linku, nebo helpdesk?

      Registrovali jsem se přes mobil, ač jsme vybrali business, faktury máme vystaveny na jméno jednatele a nikde není uvedeno ičo naší firmy i když se to strhává z firemního účtu. Ted jsme se snažili to nastavit tak, aby nám chodila faktura na firmu, leč jsme nikde nic konkrétnější k tomuto problému nedohledali. Pokud se chceme znovu registrovat na business profil, tak nám to padá na chybovou hlášku.
      Prosím komu mám napsat nebo kam mám volat, abych to vyřešila. a googlovala jsem fakt asi 2 hodiny.
      Díky za info
      MELLKORI
      MELLKORI --- ---
      Mám možnost pod sebe registrovat řidiče, kdyby měl někdo zájem, ozvěte se a domluvíme se.
      KUBULA
      KUBULA --- ---
      ja taky jezdim pod kamosem, vlastni zivnostnak nemam. ja jsem teda ani nebyl na finanacnaku pro tu "osobu identifikovanou k dani", ale jelikoz to bude danit kamos tak by to mel byt cajk. uberu to takhle stacilo...
      ALESH
      ALESH --- ---
      MELLKORI: co to znamena, registrovat pod tebe?
      MELLKORI
      MELLKORI --- ---
      ALESH: Můžu tě zaregistrovat pod sebe jestli chceš, registrace na finačním úřadě trvala přes dva měsíce. Celkově jsem to všechno řešil od února do května :D
      PALEONTOLOG
      PALEONTOLOG --- ---
      LOPIK: volna si to pletu
      ALESH
      ALESH --- ---
      tyjo to fakt uber nama zadnej telefon, kde se da na podobny informace zeptat?
      ALESH
      ALESH --- ---
      spis to vypada na tohle

      Silniční motorová doprava | BusinessInfo.cz
      http://www.businessinfo.cz/cs/clanky/silnicni-motorova-doprava-12580.html
      LOPIK
      LOPIK --- ---
      ŽIVNOST VOLNÁ, Příloha č. 4 k zákonu č. 455/1991 Sb. - Živnostenský zákon č. 455/1991 Sb.
      http://zakony.kurzy.cz/455-1991-zivnostensky-zakon/priloha-4/
      Tady jsou vypsaný ty volný živnosti
      LOPIK
      LOPIK --- ---
      PALEONTOLOG: Nezávislá činnost je podnikání bez ŽL, to ti na autodopravu asi stačit nebude a živnosťák ti na to nedají :-) Můžeš si vybrat nějakou volnou živnost, co se k tomu nejvíc blíží - nějakej seznam tady - http://i.iinfo.cz/urs-att/priloha-fo-128282826820341.pdf to by Uberu stačit mělo..

      K živnosti "autodoprava" je potřeba koncese, ale tu vydáva taky živnostňák, takže bych se to klidně zeptal co to obnáší, když už tam půjdeš..

      Pokyny k vyřízení živnosťáku jsou tady - tam je to celkem rozepsaný - http://i.iinfo.cz/urs-att/priloha-fo-128282826820341.pdf


      ALESH
      ALESH --- ---
      PALEONTOLOG: Nemam zadnou, pro to potrebuju ten zivnostak..
      PALEONTOLOG
      PALEONTOLOG --- ---
      ALESH: nevim jakou mas s uber smlouvu. sacuju ale nejakou prikaznickou a to ti nezavisly zl staci
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam