• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZEAVERUber - Everyone's private driver
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    RAPHAEL_KOSMOS: Toho nekoho, koho nabiral, znas? Ten ma potom moznost naklikat v appce, ze tam treba neco zapomnel, a ono je to s ridicem propoji.
    RAPHAEL_KOSMOS
    RAPHAEL_KOSMOS --- ---
    Ahoj,

    exstuje nejaky customer support pro akutni pripady?

    Jeden ridic uberu mi dost asi nechtene sbalil my klice od auta a vim presne v kolik kde nabiral koho a potrebuju se ho dokontaktovat.
    Vim ze je to asi nonsence, ale treba nekdo pomuze..
    Podotykam ze ja nejsem zakaznik ani sem nikdy nebyl
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ahoj, prosimvas, potrebuju rano v mnichove nekde v okoli mnichovskyho letiste uber na letiste (budu nechavat nekde auto a pak se potrebuju dostat na letiste), nevite jestli se da objednat uber uz ted z Prahy?
    WERT
    WERT --- ---
    Ahoj, taky by me zajimalo zda jste nekdo Uber driver, kdyztak posta diky!!!

    Potreboval bych se na neco zeptat.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    jezdite tu nekdo za ubera nebo taxify aktualne?
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    ahojda nemáte někdo nějaký kontakt na info linku, nebo helpdesk?

    Registrovali jsem se přes mobil, ač jsme vybrali business, faktury máme vystaveny na jméno jednatele a nikde není uvedeno ičo naší firmy i když se to strhává z firemního účtu. Ted jsme se snažili to nastavit tak, aby nám chodila faktura na firmu, leč jsme nikde nic konkrétnější k tomuto problému nedohledali. Pokud se chceme znovu registrovat na business profil, tak nám to padá na chybovou hlášku.
    Prosím komu mám napsat nebo kam mám volat, abych to vyřešila. a googlovala jsem fakt asi 2 hodiny.
    Díky za info
    MELLKORI
    MELLKORI --- ---
    Mám možnost pod sebe registrovat řidiče, kdyby měl někdo zájem, ozvěte se a domluvíme se.
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    ja taky jezdim pod kamosem, vlastni zivnostnak nemam. ja jsem teda ani nebyl na finanacnaku pro tu "osobu identifikovanou k dani", ale jelikoz to bude danit kamos tak by to mel byt cajk. uberu to takhle stacilo...
    ALESH
    ALESH --- ---
    MELLKORI: co to znamena, registrovat pod tebe?
    MELLKORI
    MELLKORI --- ---
    ALESH: Můžu tě zaregistrovat pod sebe jestli chceš, registrace na finačním úřadě trvala přes dva měsíce. Celkově jsem to všechno řešil od února do května :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LOPIK: volna si to pletu
    ALESH
    ALESH --- ---
    tyjo to fakt uber nama zadnej telefon, kde se da na podobny informace zeptat?
    ALESH
    ALESH --- ---
    spis to vypada na tohle

    Silniční motorová doprava | BusinessInfo.cz
    http://www.businessinfo.cz/cs/clanky/silnicni-motorova-doprava-12580.html
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    ŽIVNOST VOLNÁ, Příloha č. 4 k zákonu č. 455/1991 Sb. - Živnostenský zákon č. 455/1991 Sb.
    http://zakony.kurzy.cz/455-1991-zivnostensky-zakon/priloha-4/
    Tady jsou vypsaný ty volný živnosti
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    PALEONTOLOG: Nezávislá činnost je podnikání bez ŽL, to ti na autodopravu asi stačit nebude a živnosťák ti na to nedají :-) Můžeš si vybrat nějakou volnou živnost, co se k tomu nejvíc blíží - nějakej seznam tady - http://i.iinfo.cz/urs-att/priloha-fo-128282826820341.pdf to by Uberu stačit mělo..

    K živnosti "autodoprava" je potřeba koncese, ale tu vydáva taky živnostňák, takže bych se to klidně zeptal co to obnáší, když už tam půjdeš..

    Pokyny k vyřízení živnosťáku jsou tady - tam je to celkem rozepsaný - http://i.iinfo.cz/urs-att/priloha-fo-128282826820341.pdf


    ALESH
    ALESH --- ---
    PALEONTOLOG: Nemam zadnou, pro to potrebuju ten zivnostak..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ALESH: nevim jakou mas s uber smlouvu. sacuju ale nejakou prikaznickou a to ti nezavisly zl staci
    ALESH
    ALESH --- ---
    PALEONTOLOG: takze mam jit na zivnostenskz urad a rict, ze chci "obyc nezavislou cinnost"?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    předpokládám obyč. nezávislá činnost
    ALESH
    ALESH --- ---
    Zdarvim. Chci jezdit pro uber, na jejichs trankach jsem vyplnil uplne vse (doklady atd..)
    Chybi mi jen zivnostnak. TO je nejaky specnialni zivnostak na rizeni, nebo nejaky obecny?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam