• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FARFELOOMuseum Level & Microdosing
    VETE
    VETE --- ---
    UF0UN: Já teda mluvim spíš o liquidu než o blotterech, jelikož jsme tu v mikrodose auditku a počítám stim, že většina místních mikrodosařů jede spíš likvid, jelikož je to praktičtější...

    A musim teda říct, že sem za poslední 3 roky viděl u nás víc nažloutlejch roztoků, než těch čirejch, proto sem to napsal...
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    VETE: kdyz se podivas na vysledky testovani papiru tak to vetsinou celkem sedi s tim, co prodavac udava
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DIAGONAL: v tom pripade mas miji polovicni hmotnost a uzivas casteji... ja bych se zamyslel, jestli to nebude mit nejake vlivy, zle jazyky za meho mladi rikavaly, ze mezi uzitim lsd je dobry mit aspon 2 mesice pauzu...
    DIAGONAL
    DIAGONAL --- ---
    VYHULENY_UFO: 50kg a v průměru jednou za tři týdny ...
    VETE
    VETE --- ---
    Řeší se tu hojně dávkování v mikrogramech, přesto mi to nedá, abych se neozval... Uvědomujete si, že základem je krystal LSD, ze kterého se následně namíchá roztok, jež je designován tak, aby jedna dávka měla tolik nebo tolik mikro... Počítám, že tady si to snad všichni vskutku uvědomujete...

    O to víc mě zaráží, že tu diskutujete o velikosti účinný dávky při settingu X nebo příležitosti Y a nikoho nezajímá čistota vstupního krystalu, která se u nás na starym kontinentu pohybuje někde mezi 60 a 99%...

    No a člověk nemusí bejt Heisenberg, aby mu došlo, že dose 150 mikro z 65% krystalu a dose 150 mikro z 99% krystalu jsou prostě 2 zcela odlišný dávky, i když to užívá stejnej člověk ve stejnym nebo podobnym settingu...

    Takže vy všichni, co nemáte čirej liquid, ale je třeba lehce nažloutlej nebo má medovou barvu... Contact your supplier and ask him about the purity of the crystal ;)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: a to mam vyzkouseno ze zacatku prazdnin, ze jeden vikend 150mikro super zabava, ten samej matros a stejny davce o tyden pozdeji byla uz nuda, ktera zmizela fakt rychle...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DIAGONAL: otazka je, jak casto uzivas. jestli se nahoou neprodebatujeme k tomu, ze mas proste toleranci :D
    //ja davam tak 2-3x o roka a vim, ze pro me je 250mikro davka, pri ktery potrebuju klid a misto, kde si lehnout. a to mam fakt pres metrak.
    DIAGONAL
    DIAGONAL --- ---
    VYHULENY_UFO: no a já abych ,,byl zmatlanej,, potřebuju spíš těch 250-300. v tom co sem psal níž jsem měl napsat, že někomu dávka třeba těch 100-150 v klidu stačí, ...aby bylo vidět, že někdo skutečně potřebuje ten dvojnásobek a není třeba se tomu vysmívat, protože mi to přijde úplně normální ...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DIAGONAL: já měl toto léto k dispozici něco na hraní a když jsem prve ochutnal rožek, cca 1/10 deklu (10-20mikro?), tak mi to přišlo poměrně zajímavý a těšil jsem se, co udělají dva-tři kusy. postupně, asi během 4 dnů, jsem zvyšoval až na jeden celej a zajímavý to bylo asi tak stejně. respektive při jednom celém jsem byl docela málo. a to mě docela naštvalo, že roste tolerance tak rychle. ta tolerance podle mě poroste úplně stejně i microdosingu.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DIAGONAL: no jo, 100mikro je davka, se kterou si hrali cesti psychiatri v 60's... ja osobne si myslim, ze normalni party davka je 150mikro, ktera uz vice ci mene zmatla kazdyho :D

    jako 100mikro to je davka do hospody, pokec a pak si udelat peknou prochazku domu.
    DIAGONAL
    DIAGONAL --- ---
    VYHULENY_UFO: já to mám podobně, dám si 100 mikro tam kde není nějak vyhrocenej setting - párty třeba, a ten trip na mě funguje nemastně, neslaně a třeba i nepříjemně... ta dávka kdy mě to začne bavit a strhne do víru všeho začíná právě kolem těch 200-250 mikro, takže taky dvojnásobek... u hub to samý, prostě aspoň 4 gramy bohemik, jinak na to nemám ani chuť... Je jasný, že těch 100ug nebo gram hub cítím taky, ale nemá to pro mě skoro význam, psychedelie je za mě trochu jinde.
    IMHO kdyby se daly měřit změny způsobený 100mikro, tak máme všichni podobný hodnoty, ale máme na to jiný subjektivní pohledy. Na příkladu, když já se 3x do roka projedu na motorce 125 obsahu, tak z toho mám fakt krásnej zážitek a nepotřebuju to nikam posouvat, ale pak přijdou týpci co řeknou že to vůbec neni motorka a že pod 750 to nemá cenu.


    PALEONTOLOG: když sem zkoušel microdosing s LSD, dával sem hodně ředěný kapky cca 15mikro a cejtil sem to taky. Byl sem víc asociální, horší komunikace, roztěkanost a nepohodlnej pocit, takže sem se na to posléze vykašlal...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DANCE_GIRL: kde je ta tolerance, když jseš po 1/8 vysmátá ?
    HACECKO
    HACECKO --- ---
    VYHULENY_UFO: Protoze ma vypaleny receptory, treba prave z microdosingu :P ?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HACECKO: dale jsem uz necetl!!!
    vzhledem k tomu, ze jsem otyly, upoceny a plesaty hejtar z internetu, ktery ma drogy nastudovany z obrazku, dovolim si tvrdit, ze hlaska o zvysene toleranci na lsd je blbost. schvalne, jestli dokazes odvodit duvod, proc miva uzivatel zvysenou toleranci. (a vynecham hmotnost experimentatora).

    dalsi vec je permanetni zabava pocitat tripy na ostrihany desetiny papiru, protoze muzes mit na tom tripu (paklize tam je skutecne lsd) treba 100, 150, 200, 250mikro nebo tolik kolik ti rozpusti dyler a pak takova 1/10 ma jiny hodnoty, zejo... a furt jeste nevime, kolik mikro dyler udava u susic.
    HACECKO
    HACECKO --- ---
    DANCE_GIRL: Diky za prvni zkusenost tady sdilenou. 1/10 si strihala od oka? Rozpustila ve vode?


    VYHULENY_UFO: 2 hejty a ani si to necetl? Tvuj nazor na microdosing zname, ale treba nam tu budes zdrave oponovat:)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: priznam se, ale dale uz jsem necetl, tahle picovina mi stacila :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DANCE_GIRL:
    že mám vůči LSD zvýšenou přirozenou toleranci = potřebuju tak 2× vyšší dávku než ostatní, abych byla stejně

    LOL, misto 150mikro 300mikro... :D :D :D :D
    DANCE_GIRL
    DANCE_GIRL --- ---
    Zkušenosti s microdosingem mám, byť zatím nepříliš velký. Začala jsem s tím koncem dubna, zezačátku jsem dodržovala i nějakou pravidelnost, ale pak jsem začala jezdit různě na akce, kde jsem spíš praktikovala makrodosing. Ráda bych na to ale zase teď se začátkem podzimu najela :)

    Abych shrnula svoje zkušenosti: Dávala jsem si každý 3 dny, většinou 1/10 tripu (modrý sušice, který jsem měla nakoupený do zásoby už tak dva roky). Zkoušela jsem si dát i 1/8, ale to už mi nepřišlo jako micro - vnímala jsem účinky, byť relativně slabý, a byla jsem hodně vysmátá. (Stran dávkování musím podotknout, že mám vůči LSD zvýšenou přirozenou toleranci = potřebuju tak 2× vyšší dávku než ostatní, abych byla stejně.) Vždycky jsem si dávala ráno, v podstatě k snídani. Přišlo mi, že jsem ten den byla klidnější a vyrovnanější, dokázala jsem líp ustát nepříjemnosti v práci, jedla jsem zdravější jídlo, chtěla jsem se víc hýbat (a když jsem musela dlouho sedět na židli, tak jsem si pořád hledala důvody, proč vstát), večer jsem doma nestrávila tolik času zevlovánim na internetu. Většinou jsem během toho dne měla nějakej cca 5minutovej moment, kdy jsem vnímala intenzivěji něco, co normálně nevnímám (např. zvuk tekoucí vody, vlastní dech...). Celkově bych řekla, že jsem tím dnem vždycky hladce proplula, zároveň přemýšlím, do jaký míry tam mohl hrát roli placebo efekt (teď jsem si dala mikrodávku, takže mi dneska všechno půjde a bude to fajn...). Přijde mi, že koncem června, kdy jsem ještě dodržovala jakous takous pravidelnost, se ty efekty kumulovaly, a tenhle nadhled a vyrovnanost mi vydržely delší dobu; teďka po delším výpadku mám pocit, že jsem zase tam, kde jsem byla předtím.

    Snažila jsem se přijít na to, jak se dá skloubit microdosing s užíváním běžných dávek LSD, a jednoznačnej závěr zatím nemám. Vždycky jsem dodržovala minimálně týdenní pauzu mezi poslední mikrodávkou a normální dávkou. Třeba měsíc po tom, co jsem začala microdosovat, jsem si dala na psýčkovym fesťáku 1/3 tripu (a to tak, že nejdřív 1/6 a za hodinu další 1/6) a fakt mě překvapilo, co to udělalo, a asi měsíc poté jsem si dala celej, a přišlo mi to slabší. (Ale fakt mi přijde, že u mě to zpracovávání psychedelik funguje nějak divně, takže se to asi nedá brát jako berná mince.)

    Ještě jeden zajímavej poznatek - přišlo mi, že mikrodávky na mě měly vždycky větší vliv, když jsem si je dávala v Praze, chodila do práce a dělala běžný denní činnosti. Dá se říct, že mi to pak přišlo jako menší opruz a dokázala jsem si ten den nějak víc "užít". Když jsem si třeba dala mikrodávku na dovolený v Alpách a celej den pak chodila po horách, tak jsem nevnímala žádnej rozdíl, ani zpětně při rekapitulaci toho dne - zkrátka asi ten den byl tak zajímavej sám o sobě, že ta mikrodávka neměla jak ho vylepšit.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FARFELOO: ja bych spis dal bejt tebou do zahlavi: užívání substancí v míře nižší než rozumné.

    //kouzelna definice. :D
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Na žádost jsem rozšířil název, aby obsahoval i microdosing.. prostě užívání substancí v míře nižší než rozumné.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam