• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FARFELOOMuseum Level & Microdosing
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ERVIN: dyk jo, a cim vetsi dosing, tim lepsi vysledek...
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    VYHULENY_UFO: Pokud microdosuješ a něco cejtíš, je to jen dosing...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ERVIN: ja uz mistnim deckam kazim radost dlouho a seru je tim.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Já vám nechci s micrososingem kazit radost...

    LSD microdosing does not appear to improve mood or cognitive ability, according to new placebo-controlled study
    https://www.psypost.org/2022/06/lsd-microdosing-does-not-appear-to-improve-mood-or-cognitive-ability-according-to-new-placebo-controlled-study-63277?amp=1
    KULHY
    KULHY --- ---
    BUBBLE: Pokusim se. :-)
    BUBBLE
    BUBBLE --- ---
    KULHY: Napises pak nejakej report prosim?
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    VYHULENY_UFO: jak jsi přišel na každý den?

    Mám zkušenost jen s lsd v mikrodavkach, ale každý den bylo moc. Navic psychedelik znalý odborník, se kterým jsem to konzultovala, mi taky doporučil dávat jen dvakrát týdně.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KULHY: mikrodozuj kazdy den, kafe nevadi, ale presel bych byt tebou na cisty kofein. je to lepsi.
    KULHY
    KULHY --- ---
    Ahoj, nekolik let jsem nedaval houby a trohu mi ten uklid hlavy chybi. Na vetsi tripy ted s 3 detma nemam cas a zkousim tedy microdosing https://www.wholecelium.com/shop/microdosing-psilocybin/microdosing-xp-psilocybin-combo-2-str/

    Zatim jedu v modelu kazdy treti den. Mam za sebou 5 dni.

    Mam dva dotazy:

    1. Stal se ze me dost kofeinsta — jaky mate zkusenosti s touhle kombinaci?
    2. Pretrvava efekt i po delsi konzumaci, nebo postupne slabne?

    Jinak je to moc prijemny, dokonce jsem otestoval doslovne ten Museum Level na vystave https://www.kunsthallepraha.org/udalosti/kinetismus-100-let-elektriny-v-umeni. ;-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TRISMEGISTOS: jo i tenhle trojboj lze mikrodavkovat. ja osobne sice zastavam nazor, ze je do sebe lepsi narvat rovnou tri plny davky techto nadhernych omamnych jedu, protoze hippie flip nebo candy flip jsou jedny z nejlepsich kombinaci a je skoda je mikrodavkovat.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    TRISMEGISTOS: Proč v poště?
    ALWA
    ALWA --- ---
    Microdosing reduces depression and mind wandering but increases neuroticism, according to first-of-its-kind study
    https://www.psypost.org/2019/02/microdosing-reduces-depression-and-mind-wandering-but-increases-neuroticism-according-to-first-of-its-kind-study-53131
    FARFELOO: beru cca pul g Truffles Atlantica, ne z Eart, nasel jsem lepsi cenu. Vetsinou to pulim na dve davky, rano a odpoledne, ad neberu. Za mne ok. Radsi bych nejakej Needle Point, eLko mam radsi, ale houby maji taky svy vyhody. Obcas to svadi navysit, pri prvnich dvou cyklech jsem se neudrzel, ted se hlidam.
    ALWA
    ALWA --- ---
    'It makes me enjoy playing with the kids': is microdosing mushrooms going mainstream? | Drugs | The Guardian
    https://www.theguardian.com/science/2019/may/03/psychedelic-drugs-women-taking-tiny-doses-hattie-garlick
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    ALWA: Díky! A jak je používáš? Cítíš nějakej efekt? Jaký dávkování?
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    ALWA: Jaká zkušenost nakonec s Earth Resonance?
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    MORPHLER: takze se mohu na lecbu normos objednat?
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    MORPHLER: lege artis na deprese uplne neni, protoze to je off label indikace. ale offlabel se podava kde co a ketamin je v lekopise, tj kdyz si to doktor nebo primar psychiatrické nemocnice lajzne a vi jak to sittrovat, pomoct s pripravou a pst integraci, může to administrovat. akorat si to krom nudzu a casem snad psyonu nikdo jiny asi netroufa offlabel davat. ono taky psychiatru, co maji i formalni vycvik v psychedeliky asistovany psychoterapii nebo necem takovym, je jak to rict... dost malo, v cesku se zatim daji spocitat na prstech jedny ruky. CIIS vycvik zamereny ale primarne na mdma dva resp ctyri, a pak dalsi lidi co to klinicky podavaji na tom nudzdu coz se ale castecne prekrejva s tou prvni skupinou. no a pak par lidi z te stare generace typu Vancura, Kudrle nebo J. Styk.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    VETE: mi na primy dotaz lidi z NUDZ rekli, ze ketamin na deprese je normalne lege artis a vlastne by ho mohli podavat vsude mozne nemocnice, nejen oni.. pokracovali jsme v debate, ze to asi neni bezna realita nemocnic a lidi to takhle pristupne nemaji.. a teda jestli jim muzu eventuelne odesilat klienty se zajmem o tento typ terapie na depresi.. prej klidne.. takze to beru tak, ze u toho ketaminu uz nejde jen o vyzkum, ale mel by byt normalne dostupny (alespon u nich) jako lecba.
    VETE
    VETE --- ---
    BOD: Slušná diagnóza... zkusil bych makrodose ketaminu s terapeutem... v Národnim ústavu duševního zdraví mam dojem jedou tadyty řízený ketaminový terapie v rámci nějakýho výzkumu - tak se snima zkusit spojit, jestli tam není ještě nějaký prostor se do toho zapojit... kamarádovi, co má podobně pestrou diagnózu pomoh keťák dost a to i v neřízenejch seancích bez terapeuta, ale je to dost individuální...
    BOD
    BOD --- ---
    BOD: (druhý týden)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam