• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETINYFactorio - česká budovatelská hra
    Pokec o týhle hře. Zdroje, buildy/templaty, streameři, videotutoriály.
    rozbalit záhlaví
    GREGI
    GREGI --- ---
    _KRYSTOF_: cerstve novej WR:)
    Factorio Default Settings Speedrun WR 2:19:12
    https://youtu.be/RI4ocNajf_w?si=sugGUszQjdUExc25
    BATMATES
    BATMATES --- ---
    _KRYSTOF_: jes u něj jsem se nedávno na streamu naučil dávat překladače po dvou vedle sebe.
    _KRYSTOF_
    _KRYSTOF_ --- ---
    https://www.youtube.com/watch?v=HBJpZxjKMpg typek co stremuje na twitchi speedruny mi ponekud pripomina pana premiera Fialu v nejaky stresovy narodohospodarsky situaci, is it just me?)) ..jinak dost vali teda
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    FURAN: tak, když dělo nemá náboje, nestřílí:)
    Jinak, dělá mají remote control uděláte, kterým definuje cíle, ale to není automatizace. Víc je v AAI módu tuším.
    FURAN
    FURAN --- ---
    MAIMONIDES: To pak vypíná celé dělo, nebo ne? Můžu naťukat cíle a pak jen děla aktivovat? Ok, zkusím.
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    FURAN: Od čeho máš zelený kabel a kombinátory?
    FURAN
    FURAN --- ---
    Už jsem nějak skousnul, že se elektromotory vyrábí z benzínových. Na co ale tvůrci mysleli, když neumožnili deaktivovat automatickou střelbu z děl? Jakýkoliv průnik do hloubky musí být proveden v šíři průměru automatického dostřelu.
    BATMATES
    BATMATES --- ---
    RAINBOF: Teoreticky to interně může být řešené úplně stejně. U toho kdo hostuje se pravděpodobně vytvoří server, který bude fungovat prakticky stejně jako normální server.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BATMATES: no online hra je trosku neco jineho nez lokalni LAN :) napisu na podporu a bude.
    BATMATES
    BATMATES --- ---
    RAINBOF: Vzhledem k tomu, že můžeš připojit obojí k jednomu serveru tak bych o tom nepochyboval.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Nevite jestli nahodou nevysel factorio soundtrack jako LP ?
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    ORBIT: v fff, kde space age uvedli to takhle Earendel napsal.. později se na se discordu vyjádřil, že se rozšíří o dlc.. beztak to všichni koupí.
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    MAIMONIDES: Imho to neni jednodussi space exploration.
    Ja to vidim tak, ze rozsiruji zakladni hru o nove core mechaniky podporovane uz v jadru. Takze vsechny dalsi externi midy budou mit sirsi zaklady pro dalsi mody.

    A ty koleje, to je imba
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Baví mě, jak při oznámení, že dělají na dlc řekli, že si dají na čas s oznámením contentu, protože by jim modeři vzali vítr z plachet.. v době, kdy dělali na takové triviálnější variantě Space Exploration a nikdo by jim fakt nic neukradl.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BATMATES: ja myslel to zda kdyz to pustis na pc zda se pripoji nintendo
    DNF
    DNF --- ---
    PETINY: To je posledni dilek co mi schazel, ted bude tovarna takovym estetickym doplnkem monsterkolejiste!

    jednou jsem rozehral BobAngels kde jsem mel co nejvic reseno vlakem, vozil jsem roztavene zelezo ze slevarny na delani odlitku cisternou, jen kousek, jako to delaji normalne ve slevarnach, dokonce jsem okopiroval system jednoho borce co udelal odpojovani lokomotivy pomoci kombinatoru, a prestavoval jsem vagony uvnitr bloku ... ale bez mimourovnoveho krizeni udelat casovanou mainline aby to svistelo jeden vlak za druhym, to proste doted nejde. Aaaale tesim se az to vyzkousim :)
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    Za me to vypada velice slibne. Jen kdyby to netrvalo dalsi rok, nez to bude venku.
    PETINY
    PETINY --- ---
    V poslední patchi jsou víceúrovňové koleje, takže co se OpenTTD týče, je jeho otisk ve Factoriu dokonán :)
    BATMATES
    BATMATES --- ---
    Jo tak jsem to teď ověřil a funguje to, na jednom switchi to hostuješ a další se připojí. Dokonce to jde i s jednou kopií hry, kde jeden hraje na účtu na který je to koupené a druhý na konzoli, kde je tento účet primární.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BATMATES: to by bylo supr pro decka!
    BATMATES
    BATMATES --- ---
    Hrál jsem asi s 10 lidma na factorio lan party, ale tam jsme to měli pravděpodobně řešené přes server. Kdyžtak můžu doma vyzkoušet switch & switch a switch & pc.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Prosimvas uz na tom switch funguje lokalni sitova hra ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam