• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    KULA: jj, posílali to všem
    ale spousta adres nejde ani vybrat, typicky vesnice jenom s číslem popisným bez ulic
    KULA
    KULA --- ---
    Mě přišel ze starlinku mail, že kdybych chtěl, můžu teď zadat přesnější adresu. Přišlo Vám to taky a nebo vědí, že jsem ve 4 patře s skoro 1400 minutami výhledu na satelity denně?:))
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    TOXICMAN: Skoda toho omezeni, jelikoz ty souradnice by byly pouzitelne: between 44 and 52 degrees north latitude
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    BLACKHEAD: maju to cele nejake rozbite, niektore clanky idu, niektore nie
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    XCHAOS: Proc je ten clanek na Slashdotu necitelnej?
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    EXIS: moc hezký je ve srovnání s tím malým bráškou vlevo
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    EXIS: Je otazka jestli tam zustane a bude i zvedat SuperHeavy. Ted je tam aby "jen" postavil ten "hangar".
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    XCHAOS: aha, ne, viz ten klub... prostě úplatek, social hacking... po technické stránce nuda.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TOXICMAN: Nějaký leak encryptnutých hesel a využití těžební kapacity cryptominerů k jejich prolomení? Nevím, je to tu spíš offtopic... [ Twitter - rychloblogy ]
    EXIS
    EXIS --- ---
    TOXICMAN: ty vole, to je jeřábíček :D doufám, že neuvidíme pád toho jeřábu... Protože bude zvedat těžké "hračky"
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    XCHAOS: btw ten hack pořád běží, pořád se objevují nové účty, které promují ten scam... chlapci v Twitteru si s tím imho trochu neví rady
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    OTAVA: ja to taky chápu, ale zcela určitě to někdo anonymně zveřejní
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Ten NDA chapu, protoze nez to vyladej, bude to stat za hovn o a ty nechces a by se o tvym produktu rikalo ze stoji zahovno.
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    TOXICMAN: "$1 charge to help test the billing system." :))) tak urcite, o zadnej bank connection data harvesting se nejedna, a tady nam podskrabnete NDA
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TOXICMAN: s tím NDA mi teda dost štvou...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    "We all feel abandoned": Tesla workers say company ignoring concerns about virus at California plant - CBS News
    https://www.cbsnews.com/...kers-coronavirus-claim-company-ignoring-concerns-femont-california-plant/
    EXIS
    EXIS --- ---
    DZODZO: tady -- mapa můžeš vidět, kde ta factorka je. Jede tam vlak okolo, ale stejně většina lidí bude jezdit autem. Nicméně věřím, že používají hlavu a budou tam míst dost velké parkoviště pro pracující lid. Spíš by mě zajímalo, kolik lidí tam reálně bude pracovat, protože z obrázků, co jsem viděl to je hooodně automatizo-robotizované.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    asi tam nie je zachytene uplne cele parkoviste, v pravom dolnom ruzku tam cosi vycuhuje, nevieme jak velke

    navyse v nemecku je asi verejna doprava trochu rozvinutejsia ako v amerike, takze nemusi kazdy dojizdat autom
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    TOXICMAN: s tak malym parkovistem nefunguje ani Lidl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam