• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SEJDA: je tady třeba brát v potaz, že není žádný výchozí čas a tak nám všem nezbývá než čekat :)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    TOXICMAN: uz 100 tis.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    KULA: oficiální stream ještě ani nezačal... 75 271 čekajících
    KULA
    KULA --- ---
    TOXICMAN: !!! Už teď hypnoticky sleduju grafiku v levém rohu. Jakmile nastane Propellant Loading, začnu poletovat kolem stropu!
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    TOXICMAN: odkaz mě nejede... jsou ještě někde jinde plácačky v pohybu?
    XCHAOS: "plácačky" super :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TOXICMAN: Teď doufám, že tu nikdo nevezme jako nějaký útok.. ale troufám si říct, že nápady SpaceX jsou natolik mimo, že je vždycky překvapená spíš ta realita, a ani neví, jestlii se má zachovat podle těch simulací, nebo jinak :-)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    XCHAOS: hádám, že to mají spočítané v mnoha a mnoha simulacích... nicméně realita vždycky něčím překvapí, od toho bude ten test
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TOXICMAN: aha, no. já právě hodně přemýšlel, jak rychle budou schopni těma plácačkama máchat. Protože pokud by při tom sestupu/pádu raketa zaujala nějakou špatnou polohu, a plácačky by nebyly schopný reagovat dost rychle, tak se tak maximálně urvou....
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    XCHAOS: to rozhodně není realtime, koukni na špičku Hopperu :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TOXICMAN: jestli to je realtime, tak je to docela rychlost, teda... a hlavně tak jednoduchý nápad... nechápu, že to někoho nenapadlo už dřív...
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    LSDMASACRE: žádná hodina startu není oficiálně stanovena, jinak ano začátek streamu se zřejmě posunul
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    start odložen o hodinu?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    LIVE: Starship SN8 12.5km Test Flight
    https://www.youtube.com/watch?v=OLpN8Cco3mU
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    francouzsky zemedelec ti zasa radsej vyleje mlieko alebo necha brambory zhnit na hromade nez by ich predaval pod cenou, lebo chudacek nedostal dotaci, si nevyberes...
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    XCHAOS: to ziram. Takze se chova ekonomicky-racionalne, jako ostatni, ale pobira je s flair rockovy hvezdy, a ne francouzskyho zemedelce, kterej mi teda zas nenasazi na hvezdnou oblohu 60k druzic, coz mi moc bohuliby neprijde
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    PER2: jak chceš přeložit "rural"? :-)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Elon na to: Yup :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam