• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    DZODZO: "you can STEAL"... Hh
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    hh sneaky! mozes a my ta pravdepodobne nebudeme zalovat

    https://twitter.com/elonmusk/status/1349265937392930816
    EXIS
    EXIS --- ---
    SUMAC: vlastně je naprosto úžasné to, že takovýhle přehled existuje.. :)ú
    EKG
    EKG --- ---
    LSDMASACRE: Ty vole, nejsi ty nahodou onen povestny heterosexualni bily muz?
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    DZODZO: co chceš od komoušů. všem by jen diktovali co mají ostatní dělat a max umí tak smažit hranolky v mekáči..
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    elon pocitil v nemecku kristallnacht reminiscencie

    Tesla Berlin showroom attacked, damaging windows, doors, and 1 vehicle
    https://www.teslarati.com/tesla-berlin-showroom-attacked
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SUMAC: Sam jsem se pristihl jak rikam, ze nemci vyckavaji a koupi si az nemeckou Teslu ;) Bude nemecka i kdyz pujde o model 3, bude nemecka i kdyz pujde o model "D" nebo "E" ;) Ale vzdy bude kazda jedna Tesla i americka, ze?
    SUMAC
    SUMAC --- ---


    nechci to tady moc politizovat, ale cisla prispevku na kampane celkem jasne mluvi o tom, ze SpaceX bud dekuje a dekovalo Obamovi nebo se chysta na Bidena. tak jako tak, tohle se pristi roky projevi (a Boeing + LM necekaji moc vesele casy)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Today's road closure for the SN9 static fire attempt has been cancelled. Next opportunity is tomorrow.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    tak no go for today - pocasi... ona ta vyhoda vratit kargo na floridu nese sebou nevyhodu s pocasim.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    NASA Television | NASA
    https://www.nasa.gov/multimedia/nasatv/index.html#public
    cargo dragon mel dneska pristavat, ale je tam nejake zdrzeni - zrejme spatne pocasi na mori.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SN6 je postupně rozebírána
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SULINAR: ve skutečnosti to ale byl popis stavu věcí, byť mechanismy řízení byly odlišné. zejména ta jednotná zahraniční politika z toho dělala spíš ekvivalent USA, než svobodné části světa jako celku...
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Ano M701 byl ciste ceskoslovenskej motor to je pravda, ale treba L29 zacinal na anglickejch Viperech ;) U M601 se porad vedou dohady jestli je to okopcenej PT6 nebo ne...ale to je fuk, L39 je ceskoslovensky letadlo postaveny za ucelem pokracovaciho vycviku pilotu varsavsky smlouvy (mimo Polska, ti meli svoje). Mimochodem ja jsem ve Waltrovce studoval a vystudoval obor letecky mechanik a na M701 jsem delal praktickou zkousku, skladajici se demontaze a mereni jedny ze spalovacich komor ;) ale to uz jsme dost OT
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    KULA
    KULA --- ---
    SULINAR: já mezi to nedávám apriori rovnítko, vycházím z toho, co jsem nabral od lidí žijící ve Státech v 70-80 letech. Pro ně to tady šéfovala Moskva. Nekomplikovali si to rozdělením do republiky Sovětského svazu, členů RVHP atd.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam