• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    Oběžník pana ředitele:
    Existuje tu klub [Twitter - rychloblogy] ... kdo chce každodenně debatovat o této síti, postovat třeskutě vtipná meme, doporučuju se přesunout tam, tady nechám fakt minimum.
    rozbalit záhlaví
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KULA: pokud příště fakt nahodí 3 motory, tak v téhle diskuzi bude hrobové ticho, že jsem si dovolil to říct předem :-)

    Fakt by mi máloco bavilo tolik, jako dokázat předpovědět, že SpaceX udělají X, protože X prostě _nejde_ udělat jinak nebo lépe. Nejblíž k takové úspěšné předpovědi bude, pokud Superheavy skutečně nebude mít nohy a bude zachytávané nějakým speciálním udělátkem (i když roštová kormidla mi samozřejmě nenapadla...).

    Kromě zážehu 3 motorů před přistáním mám ještě jednu predikci, a to je případný aerodynamický belly flop místo motorického (tím jednoduše myslím to, že by o poznání méně spektakulárně srovnali padající Starship do kolmé polohy ve větší výšce a čistě aerodynamickými silami, a teprve v kolmé poloze by zažehli motory, jako u Falconu). No ale uvidíme, tohle nejspíš nevyjde :-)
    KULA
    KULA --- ---
    PER2: internety se začínají hádat, jestli byl nebo nebyl sarkastický, kdy zastánci 3 motorů říkají - myslel to vážně, jinak by vtipkoval dál. Olol, tohle bude ještě humor.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Elon Musk on Clubhouse (Supercut)
    https://www.youtube.com/watch?v=z75nXURvExQ
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    TOXICMAN: miguel, jose, domingo a oscar nie su plateni za to aby sa flakali, mexicka hranica je co by kamenom dohodil :)))
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    miluju to tempo tam
    SpaceX Boca Chica - Teams begin cleaning up Starship SN9 wreckage at the launch site
    https://www.youtube.com/watch?v=MJhHaLANaYk
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    off twitter for a while, aby potom zaspamoval a pokazil internet
    PER2
    PER2 --- ---
    TOXICMAN: koukal jsem no ;)


    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Elon zase perlí :D Doge ftw

    KULA
    KULA --- ---

    To je tak, když si dáš nesplnitelné cíle...Takhle balancovat zvládnou jenom číňani na tiktoku.
    PER2
    PER2 --- ---
    tady pro xcaose


    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    PER2
    PER2 --- ---
    SpaceX may resume Starship testing on Thursday with a road closure scheduled between 9 am and 6 pm Central time. Unclear if this testing will be for SN7.2 or SN10.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    zbytky Raptoru
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    PER2
    PER2 --- ---
    SpaceX has unexpectedly chosen Falcon 9 B1060 - not B1059 - to launch Starlink-18 early tomorrow! That would crush SpaceX's current turnaround record by 25% (37 to 28 days) and make B1060 the first Falcon booster to launch twice in less than a month.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    PER2: wow, to je hodně dobrej spot :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    AXTHEB: no, možná, ale ty motory prostě startujou horizontálně (teda, když zrovna startujou a nevybuchnou :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Bylo tu? Problémy s FAA před startem SN9 zjevně souvisely s tím, že SN8 letěla v podstatě načerno :-)
    FAA approves Starship test after saying SpaceX violated safety rules on last flight – Spaceflight Now
    https://spaceflightnow.com/...p-launch-after-saying-spacex-violated-safety-rules-on-previous-flight/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam