• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PER2: Pise ze chce, aby moc byla vyvazena vzhledem k tomu, ze prezident je demokrat.

    DZODZO
    DZODZO --- ---
    ale aby v tom shitstorme nezapadlo to podstatne

    https://twitter.com/Tesla/status/1589655016885080065
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    PER2: vsak to je v poho, republikani stejne odmietaju priznat, ze prijmu vysledok volieb https://www.washingtonpost.com/politics/2022/09/18/republicans-refuse-accept-results/
    PER2
    PER2 --- ---
    eh lol

    Elon Musk dnes doporučil americkým voličům, aby v úterních volbách do Kongresu hlasovali pro republikány. Informovala o tom agentura Reuters.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Fakt jsem rád, že Musk Twitter zachraňuje svobodu slova na Twitteru a ne na Nyxu.
    MAWRHIS
    MAWRHIS --- ---
    KOUDY: jasně, navíc mi není ten obor cizí a klidně věřím těm příběhům, jak zaměstnanec pracoval reálně 4 hodiny týdně. O to věčí šok to musí být, když tam najednou spíš v zasedačce ve spacáku :D
    PES
    PES --- ---
    A ještě troška "bulváru" ;-)

    V sídle Twitteru se dějí věci. Manažeři spí v kancelářích, aby se zavděčili Muskovi - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-amerika-v-sidle-twitteru-se-deji-veci-manazeri-spi-v-kancelarich-aby-se-zavdecili-muskovi-40413309

    Twitter bude rušit parodické účty, pokud nesplní jedno pravidlo - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/internet-a-pc-twitter-bude-rusit-parodicke-ucty-pokud-nesplni-jedno-pravidlo-40413783
    PES
    PES --- ---
    KOUDY: Však jo...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PES: i Jobs vyhazoval tisice lidi kdyz nastoupil do applu a meta i twitter nabrali tisice lidi za kovidu, protoze kazdej byl doma a na sockach..takze ted je propousteni pri te krizi a inflaci logickej krok :)
    PES
    PES --- ---
    MAWRHIS: Meta prý bude mohutně vyhazovat také, takže nakonec se Muskovi jen v případě Twitteru přičte na vrub (a k tíži, protože zlý, zlý ElonX ;-)) něco, co by i původní osazenstvo u kormidla muselo tak jako tak udělat...
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    rapidne stoupl zajem o mastodon...takze se da rict, ze musk vlastne nakonec ten free speech fakt podporil :D
    MAWRHIS
    MAWRHIS --- ---
    KOUDY: Je zajímavý to sledovat v přímém přenosu a jsem zvědavej kam to povede. V twitteru bych ale v tenhle moment zaměstnanej být nechtěl :). Oceňuju to narušení statutu quo třeba u raket a aut, přijde mi to super a mám radost, že se děje něco vzrušujícícho co lidstvo posouvá někam dál, ale zároveň jsem rád, že to můžu jen pozorovat a ty 100 hour workweeks se mě netýkají.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    TOXICMAN: za tu cenovku bych si to domů pořídil jako dekoraci
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    @SpaceX
    If 200 Falcon second stage vehicles and Merlin Vacuum engines weren’t enough for you, the Raptor team recently completed the 200th Raptor 2 engine!

    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KOUDY: je to trochu jinak. Z Internetu se ztratilo kouzlo jeho nekomerčních akademických začátků, kouzlo decentraluzovanosti a náhodných setkání.

    Mastodon je zajímavý experiment s decentralizací a nakonec tam odejdou spíš ti, které to dnešní absurdní škatulkování na "levici" a "pravici" štve. Nevylučuju, že Elon neudělá z Twitteru Wechat (nebo že ho dokonce třeba za pár let Wechatu neprodá!). Ale hodnota, která vzniká v decentralizovaném Mastodonu má daleko blíž k elekyroautům, která si lidi nabíjej že solárních panelů na vlastní střeše...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Jop, jediný co twitteru chybělo k dokonalosti bylo placený premium se štětkama... Musk je další důkaz, že by se tyhle hustokonstruktérský manažeři fakt neměli pouštět do snahy o řízení lidský interakce.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    DZODZO: to neprojde, protoze nejdrahsi je (viz DZODZO) udrzovat funkce a infrastrukturu pro "kdyby se mozna jeste do konce roku vratil".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam