• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    Oběžník pana ředitele:
    Existuje tu klub [Twitter - rychloblogy] ... kdo chce každodenně debatovat o této síti, postovat třeskutě vtipná meme, doporučuju se přesunout tam, tady nechám fakt minimum.
    rozbalit záhlaví
    SITH
    SITH --- ---
    TOXICMAN: jsem si naprosto jistý, že zcela razantně podceňuješ sílu sociálních sítí, followers a vyjádření podpor od lidí, kteří si vypěstovali pečlivým marketingem až téměř kult osobnosti. A taktéž u člověka, který je narozdíl od ostatních miliardářů na netu vysoce aktivní a používá tyto nástroje k manipulaci např. se stockem.
    Aby bylo jasno, já a mě podobní nikdy neříkáme, že se někdo nemá k čemukoliv vyjadřovat, všichni jsme demokratičtí, ale je tu nějaká zodpovědnost a hranice, která přichází s určitou mocí

    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    TOXICMAN: Počkej ty si vážně myslíš, že lidi volí mozkem?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SITH: od jaké hranice majetku nebo followerů už se někdo nesmí k ničemu vyjadřovat, aby náhodou něco neovlivnil?
    to ty z něj děláš poloboha, který jedním tweetem dělá "zásadní game changer"... pokud předpokládáš, že příjemce zprávy nemá mozek a nerozhoduju se za sebe, pak vlastně říkáš, že demokracie nemůže fungovat
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    TOXICMAN: tak koho volíš ty, nějaký neznámý Toxicman z Prahy, je všem asi úplně jedno. Ale koho bude volit (nebo koho veřejně podpoří) nejbohatší muž na světě, který má 110M+ followers na sociální síti a jehož každý vypuštěný prd se cituje celým internetem a kterého bere každý druhý nerd za poloboha, to je zcela zásadní game changer na světové úrovni. Navíc, pokud se jedná o volby v nejsilnější zemi na světě, kde jak víme, se k moci táhne MAGA.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    SEJDA: nieco ako diaspora :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Výborně, Musk zas zapnul full retard mode a už se stahujou i ostatní full retards na jeho podporu! Bitka sloníci vs. oslíci bylo přesně to, co tomuhle auditku chybělo ke štěstí!
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Na Mastodonu je vtipný, že mám účty už několik let na dvou instancích, na jednou jsem zapomněl. Přišlo mi to super, ale navzdory tomu, že jsem ukecal pár známých, aby to zkusili, se tam doopravdy nikdy nic nedělo. Taková "sociální sít pro introverty", kterým je jedno, že je nikdo nečte a že čtou věci, co nikdo nečte :-)

    A najednou díky Elonovi příval nových členů, vysloveně masový! Zato jsem mu opravdu vděčný :-)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Kdo by byl jen čekal, že....
    Starlink Is Getting Daytime Data Caps - Slashdot
    https://tech.slashdot.org/story/22/11/07/226237/starlink-is-getting-daytime-data-caps
    PES
    PES --- ---
    SEJDA: k samostudiu věci jako

    Mastodont/Fediverse/ActivityPub.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    LENNOX: co je to mastodon?

    PES: podle mne je to klasicky Muskuv cyklus, jednou za par let musi nekde propustit tisice lidi, aby rok na to nabral 3x tolik lidi.
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    MAKROUSEK: ale prave splachl do zachodu $44b... :)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PER2: Jak jste mi to sem psali, kdyz jsem predvidal, ze presne to se stane? Ze nikdy nezavedou FUP, protoze spoustu argumentu? No, to jim ten neomezenej internet dlouho nevydrzel.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    KOUDY: bavime se o muskovi ne tobe samozrejme.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BADHORSE: Tohle video me ma jako presvedcit abych volil republikany? Je to spis odrazujici teda. Jako kazdej normalni clovek bych volil spis demokraty, coz uz jsem tu psal..Stejne jako Musk psal, ze volil vzdycky demokraty a ted je nejspis poprvy volit nebude..A jak uz tu psal Toxicman niz. Ten, kdo se rozhoduje koho volit podle nazoru nejakyho influencera..je fakt dement a nema smysl to tu dal rozebirat :)

    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Teams at the Cape are preparing for Tropical Storm Nicole and are now targeting no earlier than Saturday, November 12 for Falcon 9’s launch of the Intelsat G-31/G-32 mission to orbit from SLC-40
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    KOUDY: dej si tohle a pak se sam sebe zeptej komu bys to hodil

    Far-Right Extremists are Infiltrating the US Elections | Decade of Hate
    https://youtu.be/gG6UcVaQZYI
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Já teda volim podle svého rozhodnutí a ne podle toho, kdo co napíše na Twitter :)
    Dál bych americké volby zde nerozebíral.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEGI: Komunisti urcite ne, ale zalet se podivat treba do kalifornie a uvidis sam. Pro me jsou nicmene furt daleko lepsi nez republikani ale ja v americe neziju a nevolim.
    LEGI
    LEGI --- ---
    KOUDY: "tak oni demokrati začali být dost idioti poslední léta"

    čím konkrétně? stali se z nich ... já nevím.. komunisti?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam