• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Kdo by byl jen čekal, že....
    Starlink Is Getting Daytime Data Caps - Slashdot
    https://tech.slashdot.org/story/22/11/07/226237/starlink-is-getting-daytime-data-caps
    PES
    PES --- ---
    SEJDA: k samostudiu věci jako

    Mastodont/Fediverse/ActivityPub.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    LENNOX: co je to mastodon?

    PES: podle mne je to klasicky Muskuv cyklus, jednou za par let musi nekde propustit tisice lidi, aby rok na to nabral 3x tolik lidi.
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    MAKROUSEK: ale prave splachl do zachodu $44b... :)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PER2: Jak jste mi to sem psali, kdyz jsem predvidal, ze presne to se stane? Ze nikdy nezavedou FUP, protoze spoustu argumentu? No, to jim ten neomezenej internet dlouho nevydrzel.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    KOUDY: bavime se o muskovi ne tobe samozrejme.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BADHORSE: Tohle video me ma jako presvedcit abych volil republikany? Je to spis odrazujici teda. Jako kazdej normalni clovek bych volil spis demokraty, coz uz jsem tu psal..Stejne jako Musk psal, ze volil vzdycky demokraty a ted je nejspis poprvy volit nebude..A jak uz tu psal Toxicman niz. Ten, kdo se rozhoduje koho volit podle nazoru nejakyho influencera..je fakt dement a nema smysl to tu dal rozebirat :)

    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Teams at the Cape are preparing for Tropical Storm Nicole and are now targeting no earlier than Saturday, November 12 for Falcon 9’s launch of the Intelsat G-31/G-32 mission to orbit from SLC-40
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    KOUDY: dej si tohle a pak se sam sebe zeptej komu bys to hodil

    Far-Right Extremists are Infiltrating the US Elections | Decade of Hate
    https://youtu.be/gG6UcVaQZYI
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Já teda volim podle svého rozhodnutí a ne podle toho, kdo co napíše na Twitter :)
    Dál bych americké volby zde nerozebíral.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEGI: Komunisti urcite ne, ale zalet se podivat treba do kalifornie a uvidis sam. Pro me jsou nicmene furt daleko lepsi nez republikani ale ja v americe neziju a nevolim.
    LEGI
    LEGI --- ---
    KOUDY: "tak oni demokrati začali být dost idioti poslední léta"

    čím konkrétně? stali se z nich ... já nevím.. komunisti?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SADY: To byl vycuc nalad volicu pri prezidentsky volbe. Taky proto byla i celkem tesna volba imho :). To v uvozovkach byl nazor volicu na volby do kongresu, ale tohle neni politicky auditko..takze to asi nebudem resit zbytecne dal :)
    SADY
    SADY --- ---
    KOUDY: no nevim, dementni zmrd, pedofilni senil, zlatej obama... nemyslim, ze je to presnej vycuc nalad volicu
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Za co jsou ty minusy? To neni muj nazor. Jen vam sem pisu, co pisou americti volici :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SPIKE411: Tak oni demokrati zacali bejt dost idioti posledni leta bohuzel, ale my z CR to samozrejme tezko muzeme posoudit. Vetsina komentu a nazoru se nicmene shoduje v tomhle.

    "the democrat party seems to have huge competence and corruption issues but seem slightly better at social issues
    the republican party seems to have issues not being evil and pointlessly taking away rights but seem to be slightly better at economic issues
    neither are good"

    a ono jako i vybirat mezi Trumpem, coz je fakt dementni zmrd u kteryho nikdy nevis co udela, protoze nevi ani on sam a Bidenem, coz je pedofilni starej senil, kterymu se musej psat karticky ze kterych potom cte co ma delat...To je vzdycky tezka volba..Zlatej Obama.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    KOUDY: V americkém politickém systému to znamená akorát patovou agónii a další rozklad státu, žádnou vyváženost.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PER2: Pise ze chce, aby moc byla vyvazena vzhledem k tomu, ze prezident je demokrat.

    DZODZO
    DZODZO --- ---
    ale aby v tom shitstorme nezapadlo to podstatne

    https://twitter.com/Tesla/status/1589655016885080065
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam