• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    jo ja len k tomu spoplatnovaniu API a takym veciam u niecoho co ma dosah na par tisic uzivatelov v Ceskej republike, ale rozumiem, ze je to iba taky humor :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DZODZO: já už nějaký čas nemám prémiovku. Vyskakuje mi tu reklama na Baumax. Tedy DIY kultura, Xavier Baumaxa, apod. :-)
    SATAI
    SATAI --- ---
    DZODZO: jsi tu snad cetl, ze si ho muze koupit za 44 miliard (at nezeru, tak v ceskejch) jako konicek, kdyz se topi v penezich
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    XCHAOS: koukám, že jsem zestárl do věku, kdy postupně ztrácím gramotnost... v příspěvku [XCHAOS @ Elon Musk (SpaceX - Falcon / Heavy / Dragon / Starship, Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, Twitter, Solarcity, Hyperloop atd.)] vůbec nechápu, místo čeho jsem napsal "... směru zajít,"... mělo tam být něco jako "... směru skoro všichni,".
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DZODZO: celkem velky, zhruba tak za mesic budu platit id NYX desatou premiovku bitcoinem a za tech deset let jsem mu nasypal celkem nemalo. rozhodne asi vic, nez kdybych mu posilal kazdy rok po deset let petikilo.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    este mi pripomente kolko ma nyx uzivatelov a aky ma reklamny potencial?
    SATAI
    SATAI --- ---
    VYHULENY_UFO: a nezapomen na Nyx Blue, pouze pro Americany a Novy Zeland ;-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SATAI: rozhodne by zacal tim, ze by zpoplatnil API...
    SATAI
    SATAI --- ---
    VYHULENY_UFO: a pak nyx rozjebat
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SATAI: presne tak a zaplatit by mohl v dogecoinu.
    SATAI
    SATAI --- ---
    VYHULENY_UFO: by ho pak mohl koupit za 44 miliard
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    snazil jsem se ten pocit dlouho potlacit, ale nyni uz muzu rici, ze elon musk se sice genius, ale taky poradnej kokot. ten by si zaslouzil pozvanku na nyx.
    JONY
    JONY --- ---
    OMNIHASH: BOSS likvidoval woke levičáky ještě než to bylo in :)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    OMNIHASH: neni The Woke Stasi nejaka nova cryptomena? Vi Musk vubec, ze existovalo Nemecka spolkova republika a ze to nema se Spolkovou republikou Nemecko vsechno spolecneho?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    HWLLFFRDD:  a že si musí vypomáhat tajnejma z Německa, jako by jeho apartheid stát neměl vlastní igráčky, co teroruzovali půlku jižní Afriky. To je furt stassi, ale o BOSSu cudně mlčí, přitom by se od nich Němci mohlo co učit ( bodejť by ne, když oni se učili od Němců ještě v dobách, kdy tam vládli frajeři s dvojitým bleskem).
    E2E4
    E2E4 --- ---
    HWLLFFRDD: Twitter se včera posral schválně, jako pomsta woke Stasi, co je na tom nejasný?
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    SATAI: tie limity tam boli uz davno pred muskovym bacovanim

    About Twitter limits
    https://web.archive.org/web/20180103202353/https://help.twitter.com/en/rules-and-policies/twitter-limits
    SATAI
    SATAI --- ---
    HWLLFFRDD: sexy mozek? ;-)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Co to zas blábolí o "Woke Stasi", ten člověk už má fakt v hlavě jaternicovej prejt?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    OMNIHASH: utfg muzes psat vsem, rytiri. Kazdopadne diky.
    MAKROUSEK: jazykove okenko? ano neni, moje chyba, snad si i tak rozumime.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam