• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    PES
    PES --- ---
    SEJDA: omylem mu tam spadne Starship při (ne)zdařeném testu ;-)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    YMLADRIS: uz je to mene nez do roka a do dne ohlasi Musk utok na Capitol?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Vánoční výzdoba při převozu

    SpaceX Rolls Out Ship 28 for Third Starship Flight Test Campaign
    https://www.youtube.com/watch?v=7Ctr4Qf99G8
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SATAI: ses nějak rozpumprlíkoval ne? trochu klid
    SATAI
    SATAI --- ---
    VYHULENY_UFO: člověk by čekal, že ho přinesou přes dvojitou duhu vlaštovky na vrchol hory Pektusan, co? ;-)
    SATAI
    SATAI --- ---
    YMLADRIS: tak proč ji eskaluješ postováním těhle výblitků? Fakt stačí jenom sem tam nějaký vtipný kousek.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    PER2 se ptal jestli je to nahoda, nebo koordinovany. Tak pisu co k tomu je na twittru, tot vse

    Za 11 mesicu maji volby, hybridni valka uz se bude jenom eskalovat
    SATAI
    SATAI --- ---
    YMLADRIS: vzbuď mne, až mu Budanov spolu s Mosadem a CIA hodí černý pytel přes hlavu a odvlečou ho na black site. Tahle dotační podzápletka je fakt nuda.
    CROME
    CROME --- ---
    YMLADRIS: Tak drzime palecky!
    E2E4
    E2E4 --- ---
    YMLADRIS: no.. přišlo mi to trochu přitažené za vlasy a taky že jo.

    emocionálně to funguje, zlá vláda nenávidí hodného elona a hází mu klacky pod nohy.

    logický smysl mi to ale nedává - úřady zodpovědný za národní bezpečnost se na něj zaměřily, zjistily, že ji narušuje a vyřešily by to tak, že by zmanipulovaly jiné úřady, aby .. mu nedaly jednu z mnoha dotaci, které jeho firmy čerpají, což jako že pomůže .. eh, v čem přesně?

    Biden was asked at a news conference whether he thought Musk was a threat to national security and if his acquisition of Twitter with help from a Saudi Arabian conglomerate should be investigated by the U.S. government.

    "I think that Elon Musk's cooperation and/or technical relationships with other countries is worthy of being looked at," Biden said.

    https://www.reuters.com/technology/biden-says-elon-musks-relationships-with-other-countries-worthy-being-looked-at-2022-11-09/
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    YMLADRIS: chceš říct, že když aktivně zasahuje do politiky, že by ho měla samotná politika dál ignorovat? no tak takhle si to možná představoval, ale takhle to vážně nechodí
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    YMLADRIS: jo tak tohle je ono

    https://twitter.com/BrendanCarrFCC/status/1734696706795778126

    President Biden stood at a White House podium & stated that Elon Musk “is worth being looked at.”

    When asked "How?", President Biden responded “There’s a lot of ways.”

    There certainly are. The DOJ, FAA, FTC, NLRB, SDNY, & FWS have all taken action.

    The FCC now joins them.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //elon ma prej matku...

    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    MAKROUSEK: tak tohle se říká i o Orbánovi, původně liberálovi, na jehož mladší já vzpomínala Magda Vašáryová, že se rozhodl převzít agendu krajní pravice, aby ji zlikvidoval. Jak to dopadlo, víme. Moc prostě korumpuje.
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    DZODZO: Jo nějak tak to asi bude. Jenže zkus vést dialog s Imperátorem... ten dialog prostě nebude, nemá čas si s tebou psát. A ventilace nasranosti patří k duševní hygieně, prostě to musí ven a člověk se toho potřebuje zbavit. Dělat to kolektivně taky může být fajn. Ale ventilovat to na lidi co o to nestojí nebo pro to nemají pochopení nebývá dobré :-D Mě to taky nasralo... vyžádal jsem si achiv osobních údajů, přemigruju tweety a pak ruším poslední účet co mi tam slouží pouze ke čtení ostatních. Hold se prostě bez těch informací objedu anebo si je najdu jinde.
    PES
    PES --- ---
    Možná nebude muset EM implantovat věci do mozku (tedy alespoň ne pro čtení, akorát kdyby ten proces chtěl i obrátit, že ;-)), i neinvazivní čtení může zjevně zvládnout myšlenky, tím pádem tedy by mohlo i zvládnout vyčítat ovládání protetiky atd...
    :: OSEL.CZ :: - Přenosné zařízení s inteligencí DeWave čte myšlenky
    https://www.osel.cz/13227-prenosne-zarizeni-s-inteligenci-dewave-cte-myslenky.html
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    KAERO: syn se naučil koukáním na how to videa o Minecraftu (dítě vidí jak YouTuber něco dělá a slyší "now I am opening the chest" = rychle si pospojoval věci, nešel přes češtinu). Jinak na preply.com zkus najít levné Filipínce nebo někoho kdo s nimi budou kecat o čemkoliv

    Angličtina mi přijde gamechanger
    KAERO
    KAERO --- ---
    YMLADRIS: vypada to pekne. ale ta anglictina je fakt problem. kluci maji rozsirenou vyuku anglictiny, sam to do nich cpu horem dolem, dokonce maji vlastni zajem, ale rozhodne nejsou na urovni aby tohle zvladli.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    JARDABEREZA: to je ten dosledok socialnych sieti, kazdy ma nazor a vacsinou dost vyhraneny, ale komentovanie stylom "to je zmrd" mi pride take bezobsazne a vyzera skor ako taka ventilacia nejakych osobnych frustracii a potvrdzovanie vlastnej moral high ground nez pokus o prispevok do diskusie, inymi slovami, nie kazdy prispevok je zaujimavy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam