• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    YMLADRIS: Tak kdyz se bavis s beznym amikem, tak ti rekne, ze Biden je starej pedofilni senil, kterymu musej psat jeho poradci karticky s tim co ma cist. Uz je v tom veku, kdy se mozkove vratil do triletyho ditete a podle toho s nim jednaj a Trump je zase narcistni egoistickej magor, kterej na svy rozumny poradce uplne sere. Problem je, ze americani volej jen stranicky kandidaty, takze nemaj moc na vyber z deseti ruznejch lidi jako u nas v CR.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PES: to se nestane, novy autodestrukcni system, znici Starship, kdyz se odchyli od kurzu .. ale dokazeme si predstavit, ze by znicili treba i SpaceShip s Bronsonem na palube?
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    SEJDA: je to poměrně v prdeli.

    ale tak třeba se ještě něco stane. pardon za OT

    The Spectator Index
    @spectatorindex
    ·
    2h
    BREAKING: Bloomberg poll shows Trump now leading Biden across all seven key swing states with eleven months left to the election
    PES
    PES --- ---
    SEJDA: omylem mu tam spadne Starship při (ne)zdařeném testu ;-)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    YMLADRIS: uz je to mene nez do roka a do dne ohlasi Musk utok na Capitol?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Vánoční výzdoba při převozu

    SpaceX Rolls Out Ship 28 for Third Starship Flight Test Campaign
    https://www.youtube.com/watch?v=7Ctr4Qf99G8
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SATAI: ses nějak rozpumprlíkoval ne? trochu klid
    SATAI
    SATAI --- ---
    VYHULENY_UFO: člověk by čekal, že ho přinesou přes dvojitou duhu vlaštovky na vrchol hory Pektusan, co? ;-)
    SATAI
    SATAI --- ---
    YMLADRIS: tak proč ji eskaluješ postováním těhle výblitků? Fakt stačí jenom sem tam nějaký vtipný kousek.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    PER2 se ptal jestli je to nahoda, nebo koordinovany. Tak pisu co k tomu je na twittru, tot vse

    Za 11 mesicu maji volby, hybridni valka uz se bude jenom eskalovat
    SATAI
    SATAI --- ---
    YMLADRIS: vzbuď mne, až mu Budanov spolu s Mosadem a CIA hodí černý pytel přes hlavu a odvlečou ho na black site. Tahle dotační podzápletka je fakt nuda.
    CROME
    CROME --- ---
    YMLADRIS: Tak drzime palecky!
    E2E4
    E2E4 --- ---
    YMLADRIS: no.. přišlo mi to trochu přitažené za vlasy a taky že jo.

    emocionálně to funguje, zlá vláda nenávidí hodného elona a hází mu klacky pod nohy.

    logický smysl mi to ale nedává - úřady zodpovědný za národní bezpečnost se na něj zaměřily, zjistily, že ji narušuje a vyřešily by to tak, že by zmanipulovaly jiné úřady, aby .. mu nedaly jednu z mnoha dotaci, které jeho firmy čerpají, což jako že pomůže .. eh, v čem přesně?

    Biden was asked at a news conference whether he thought Musk was a threat to national security and if his acquisition of Twitter with help from a Saudi Arabian conglomerate should be investigated by the U.S. government.

    "I think that Elon Musk's cooperation and/or technical relationships with other countries is worthy of being looked at," Biden said.

    https://www.reuters.com/technology/biden-says-elon-musks-relationships-with-other-countries-worthy-being-looked-at-2022-11-09/
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    YMLADRIS: chceš říct, že když aktivně zasahuje do politiky, že by ho měla samotná politika dál ignorovat? no tak takhle si to možná představoval, ale takhle to vážně nechodí
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    YMLADRIS: jo tak tohle je ono

    https://twitter.com/BrendanCarrFCC/status/1734696706795778126

    President Biden stood at a White House podium & stated that Elon Musk “is worth being looked at.”

    When asked "How?", President Biden responded “There’s a lot of ways.”

    There certainly are. The DOJ, FAA, FTC, NLRB, SDNY, & FWS have all taken action.

    The FCC now joins them.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //elon ma prej matku...

    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    MAKROUSEK: tak tohle se říká i o Orbánovi, původně liberálovi, na jehož mladší já vzpomínala Magda Vašáryová, že se rozhodl převzít agendu krajní pravice, aby ji zlikvidoval. Jak to dopadlo, víme. Moc prostě korumpuje.
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    DZODZO: Jo nějak tak to asi bude. Jenže zkus vést dialog s Imperátorem... ten dialog prostě nebude, nemá čas si s tebou psát. A ventilace nasranosti patří k duševní hygieně, prostě to musí ven a člověk se toho potřebuje zbavit. Dělat to kolektivně taky může být fajn. Ale ventilovat to na lidi co o to nestojí nebo pro to nemají pochopení nebývá dobré :-D Mě to taky nasralo... vyžádal jsem si achiv osobních údajů, přemigruju tweety a pak ruším poslední účet co mi tam slouží pouze ke čtení ostatních. Hold se prostě bez těch informací objedu anebo si je najdu jinde.
    PES
    PES --- ---
    Možná nebude muset EM implantovat věci do mozku (tedy alespoň ne pro čtení, akorát kdyby ten proces chtěl i obrátit, že ;-)), i neinvazivní čtení může zjevně zvládnout myšlenky, tím pádem tedy by mohlo i zvládnout vyčítat ovládání protetiky atd...
    :: OSEL.CZ :: - Přenosné zařízení s inteligencí DeWave čte myšlenky
    https://www.osel.cz/13227-prenosne-zarizeni-s-inteligenci-dewave-cte-myslenky.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam