• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    BRETA
    BRETA --- ---
    DZODZO: a oni mu rekli, ze bude za 3 tydny k dispozici?

    treba ten semi truck, co se tu resil, mel asi 3 roky zpozdeni oproti planu..bavime se tu zrovna o vecech, ktery se mohly promitnout do ceny akcii Tesly
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    PEJR: no neviem, kolega ked si objednal novy hyundai tak na neho cakal 9 mesiacov, ocakaval ho trebars tak za 3 tyzdne
    PES
    PES --- ---
    E2E4: však to také ukazuje na to, jaký je "Sunar Píchal" loser ;-) Navíc nějaké Widle jsou hejtovaný a dost z nezbytnosti trpěný produkt, zatímco Tesla je přece super chtěný produkt ;-))) ( #ironie )
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PEJR: to jsou stejne šílený čísla, když to prevedu na Václaváky :)

    řádově desetina ceny automobilu značky Tesla nebo roční plat 100 tis zaměstnanců je Elonuv bonus za 6 let.

    podobný výpočet u ředitele Microsoftu a ceny Windows je čtvrt procenta a 250 zaměstnancoplatoroku. :)
    PEJR
    PEJR --- ---
    KOUDY: Vzdyt v podstate nic co prezentoval jako "pristi rok v produkci" nebylo tak, jak to na zacatku prezentoval..
    Nejvetsi automobilky reknou "mame novej model, bude se prodavat od jara pristiho roku" a zakaznici si ho objednaj a vetsinou dostanou auto jak ocekavaj
    Kdyz tohle rekne Elon, tak je jasny ze to bude jak rika +3 roky

    Taky tvrdil ze se akcii tesly nikdy zbavovat nebude, a potom na peaku vycucnul 40 miliard USD prodejem akcii..
    Top management prodava svoje akcie ted

    takze z druhy strany to zni asi takhle
    Elon: Cumte vy nuly, jaky umim nafukovat bubliny..

    Fakt se divim ze po nem jeste nikdo nejde za manipulaci trhu a insider trading
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    TOXICMAN: zachovávám baseload i formu psaní čísel z Koudovo infografiky
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    OMNIHASH: "ztratila 10,000%" :D nene
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KOUDY: mno já tam spíš vidím, že za poslední rok a půl ztratila 10,000%, to moc na největší odměnu ever není... trochu zaspal Elon.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AVATAR: elmo prece vubec nikdy neovlivnoval dogecoin, tomu je manipulace trhu zcela cizi. ostatne koudyho particce s vyvolavanim na dump a paku je to jeste cizejsi.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KOUDY: ja jsem v tomhle pripade spis tabor elon (smlouvy se maj dodrzovat). Na druhou stranu ten graf jasne naznacuje, ze to jde dolu stejne rychle, jako slo nahoru, coz naznacuje, ze ten rust nebyl prirozenej a je v tom naky vrteni psem.
    CROME
    CROME --- ---
    SADY: Chudak a pritom tak tvrde pracuje, vynikajici vysledky Tesly ostatne mluvi za sebe!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Cau lidi..Ja jsem Elon..Tesla ma valuaci 60miliard dolaru. Ja ji zvednu na desetinasobek!
    Akcionari: Haha..To urcite..ses uplne posral ne? Napad z rise snu kamo..
    Elon: Hele dokazu to..Jsem borec volove..sazka? Kdyz to zvladnu, tak dostanu nejaky maly procento valuace jako odmenu
    Akcionari: kamo kdyz zvednes desetkrat valuaci tesly, tak vsichni vydelame desitky miliard, ale pochybujem ze to zvladnes.
    Elon: Tak cumte vy nuly!
    Elon zvednul valuaci tesly vic nez desetinasobne..
    Elon: Tak kluci..vsichni jste vydelali miliardy..Kdepak je moje odmena?
    Akcionari: Vis Elone..dekujem za ty prachy, ale tyvole my si najednou myslime, ze ta tvoje odmena je nejaka moc velka..Nechces treba jen petinu nebo neco?
    Elon: Kluci tak snad jsme to podepsali ne? Neverili jste mi, dokazal jsem ze se mylite..vydelal jsem vam vsem obrovsky prachy..tak si odmenu snad zaslouzim ne?
    Akcionari: No to jako jo Elone..ale tyvole fakt nechces min? Treba jen desetinu ty odmeny? Nebo co treba nic? My ti dekujem za to kolik jsi nam vydelal..ale kdybys to pro nas delal bez odmeny..to by bylo uplne nejlepsi..co rikas?

    PEJR
    PEJR --- ---
    SADY: Ne asi, kdyz je to 5x rocni mzdovej naklad na vsechny ostatni zamestnance tesly.. respektive 10 000usd za kazdy prodany auto
    SADY
    SADY --- ---
    lol :))))

    Odměna 56 miliard dolarů pro Muska je přemrštěná. Zablokujte ji, vyzývá akcionáře poradenská firma | Hospodářské noviny (HN.cz)
    https://archiv.hn.cz/c1-67327960-odmena-56-miliard-dolaru-pro-muska-je-premrstena-zablokujte-ji-radi-akcionarum-poradenska-firma
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    TOXICMAN: proběhl v pořádku!
    T-6 dní
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOXICMAN: hlavne robotaxi nevymyslel Musk prece! Uz to bylo ve filmu Total Recall..stejne jako celej Mars!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Mas recht
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    old, to uz tu bolo asi tyzden dozadu
    SATAI
    SATAI --- ---
    E2E4
    TOXICMAN:

    Vizionář - předpovídal ještě vzdálenější budoucnost, než se původně myslelo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam