• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LILITHEIABEZ DROG...a co dál?
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    FREAKOX: spatny východisko imo
    FREAKOX
    FREAKOX --- ---
    BRKODLAK: jj, no.. takže výsledek je takovej, že bez drog je to o ničem :)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    FREAKOX: vsichni uz přestali neasi
    FREAKOX
    FREAKOX --- ---
    koukám, že je nějak mrtvo, to už nikdo nepřestává?
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    ID Mojma si pamatuju od první chvíle co jsem na Nyxu a moc se toho nezměnilo koukám. Náhodnej filtr našel post z roku 2008, kde je něco jakože od 1.5.2007 definitivně skončil se všema drogama, pak něco podobnýho z roku 2011...

    Přeju ti ať se ti to konečně podaří, ale že o tom budeš pořád dokola psát na Nyx nebude ta správná cesta.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    sem vlezu po mesici a zas nakej mojma:D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOCOURMIKES: ja sem cistej jak panna maria.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    VYHULENY_UFO: kaj se :D
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    MOJMA: " si chce něco pořád dokazovat bez toho, aby se odpojil a odabstinoval ... "
    Je hezky videt, ze ti nedam spat. Ocenuji tvou starost o moji abstinenci. Zatim se drzim diky. :)
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    VYHULENY_UFO: Ty špatný vyfetlo.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ty si dobry vyfetlo. :D :D
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    KNOURICE: Lukashiva si chce něco pořád dokazovat bez toho, aby se odpojil a odabstinoval ... Mě je už exhibicionismus uprdele. Bez toho, aby někdo další reagoval na tohle, co jsem napsal, jako "není ti to u prdele, pořád to rozjíždíš" !! Byl sem do tý šou zmanipulovanej a vyprovokovanej. Do drog jsem naopak před 16ti lety šel naprosto sám za sebe a dobrovolně bez manipulace a provokace ...
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    VYHULENY_UFO: Na síti budu připojenej jak dlouho budu chtít a kdy budu chtít. Odpoj se sám, demente. Víš proč jsem od tebe v poště kdysi sháněl drogy? Protože se to tady odjakživa dělalo a protože sem na tebe dostal tip jako na dealera.
    KNOURICE
    KNOURICE --- ---
    Děkuju diskutujícím za pobavení: Na Nyx už chodím jen občas, tak to bejvá pokaždý v něčem překvápko. Najít ovšem takhle osobní a kurevsky emotivní výměnu názorů pod názvem BEZ DROG... A CO DÁL?, to bylo fakt nečekaný :-) Hlavně to dává tomu názvu další významy... Mohla by to bejt diskuse abstinentů, trvale poznamenaných stíhama, potřebou dramatických válek za Pravdu i sklonem k drbání, k nutkání sdílet diskrétní fakta z něčího života s širokou veřejností. Nebo se tu maj scházet nervní toxíci, kterým došel matroš, octli se BEZ a nevěděj, CO DÁL, tak se vzájemně napadaj a hysterčej? :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    RAINBOF: no mel by proste nejlepsi odpojit se uplne od Site a odjet nekam na par sezon makat do lesa, stipat drivi, tahat vetve, aby prisel na jiny myslenky. jak se rika, prace osvobozuje.
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    RAINBOF: Chytře napsáno. :-D Ale jo, naslouchali mi dlouhá léta, až poslední rok to šlo nějak do kopru. :-))
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MOJMA: mojmo, zda se ze ty mas problem s tim ze jsi tezky dusevni exhibicionista. k tomu vyuzivas socialni site protoze naprimo by te nikdo neposlouchal. drogy jsou ve svetle toho vec podruzna. pokud dokazes zvitezit nad sebou a neplkat o tom na internetech tak to je ten moment kdy jsi vyhral. zivot bez drog je jen zacatek a mel bys to tak videt a tak brat. ze svych cilu skrtni nejakou sebeobhajobu. stalo se, nech to byt neni co spravovat spravi se to samo v momente kdy dosahnes plnohodnotneho dusevniho zivota.
    neber to prosim jako moralizovani (byt to tak muze vyznit). nejvic sily ted budes potrebovat k tomu abys nepokracoval ve vyjetych kolejich, (napriklad mi ted neodpovidal nejaoou sebeobhajobu).

    preju ti silu
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    Nakonec ono není složitý se ani tak zbavit drog a chlastu, jako těch kokotů kolem, co na sebe člověk připoutal.
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    No mě to taky nezajímá, to jen Lukáš furt motá to stejný dokola ... :-)) Je to minulost, je to pryč.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    TRAUMA: nejsi sama koho to nezajímá...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam