• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WE_RUNKlub přátel MultiSPORT card!
    TAMUSH
    TAMUSH --- ---
    ahojte lidi, neporadite kde bych mohla sehnat multisport kartu ? Nebo dodatkovou sml.? Bohuzel muj zamestnavatel ji neposkytuje. Dekuji
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    tak mi zitra zaviraji world classu v millenium plaza. kde vsude v Praze lze na multisport jit po fitku do virivky? zkusim ten I am Fit, jak psala Ikarie vi nekdo jeste dalsi moznosti? diky
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    Teď mi přišlo z práce aktualizovanej seznam pro celou ČR, tak třeba je tam i něco novýho. Občas se mi zdá, že stranky multisport neaktualizujou

    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    ZRZKA23: http://www.supersaas.cz/schedule/corinthia/apollo tady zarezervovat. Např. objednáváš se na 15:00 a musíš přijít do 16:00 a pak se tam můžeš válet jak dlouho chceš
    ZRZKA23
    ZRZKA23 --- ---
    SPLIFFBOY: díky, zkusím :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ZRZKA23: ne, rozlozi prichod lidi do tech intervalu, na ktere se dela rezervace, ale pryc te nikdo nevyhani. teda mam zkusenost jen ze spa, ale nevidim duvod, proc by fitko melo mit jiny rezim.
    ZRZKA23
    ZRZKA23 --- ---
    WE_RUN: nějaké časové omezení v Corintii? díky
    ARILIN
    ARILIN --- ---
    Je tu nějaký liberečák, který mi poví, kde všude se dá karta uplatnit? myslím, že na webu to nemají úplně stoprocentně aktuální...
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    BECKOU: z jejich FAQ

    Je možné si kartu u Vás objednat e-mailem, nebo po telefonu?
    Kartu je možné si objednat pouze u Vašeho HR oddělení, které je s námi již dále v kontaktu.

    Jak na to?
    http://multisport.cz/pro-tebe/jak-na-to/
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    Zeptam se, kdyz uz mam kartu a konci mi, muzu jednat o prodlouzeni primo s multisport spolecnosti (pripadne si vyjednat kartu i pro doprovod) nebo to jde jen a jen pred zamestnavatele?
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ja bych jeste doporucila i am fit ve fenixu na vysocansky - kazdy den do 17 tam je neomezeny vstup (vc. vikendu), takze je mozny si tam jit zacvicit do fitka nebo na nakou studiovou lekci, pak do bazenu (mensi) nebo virivky a pak zajit do sauny (maji dve plus paru). muzete tam sravit klido cely den, jen se musi vypadnout do tech 17h.
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    Tak včera jsem byla poprvé v Corinthii a bylo to strašně skvělý. Tohle fakt doporučuju. Sauna super, pára super, bazén středně super a přístup nejlepší. Fakt jsem si to tam užila. V sobotu jdu znova
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    Ty jo tak koukám, že můžu i do bazénu v Hloubětíně, je tam slaná voda.....nesežere mě chlor, super!
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    tak na vaclavaku na multisport bez omezeni, je to tam hezky, tri patra a miliarda stroju co jsem v zivote nevidel :) slozeni mi prislo jen cizinci a lidi s multisport kartou :D
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    BECKOU: ve world classu v mariottu je na multisport vstup ve vsedni dny jen do 16:00, myslel jsem si, ze se to tyka i pobocky na Vaclavaku, ale koukam, ze v seznamu sportovist tahle poznamka neni, tak treba je to neomezene. schvalne dej pak vedet ;)
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    chystam se vyzkouset World class fitness na vaclavaku, byl tam nekdo? je pravda ze obcas jsou vyhranene hodiny (asi ve spicce) kdy karticka neplati?
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ja chodim do pevanu v karline, pac tam cvici muj trener. sam pak zkousim postupne nejaka fitka okolo (praha 3) a o vikendech nebo dopoledne, kdyz mam odpoledni, chodim do world classu v marriotu, protoze krom fajn fitka je tam i virivka :)

    a na koukani na Prahu z vejsky jsem byl jednou v apollo spa v corinthii. na kouknuti dobry. ale jinak je tam nuda :)
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    FORREST: diky, to zni fakt dobre :)
    FORREST
    FORREST --- ---
    WE_RUN: Do Fascinace chodim pomerne dlouho a spokojenost. Mozna trochu mensi zazemi, ale siroky vyber fajn lektoru. Beru si tam i dost individualu, takze mi vyhovuje komplexni pristup, vcetne moznosti masazi.
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    SYPH1: já chodím na boulder do Letňan a strašně mě láká si vylézt o trochu výš. Jenže k tomu jsou potřeba dva. Nicméně můj lezeckej styl je ještě dost bída, takže někdo zkušenější by se hodil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam