• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEEPMAN - truck & bus
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Ahoj, nemate odkaz na druhy oleju patricich do novějších Manu dle motorizace?
    FREEK303
    FREEK303 --- ---
    MRTY: Cheers for the info!!
    MRTY
    MRTY --- ---
    FREEK303: at the end, the root cause was turbo-charger close to death. was leaking a lot of oil in the air intake. I decided to go for a brand new turbo (16k CZK). refurbished one is worth 12k + 3 weeks waiting period...
    PEEP
    PEEP --- ---
    DRASTICS: Pridal jsem na nastenku,

    report: ted jsem startoval po roce a pul 14.272 - nabil baterky a sel na prvni brnk
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    MRTY: tak trvalo asi 6 hodin vymyslet verzi co maka . . . . .

    Mame cislo dilu a hacknutej Mantis z 2015 . . . . Pochybuju ze by tu nekdo mel novejsi auto, takze klido mize na nastenku . . . . Moc diky

    https://mega.nz/...Bxkek2xBSosqNxr-2miKjlz-sIQlacqYpPTaQSN2mND-FcY#F!xVQj3Y7Z!eyNKrfdZKSTVSb3u4FjKyA
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    FREEK303: they don t have

    MRTY: diky za vycerpavajici info, odpolko se ponorim!!! :) Jako plexisklo z hornbachu je taky v zaloze, ale radsi bych normal.
    MRTY
    MRTY --- ---
    DRASTICS: jo a podle vyrobniho stitku sklo nedohledas...
    MRTY
    MRTY --- ---
    DRASTICS: najdi si nekoho kdo ma pristup do Mantis. katalog dilu pro MAN (analogie EPC pro mercedes). Kdyz zagooglis, tak se to da najt i hackly. nainstalujes. hledas dily podle VINka.
    FREEK303
    FREEK303 --- ---
    DRASTICS: i buy my second hand parts here! https://www.autodilytria.cz/
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    Mam dotaz, vyrachli mi bocni sklo u spolujezdce na MAN 12.222 z 1995, okno je puleny - to mensi predni. Googlil jsem, nenasel, volal do MANu - poslali me do haje, ze mi to objednaj, ale ze cislo dilu mi neposkytnou.
    Rad bych cislo nasel, abych si objednal ideal secondhand a vymenil. Vedel by nekdo poradit? Díx K.



    NEBIQUE
    NEBIQUE --- ---
    KCE
    KCE --- ---
    Détours - Le Commander 8x8 : enfin un camping-car taillé pour l’Apocalypse
    https://detours.canal.fr/...se/?fbclid=IwAR3aZzNCd8QYz1BFq2RBUgbeAKGljR_vyDdmmzmyRi9t5zuHGqCVIbENZ9I

    MRTY
    MRTY --- ---
    CZJAAAAA: jj prave ze z vejfuku to nastesti po zahrati vubec nehuli. coz me trochu uklidnuje.
    CZJAAAAA
    CZJAAAAA --- ---
    FREEK303: to by pak to spalování oleje nebylo poznat podle černého dýmu?
    FREEK303
    FREEK303 --- ---
    MRTY: Oil scrapers on the Pistons are old I think!
    MRTY
    MRTY --- ---
    ahoj. kdo mate L2000, muzete napsat jakej mate tlak oleje po delsi ceste pri volnobeznejch otackach? trochu se mi zacal ztracet olej v posledni dobe. tak se snazim diagnostikovat cim by to mohlo bejt. motor zvenku suchej. ve vode olej neni a voda v oleji taky ne. doted za 6 let vzdy od vymeny k vymene se neztratila ani kapka. mam trochu podezreni na turbo nebo kompresor...

    KCE
    KCE --- ---
    FREEK303: yuhoo :) sometimes the wire in the cable gets rusty and stuck, moving it could help but best is put it out and lube..
    anyways, wish you (all of us:) lots of painless kms ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam