• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PIDALARodina bez tatínka nebo bez maminky, prostě sólorodičovství
    TSOH
    TSOH --- ---
    http://www.skolkovne.cz/
    ve školkách na to neupozorňují a doklad si člověk musí vyžádat...
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    Pro mě jsou na správném konci republiky :D
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    V Novohradskych horach je krasne, priroda uplne super. Jejich asi jedina nevyhoda je, ze jsou na druhem konci republiky :-)
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    NYA: Kdykoliv, já návštěvy vítám vždycky :)
    NYA
    NYA --- ---
    PIDALA: no jestli máš vodu a elektřinu, tak máš vyhráno :) internet je jednoduchej, protože letí vzduchem. pitná voda se dá kdyžtak vozit, té už není potřeba tolik, jako té užitkové

    ať se vám daří. třeba se taky zastavíme, když se dostaneme tady ze severu na jih :)
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    NYA: Děkuji! Možností je celkem dost. Jurta, maringotka, slamák, malá dřevostavba... asi budu muset i kousnout hrdost přijmout pomoc od svého otce. Má na tyhle věci prostředky a firmu... čím jsme starší, tím mám pocit, že potřebuji méně prostoru... hlavně když je kam děti vypustit :)
    Voda je tam užitková, pitnou snad vyřeším vrtem, když ne tak filtrem. Elektřina je na kraji pozemku, jen udělat kapličku... Po mě je skoro důležitější dostat tam internet :D ... prý je v dosahu.

    Máš pravdu, taky zjišťuji, že nemá cenu jít hlavou proti zdi a je lepší důvěřovat tomu, že to co se děje je cesta a má svůj důvod.
    Vždycky jsme říkala, že bych chtěla pozemek, zahradu a že to je základ, pak už se dá vymyslet cokoliv, jen mít kde. No, uvidíme jestli jsme měla pravdu :D. Každopádně nebýt toho co pro někoho může vypadat jako další průšvih, nerozhoupala bych se a pořád čekala na nějaký "lepší čas".
    Nedělám si iluze, bude to náročné... ale zjišťuji, že mám kolem sebe celkem dost lidí co jsou mi ochotni pomoct a drží mi palce. :)
    NYA
    NYA --- ---
    PIDALA: maringotku.. typ německá je už docela hezky velká, má kuchyň a pokoj. když je zateplená, je v ní příjemnej komfort celej rok. jediný, co s dětma musíš vyřešit, je voda a pračka, bez ní si to neumím s děckem představit.

    držím ti moc palce .. já jsem se po počátečních krizích naučila důvěřovat životu, že mi dává přesně ty zkušenosti, který potřebuju, a hlavně, že to se mnou myslí dobře :)
    přeju ti hodně štěstí
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    LITROP: Na jaře kdykoliv! Na zahradě je chajda na přespání a spousta dřeva na oheň. Okraj Novohradských hor ;)
    LITROP
    LITROP --- ---
    PIDALA: my zase radi vypadnem z prahy
    LITROP
    LITROP --- ---
    PIDALA: my zase radi vypadnem z prahy
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    LITROP: Návštěvu uvítám! :)
    LITROP
    LITROP --- ---
    PIDALA: Tak to jsou jeste dobre vyhlidky to se mas na co tesit.Tak treba prijedem nekdy na navštěvu:)
    LITROP
    LITROP --- ---
    PIDALA: Tak to jsou jeste dobre vyhlidky to se mas na co tesit.Tak treba prijedem nekdy na navštěvu:)
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    LITROP: No... především asi narození druhého dítěte. Ale happyend se nekoná, zdá se že budu i na dvě děti sama... ale nějak už jsme rezignovala a odmítám se hroutit. K Vánocům jsem si letos koupila pozemek, zahradu v menším městě a při nejhorším nám tam postavím domek z hlíny. Odmítám se s dětmi hroutit a nervovat někde k bytě ve městě.
    LITROP
    LITROP --- ---
    PIDALA: a co vas ceka? ze jsem tak zvedavej.Nas ZŠ tak uvidime
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    Děkujeme! Tenhle rok bude zdá se slušná masáž, čeká nás s dcerku spousta změn a přestože jsem ze všeho předem solidně vyděšená, nějak úchylně se i těším... :)
    Tak přejeme mnoho radostných dní!
    LITROP
    LITROP --- ---
    Preju vsem ve skupině pekneho jeziska Novej rok,at se daří.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    házím i sem, mohlo by se někomu hodit.)
    příměstský tábor za 300,- pořádá známá.)

    https://www.facebook.com/events/227995884301637/
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    + vel myslím 5-6 let, cca 116 -122 ale

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    +

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam