• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PIDALARodina bez tatínka nebo bez maminky, prostě sólorodičovství
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    KOCOURMIKES: No já nevím no, já jsem si vždycky myslela, že je to u mužů především touha zachovat pokrevní linii...
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    PIDALA: hehe, jinak mit to vlastni dite je touha samozrejma i u muze spojena se sexem a jak je chlap starsi po 30tce a dobre situovany (dost bohaty, resp. ma slusnej job a ma rad zivot) v zivote tak deti chce proste to je fakt jiz od biblickych dob a lovcu a sberacu, ancestralni pud.
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    KOCOURMIKES: Já si nemůžu pomoct, ale ta pragmatičnost a přímočarost se mi prostě líbí :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    KOCOURMIKES: první je Armén, druhej Němec :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    EUCHENIE: cizinci jsou mor, je to aspon izraelec? ,)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    KOCOURMIKES: plati, ma tu trvalej pobyt, nechce mit škraloup :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    za half-bratry teda
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    EUCHENIE: tak hlavne ze plati vymereny vyzivny, ano, vod ho na ty treninky za nevlastnimi bratry a tatou !!

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    KOCOURMIKES: aby nedošlo k mýlce, jeden tatínek je nefunkční, leč pořád je to tatínek prvního syna, že. Synovi je teď šest, naposled se viděli,, když mu byly tři. Od té doby tatínek "nemá čas". Syn touží po tom ho vidět, psala jsem mu v červnu, vůbec nereagoval.
    No ještě je možnost přijít na trénink jeho synů, nejspíš tam bude i on. Když nemůže Mohamed k hoře...
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    jo normalne hledam fajn ceskoslovenkou svobodnou matku s detma :] - na adopci sefardatek je treba tak 2mio na kus predem a to papirovani, tohle je jenom zatial priprava ,]

    svobodne matky v Praze piste!
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    EUCHENIE: oba tatinci jsou kamosi?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ono de facto je to tak (zeny maji vyssi prijmy) a tatinek muze zustat out a byt good friend a brat si deti a samozrejme plati vyzivne, resp. ty vymerene alimenty musi platit kazdy zejo jinak basa :]
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    EUCHENIE: jaj tatinky jste nevylili
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    KOCOURMIKES: mam dve, tatinky taky dva, s druhym budem do tydne I bydlet, kdyz uz mame rocni dite :-) :-) asi ve stredu se stehujem.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    KOCOURMIKES: mam dve, tatinky taky dva, s druhym budem do tydne I bydlet, kdyz uz mame rocni dite :-) :-) asi ve stredu se stehujem.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    p.s. nebudu implicitne vyzadovat sex ,] jen spolecna domacnost kde budu mit vlastni pokoj.

    delam si trochu legraci ale nabidka myslena vazne uprimne ,]
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    takze svobodne matky samozivitelky v Praze piste ! :D
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    PIDALA: spoustu sefardskych zidovskych deti, nezapomen, staci 2 ,]
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    PIDALA: zajimave jen pro me, kdyz na to budu mit dost penez.

    jinak pojedu model viz. nize, resp. dnes me to napadlo KOCOURMIKES: tedy svobodne matky resp. samozivitelky bez partnera, manzela.
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    KOCOURMIKES: já teď nemyslela nás... :D to jen, žes posledně psal, že sháníš kamarádku do společné domácnosti, abyste mohli adoptovat spoustu dětí... Je to velmi zajímavá úvaha.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam