• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PIDALARodina bez tatínka nebo bez maminky, prostě sólorodičovství
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    jo normalne hledam fajn ceskoslovenkou svobodnou matku s detma :] - na adopci sefardatek je treba tak 2mio na kus predem a to papirovani, tohle je jenom zatial priprava ,]

    svobodne matky v Praze piste!
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    EUCHENIE: oba tatinci jsou kamosi?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ono de facto je to tak (zeny maji vyssi prijmy) a tatinek muze zustat out a byt good friend a brat si deti a samozrejme plati vyzivne, resp. ty vymerene alimenty musi platit kazdy zejo jinak basa :]
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    EUCHENIE: jaj tatinky jste nevylili
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    KOCOURMIKES: mam dve, tatinky taky dva, s druhym budem do tydne I bydlet, kdyz uz mame rocni dite :-) :-) asi ve stredu se stehujem.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    KOCOURMIKES: mam dve, tatinky taky dva, s druhym budem do tydne I bydlet, kdyz uz mame rocni dite :-) :-) asi ve stredu se stehujem.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    p.s. nebudu implicitne vyzadovat sex ,] jen spolecna domacnost kde budu mit vlastni pokoj.

    delam si trochu legraci ale nabidka myslena vazne uprimne ,]
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    takze svobodne matky samozivitelky v Praze piste ! :D
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    PIDALA: spoustu sefardskych zidovskych deti, nezapomen, staci 2 ,]
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    PIDALA: zajimave jen pro me, kdyz na to budu mit dost penez.

    jinak pojedu model viz. nize, resp. dnes me to napadlo KOCOURMIKES: tedy svobodne matky resp. samozivitelky bez partnera, manzela.
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    KOCOURMIKES: já teď nemyslela nás... :D to jen, žes posledně psal, že sháníš kamarádku do společné domácnosti, abyste mohli adoptovat spoustu dětí... Je to velmi zajímavá úvaha.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    PIDALA: jsem ale v Praze (zamestnanec), vy zijete v Budejovicich.
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    KOCOURMIKES: No jo! Tys měl vlastně docela konkrétní plány! Nějaký posun směrem k jejich uskutečnění?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    nahradni tata na 3-5 let by slo, posta :]
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    btw kdo me chce jako exklusivniho nahradniho tatinka ? :] musim trenovat nez adoptuju ty maly sefardsky zidacata :]
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    EUCHENIE: kolik deti uz mate vlastne? ale tatinka mate porad ne? ;]
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    vanicku nekdo? odnos petriny

    PIDALA
    PIDALA --- ---
    KOPRETKA: je super vidět příběh s happyendem! ;)
    NAITAKA
    NAITAKA --- ---
    KOPRETKA: Díky. Moc pěkný příběh, tak ať vám to klape :)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    NAITAKA: tak tohle přesně jsem potřebovala tak před 3 rokama.. hodně štěstí při hledání, mě se to nepovedlo.)
    Jinak teda já po 9 letech už nejsem singl rodič, ale světe div se, bydlím s chlapem a čekám druhý.. a začalo to tak nevině, s tím, že mi vyzvedával dítě z kroužku, nebo pohlídal večer abych já si mohla někam vyrazit mezi lidi. Takže i když jsem se nesnažila a žila si spokojeně jak jsem byla, tak i přesto se mé plány ,,až do konce sama,, nějak zvrtly.))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam