• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    AETHER
    AETHER --- ---
    Anketa je zde: [ NYX @ nyx :: ankety ] - kdo chodíte na nyx z apky, tak se musíte přihlásit z prohlížeče, abyste mohli hlasovat:)

    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    SHUKI: Nevim jak dlouho se pere v pračce na 90°, ale pokud tam ten motiv bude buď řezanou grafikou nebo sítem, tak to těch 5 minut na bod varu ve vodě vydrží. Nějakou tu roušku s potiskem na bavlnu jsem si už dělal pro sebe a drží to.
    Výšivka s malým logem samozřejmě né přes ústa je taky možnost.
    JDAG
    JDAG --- ---
    JDAG: ale není to možné tisknout na bavlnu.
    JDAG
    JDAG --- ---
    SHUKI: Sublimační potisk vydrží 90°C
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SHUKI: Mne napada jen vysivka, ale to imho narusuje funkcnost rousky.
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    FAEKAL: muzu se, ze zvedavosti, zeptat jakou technologii, aby to vydrzelo prani na 90°? Taky uz jsem o tom premyslela a nic me nenapadlo. Diky
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    COMODOR_FALKON: Nevím čemu říkáš oficiální distribuce, ale vyrobit by to šlo i v menším nákladu. Pokud by ta rouška byla bavlněná a nebude to full color potisk, tak to klidně vyrobím.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    BENAC: Ano, je to spíše doplněk, ale osobně doufám, že se z něj stane sezónní záležitost...
    Nicméně už tu myslím zaznělo, že roušky vyrobit nelze. Nebo alespoň ne v oficiální distribuci...
    FIFI
    FIFI --- ---
    BENAC: rozhodne nesouhlasim s tim, ze se na ne zapomene. V dobe, kdy ja jsem byla mimino, rodicky chodily k miminum v rouskach (a hlavne kdyz byly matky samy nemocne, rousky nosily). Sama mam dve dospele deti a rousku, kterou moje mama nosila, jsem nosila v dobe, kdy jsem byla sama nemocna a me deti byly mimina. Samozrejme jsem ji hned v breznu 2020 nasadila, je pratelna na vyvarku.

    Nepisu o tom, zda je to vhodny darek k 20.vyroci ci neni, ale s rouskama, na ktere ve skrini pada prach, IMHO nemas pravdu.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BENAC: že jo, gag ball by byl lepší ;) :P
    BENAC
    BENAC --- ---
    ja teda nevim, ale oslavit 20 let NYXu rouskou, mi neprijde uplne dustojne.. prinejmensim je to spotrebni zbozi, na ktere se brzy zapomene. Vnimam-li to ze sveho pohledu, je to doplnek, ktery me neskutecne otravuje, nez abych si z nej delal jakysi modni prvek. Beru to tak, ze se jeste bude chvili uzivat, a pak se z nej stane prachem obaleny kus latky, ktery bude kdesi hluboko ve skrini.. trika, hrnky, ksiltovky, mikiny aj.
    B30
    B30 --- ---
    až tu někdo vymyslí ty gify na trička, tak mám návrh :)

    KULHY
    KULHY --- ---
    FACEO: Priznavam, ze esteticky mi to prijde, ale nedivil bych se najit to v ha-emku, moc genericky.
    MATROX
    MATROX --- ---
    FACEO: v té černé verzi opravdu super
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ZSIS: taky bych loboval za dodatečnou nominaci tohoto návrhu ;)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    FACEO: me se to vazne libi. sice mi to nejak pripomina retez na kolo, ale z tech "novych" napadu opravdu hezky.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    JDAG: Teď jak procházím všechna loga na PC, všiml jsem si jedné drobnosti: Kdyby se logo nyxu posunulo v té 20 "o kolečko výš", tak to sice nebude vertikálně symetrické, ale to levé dolní kolečko loga nebude....tak nějak plonkové...ale bude součástí řetězce "2"
    Akorát to zas rozhodí tu mírně zaoblenou nulu...
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    NAVARA, JDAG, MILIS: Respilon měl ale také problémy s nanomembránou - mimo jiné falšovali certifikáty.
    Není mi známo, zda už to napravili a doložili nějakou oficiální certifikaci, že to jejich nano funguje a jak kvalitně...
    FACEO
    FACEO --- ---
    sakra nevsim jsem si deadline klasika :DDD

    moje dalsi variace minimal, propojovani, dvacitka


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam