• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AETHERNyx slaví 20 let!!!
    FACEO
    FACEO --- ---
    sakra nevsim jsem si deadline klasika :DDD

    moje dalsi variace minimal, propojovani, dvacitka


    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ZUULUU, R_U_SIRIOUS: A ze sluchátka se ozvalo: "Ale beze všeho, jak si račte přát"

    Message t-shirt LED programmable Gluwy | LED t-shirts | GET-a-LED.com
    https://www.get-a-led.com/led-t-shirts/message-tshirt-led-programmable-gluwy/

    Sound Activated EL LED Equaliser Shirt T-shirt for Girl Woman | Gearbest Česko
    https://cz.gearbest.com/indoor-lights/pp_259794.html
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    ZUULUU: To by chtěl každej. :-)
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Galaxie už byla...takhle za mě docela fajn. Jenom kdyby to někdo dal do pořádnýho img, to neumim. No to je jedno.
    Všichni jsme borec. :-)
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    ZORBEN: Tady je to kdyžtak ke stažení ve vektoru (.eps) pro případné úpravy atd.

    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    na nastence mi porad chybi tohle ILIEN, za mne je to TOP
    AETHER
    AETHER --- ---
    MILIS: Trable nevim, zkratka je to projekt, ktery afaik nikdo zadarmo delat nebude. Takze konecna castka se nebude moc lisit od te na e-shopu (dotycny ponese rizika a bude s tim mit praci). Ja na to kazdopadne prostor nemam;(
    MILIS
    MILIS --- ---
    AETHER: jestli mas dojem, ze by s tim byly trable, tak to asi nema smysl ani rozjizdet... cenove +-600/ks..
    AETHER
    AETHER --- ---
    MILIS: Nikde to tam nevidim, jaka je cena?

    Nicmene obavam se, ze toho se 200 ks proste neproda. A nevim, jestli tady nekdo chcete na sebe vzit investici cca 150k s nejistym vysledkem, rozposilat to, premlouvat lidi, aby si to koupili. A tahnout to pres svoje ucetnictvi...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NAVARA: je to cancour, který půjde ustřihnout
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JDAG: no jestli budou trvat na tom, že svoje svítivě modré logo musí mít venku, tak na černo-tmavězeleném designu fakt nevím…
    JDAG
    JDAG --- ---
    R-shield

    MILIS
    MILIS --- ---
    ad tunel s nano...
    "Je možné objednat od 200ks vlastní R-shield v provedení, který si navrhnete – mám jen obavu, že nebude možné dodat do konce roku 2020" ...coz by asi nevadilo. a cena je o dost jinde...
    ANNDAPRINT
    ANNDAPRINT --- ---
    AETHER: jasný, chápu :) kdyby ale vznikly nějaký potíže, neváhejte se na mě obrátit :)
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    FIFI: Ne, tohle ne. Tohle ale taky není klasický "tunel", má to zevnitř našitý panel s nanomembránou.

    Akorát na tohle nedostaneš ten potisk, protože pochybuju, že kvůli třeba 100ks šátků bude Lucie řešit alternativní nebo "prázdný" design.
    AETHER
    AETHER --- ---
    Tak nyxí rouška je bohužel nerealizovatelná u Bastardu.
    ANNDAPRINT: ahoj, díky - napsala bych do pošty, ale píšu veřejně, aby věděli i ostatní. Dodavatel je v podstatě už vybraný, Bastard zajišťuje nejen vyrobení věcí, ale i nafocení, vytvoření microsite a objednávkový a rozesílací servis.
    SITH
    SITH --- ---
    JDAG: finally
    JDAG
    JDAG --- ---
    Nyxí rouška :)

    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    FIFI: Tunely v testování virové neprůchodnosti zcela propadly, podle testů jsou dokonce horší, než roušky, lidi s tunelama doprskli dál...

    A jakýkoliv sítotiskový tisk na tunelech vydrží strašně málo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam